Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michal2427

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michal2427

  1. Odgrzeje temat, mam ten sam problem tylko nie wystaje nic gwintu. Ja to widzę jedynie rozwiercić i przegwintować na większy rozmiar. Macie inne pomysły?
  2. Miałem takie kierunkowskazy tylko nie dynamiczne. Na jakiś czas spoko ale szkiełko szybko zaczęło żółknieć a podczas mycia w końcu odpadło i wróciłem do oryginału. Pomijam już fakt że, owszem błędu nie wywalało, ale po każdym włączeniu zaplonu błyskały 4 razy
  3. Witajcie. Ostatnio wpadło trochę drobiazgów do audi. Założyłem z tyłu dystanse po 15mm na stronę Zamontowałem brakujące spoilerki zderzaka przód. Naprawiłem lodówkę w schowku. W zasadzie odpięty był tylko przewód chłodzący. Na talerzyki z b5 chyba jeszcze muszę trochę poczekać. W sumie teraz wysokość zawieszenia nie jest taka zła. Przy okazji audi zarobiło na kolejne mody Noi jakieś tam sesyjki zdjęciowe standardowo
  4. Najlepiej zamawiać do paczkomatu albo do punktu odbioru - nie trzeba się tłumaczyć. Nieświadoma żona to szczęśliwa żona ?
  5. Michal2427 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    I jak to pasuje? Da radę to pięknie zamontować?
  6. Michal2427 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Dokładka z przodu oryginał czy zamiennik?
  7. Z racji wieku i przebiegu tylne zawieszenie wymagało już interwencji. Ratowanie starych elementów raczej już nie miało sensu... Stare elementy dzielnie zdobią plac okolicznego złomu. Kupiłem drugi cały komplet w świetnym stanie. W zasadzie kupiłem go dla samych śrub, ale wykorzystałem wszystkie elementy, nawet zwrotnice. Wszystko oczywiście trochę odświeżyłem ale naprawdę roboty było niewiele. Dodatkowo z przodu zmieniłem amortyzatory na sachsy bo poprzednie, mimo że dobre, były tak twarde że nie dało się jeździć po wybojach. Do tego końcówki drążków i górne mocowania amortyzatora lemforder. Wszystko zwieńczyła geometria 3D Po wszystkim audi z profilu prezentuje się tak: Przód 8 kat wagowa, tył 9 kat wagowa. 1BE. I coś mi się wydaje że chyba talerzyki od b5 już nabrały mocy urzędowej i trzeba będzie je dołożyć na przodzie. A wy jak sądzicie, zakładać czy nie? Pozdrawiam i do następnego
  8. Ooo Panie, piękna sztuka. Też miałem kiedyś coupe tylko 8b (B4). Świetna maszyna, niedozajebania
  9. In my opinion, Android looks too modern in this interior, but thanks for the feedback
  10. Długo się zbierałem do tej modyfikacji ale w końcu się udało. Cały tunel został przerobiony pod 2din, nowy kosz, nowy panel klimatronika po regeneracji, nowe radio concert 3, nowe wszystkie przyciski razem z cupholderem na wersję chrom, a całości dopełnił wzmacniacz antenowy w bagażniku z końcówką AF. Odczucia są bardzo pozytywne. Z nagłośnieniem bose gra o niebo lepiej.
  11. Witajcie. Kolejne zmiany mechaniczne zagościły w aucie, one chyba nigdy się nie skończą ? Turbosprężarka po regeneracji Nowy wałek rozrządu wraz z całym zestawem montażowym Po zdjęciu wałka okazało się że jeden pompowtrysk trzeba wymienić Nowy przepływomierz i filtr powietrza Teraz już nie stuka z głowicy podczas pracy silnika, noi troszkę mocy powróciło ? Poza tym zmienione w końcu koła na letnie, opłukane auto i standardowo sesja na wiosnę ? Zapraszam do oglądania
  12. Załóż podkładki pod sprężyny o nr OE 8E0512145. Mają grubość 13mm ale podnoszą o około 30mm. Jakbyś chciał mam takie. Używane kilka miesięcy
  13. Piękną mamy wiosnę tej zimy
  14. Dziękuję. A nie wiesz czy taki przewód idzie gdzieś dostać nowy? Czy jedynie używka?
  15. Witajcie. Podpowie ktoś, szukam przewodu oznaczonego na rysunku nr 5, kompresor -> osuszacz. Wiem że ma on numer 8E0 260 707, ale jaka jest końcówka bo ETKA pokazuje 13 różnych wersji. Audi a4 b6 1,9 tdi avf WAUZZZ8E44A291262
  16. 900 coś złotych. Sprawdź na stronie www.regum.pl. Jak oddajesz stare to jest taniej ale muszą być oryginały a ja miałem już zamienniki...
  17. Troszkę dłużej kręcił jak spadły temperatury na zewnątrz, i na początku nierówno pracował. Sprawdziłem miernikiem dwie świece do których jest dobry dostęp i były obie spalone więc wymieniłem komplet.
  18. Tak właśnie wychodziło mi po Vin-ie że był to pojazd do nauki jazdy, do tego na obudowie prawego lusterka mam 3 dziury, pewnie od dodatkowego lusterka dla instruktora. Czyli wychodzi na to że w niemcowni w 2004 na takiej furze uczyli się jeździć podczas gdy u nas było coś pokroju Clio albo Fabii?
  19. Remontów ciąg dalszy. Nowe wszystkie wahacze, tym razem postawiłem na REGUM Nowe świeczki żarowe bo się okazało że wszystkie spalone Nowy olej Motul i filtr Zbieram też powoli graty do przekładki na 2din.
  20. Takie odebrałem z regeneracji. Teraz zestaw jest na aucie zrobiony tak jak ma być. Pozdrawiam
  21. Witam. Nowe remonty w audi. Wziąłem się w końcu za regeneracje maglownicy, do tego przepłukany cały układ, nowy płyn i nowy zbiorniczek. Do tego zadbałem o nowe hamulce z przodu, jak w każdym moim aucie, standardowo zagościła tarcza rotinger i klocki textar. Dodatkowo dodaje też kilka jesiennych fotek. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.