-
August_30 obserwuje zawartość Alufelgi do Audi A4 B8 18" , Spryskiwacz reflektorów nie działa , Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8 i 3 innych
-
Spryskiwacz reflektorów nie działa
Hej. Od niedawna zauważyłem, że przestały się uruchamiać spryskiwacze reflektorów. Póki co próbowałem tylko na postoju zw światłymi w pozycji "auto" i nic. Płyn świeżo dolany. To chyba mit, że działają dopiero podczas jazdy?
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Hej. A ktoś mi powie gdzie powinien być ukryty przykręcany hol do A4B8 2010 Avant? Nie mogę nigdzie go znaleźć lub po prostu były właściciel go zabrał
-
Hak holowniczy wkręcany, gdzie się znajduje?
Hej. Mam A4B8 2010r. Wersja bez koła zapasowego. Z tyłu w bagażniku mam apteczkę, zestaw do naprawy opony i akumulator. Nie mogłem znaleźć haka. Zakładając, że były właściciel go nie zabrał to gdzie powinienem go znaleźć?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K2BA042218
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dokupiłem jeszcze rękaw także po wstępnym myciu myjką ciśnieniową będę go używał. Może nie dostanę mandatu za taki nielegal na bezdotykowej ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Znalazłem taki zestawik. Myślałem czy warto inwestować w rękaw bojąc się rys ale patrzę że dużo osób chyba używa
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Używacie jakiejś gąbki lub mikrofibry do mycia lakieru? Zamawiam ręcznik z mikrofibry do wycierania auta po wizycie na myjni i myślę czy nie dorzucić do koszyka jakiejś gąbki ale obawiam się trochę zarysowań gdy dostanie się jakiś piasek chociaż po spłukaniu karczerem teoretycznie być go nie powinno
-
Alufelgi do Audi A4 B8 18"
Okay dzięki. Zdecyduje się w takim razie na 17" Jeżeli już się zapoznam z tą wiedzą co do pasujących felg. Pozdrawiam
-
Alufelgi do Audi A4 B8 18"
Zacząłem czytać ale w tych kalkuratorach trzeba podać wymiary aktualnych felg a ja nie mam jak sprawdzić. Wiem tylko, że mam 15". Zaraz się wgłebie w drugiego linka podanego przez Ciebie. Zawieszenie mam raczej zwykłe. Dorzucę zdjęcie jak to wygląda teraz na 15". Wydaję się że jest dużo miejsca na większą felge i na mniejszej autko wygląda jakby było mocno podniesione. Ewentualnie jak nie 18" To 17"
-
Alufelgi do Audi A4 B8 18"
Zależy mi na zwykłych 18" Bez wydziwiania co do odstawania poza nadkola więc chyba jakieś standardowe
-
Alufelgi do Audi A4 B8 18"
Pozwolę sobie skorzystać z otwartego wątku. Kupiłem tydzień temu A4B8 Avant 2010r i według katalogu rozstaw śrub to również 5x112. Szukając nowych alusów muszę zwrócić jeszcze na jakieś inne wartości? Niestety wyjechałem służbowo i nie mam jak zerknąć na obsadzone felgi a chciałbym sobie jakiś poszukać w wopnyl czasie jak tu jestem
-
Problem z bixenonem
Czyli jak jadę przepisowo te 90-100 to mogę sobie równie dobrze jechać na 5biegu czy nawet na 6 nie zamulając przy tym turbiny a raz wczas przejechać się na wyższych obrotach rzędu 2500tys żeby przepalic dpf? Dużo nauki przede mną. Kiedyś człowiek kupował auto, wsiadał i jeździł
-
Problem z bixenonem
A mam jeszcze pytanie co do stylu jazdy. Czy istnieję jakaś jedna, oficjalna wersja w jaki sposób powinno się eksploatować skrzynie biegów? Do tej pory jeździłem Golfem 3 1.9tdi i biegi zazwyczaj zmieniałam przy 2tys obrotów. Na te czasy nie jest to drogi pojazd więc nie martwiłem się o podzespoły czy turbine. Silnik jest sprawny do tej pory. A jak to wygląda przy A4 który posiada już skrzynie 6 biegową, dpf itp. Istnieje "szkoła jazdy" Mówiąca jak jeździć, kiedy zmieniać biegi by było ekonomicznie a zarazem zdrowo dla silnika? Czytałem, że komputer sam sugeruję który bieg wrzucić, ale w jakimś starym wątku na forum z 2012r zdania były bardzo podzielone
-
Problem z bixenonem
Dzięki. Będę musiał się pobawić w tych ustawieniach. Szkoda że większość po angielsku. Z systemu s/s raczej nie będę korzystał bo gdzieś czytałem również że nie jest zdrowe a wyłączać go muszę po każdym odpaleniu silnika. Instrukcja będzie lekturą na noce.;) Mam przedlifta ale już znalazłem na forum co trzeba. Do usłyszenia
-
Problem z bixenonem
Czyli najlepiej udać się do jakiegoś elektro-mechanika? Widzę, że masz ogólne pojęcie więc jeśli pozwolisz chciałbym jeszcze o coś zapytać co jeszcze rzuciło mi się w oczy. 1). Po włączeniu hamulca postojowego elektronicznego, nie mogę go wyłączyć. Wciskam lub ciągnę do góry, ale nadal jest zaciągnięty. W większości przypadków wystarczyło włączyć bieg i zacząć pomału ruszać, ale czasem czuję zbyt duży opór. Jak powinno się go spuszczać? (Skrzynia manualna) 2). System start-stop potrafi uruchomić silnik po krótkim postoju pomimo, że niczego nie dotknąłem. Potrafi również zgasić mi silnik gdy dojeżdżam do skrzyżowania i zatrzymuje się by kogoś przepuścić. Coś robię źle czy coś nie działa prawidłowo? Przesiadłem się z Golfa 3 więc dla mnie to wszystko jest czymś nowym. Ps zaraz może znajdę w google ale może ktoś ma serwisówke w języku polskim abym mógł poznać do czego są wszystkie przyciski oraz manetki i jak się z nimi obchodzić
August_30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta