Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

August_30

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez August_30

  1. Witam serdecznie. Będę wdzięczny za rozkodowanie numeru vin WAUZZZ8K29A032251
  2. Witam serdecznie. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu informacji o aucie z tym numerem vin WAUZZZ8K69A106044 Pozdrawiam
  3. Napisałem numer z pauzami jak było na naklejce WAUZZZ8KSCA068569
  4. Hej. Czy mógłbym prosić również o to co koledzy? Kilka informacji znalazłem na darmowej stronie ale wasze raporty są bardziej szczegółowe więc będę wdzięczny WAUZZZ 8K s CA068569
  5. EOA oznacza wersję bez s-line i to właśnie jest na naklejce. Tak już zweryfikowałem. Ten droższy posiada chociaż kolorowy komputer i radio. Ogólnie są warte swojej ceny? Za 40tys widziałem już po lifty a ten z ogłoszenia wystawiony jest za ponad 39tys pomimo kilku ankamentów
  6. Vin już sprawdzałem w obu przypadkach. Mogę podać linki do ogłoszeń to jakbyś miał chwilę może rzucisz okiem 1.) Auto sprzedawane jako s-line z kodem silnika LY9C, CAGC. Z raportu udostępnionego przez sprzedawce wynika, że auto było uderzone ale brak szczegółów. Sprzedawca twierdzi, że ma tylko na zderzaku inną grubość lakieru 2.) Sprzedający wystawił auto jako wersję 143konną ale po sprawdzeniu szweckiej tablicy jest to wersja 120konna. Po przekazaniu tej informacji sprzedawcy ponoć dopiero sprawdził dokumentację i potwierdził, że rzeczywiście ma 120km. Wcześniej mówił, że jeździ już od roku a nawet nie przerejestrował i nie posiada oc Sprzedam Audi A4B8 Drawsko Pomorskie • OLX.pl M.OLX.PL 28900 zł: 28 900 zł: Posiadam na sprzedaż Audi A4B8 ,2009 r.,samochód w bardzo dobrym stanie technicznym... Audi a4 b8 2.0 TDI 120km 2011 r Kolno • OLX.pl M.OLX.PL 39500 zł: 39 500 zł: Witam. Sprzedam audi a4b8 2.0 TDI o mocy 120km z 2011 roku. Przebieg 282903 km...
  7. August_30 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Hej. Nie wiem czy to forum jeszcze działa, ale po wpisaniu frazy z Audi najczęściej ukazywało się właśnie te, także witam. Zarejestrowałam się ponieważ szukam dla siebie A4B8 Avant. Chciałem wersję 143km ale wszystko (czyli w sumie tylko dwie sztuki) najbliżej mnie posiadają 120km. Zacząłem czytać, że podobno mocno się od siebie nie różnią, ale znowu gdzieś kiedyś czytałem żeby wersji 120 i 136 unikać. Przechodząc do sedna chciałbym póki co zapytać czy warto zwracać uwagę na wersję silnika przy zakupie. Sprzedający wysłał mi zdjęcie naklejki z serwisówki i mam wersję CAGC i LY90 (co oznacza podstawową wersję) pomimo, że sprzedający sprzedaję ją jako s-line. Drugi sprzedający zaś wystawił wersję 120konną jako 143 i oboje udają, że nie wiedzieli iż wprowadzają klienta w błąd. Powinno na wstępie ich to dyskwalifikować ale nie mam zbytniego wyboru. Mogę podać linki do ogłoszeń może ktoś rzuci okiem czy się w ogóle opłaca? aktualnie posiadam golfa 3 1.9tdi więc pewnie odczuje różnice nawet z wersją 120km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.