Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin5f

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. WAUZZZF4XPN022495
  2. Siema! Potrzebuję numer czesci lewej (strona kierowcy) kratki zderzaka. Cała lakierowana, bez acc, tylko atrapy, w kratce miejsce na pdc. Zdjęcie prawej
  3. Wiem. Słabo to idzie. Rynek stoi
  4. Auto na ta chwile wystawione na sprzedaz na otomoto. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a5-ID6HoE3R.html
  5. W tamtych felgach było duzo większe et więc musiałem dołożyć dystanse i zdecydowałem się na przelotowe o zmiennym otworze centrującym 57.1->66.6
  6. Auto już po kompletnej naprawie blacharstwo lakierniczej Po naprawie nie ma sladu! Przy okazji zostal tez naprawiony prog bo byl lekko wygiety. Dodatkowo wymieniłem klocki przod i tyl, wybór padł na ceramiczne klocki quarro. Następnie pojechałem na serwis diagnostyczny ponieważ pojawiał się błąd P2563 czyli problem z czujnikiem nastawnika ciśnienia doładowania
  7. Powinny być! Felgi przełożone z mojego a3 8p ale tylko na jeden sezon. Nie kalkulowalo mi się kupować opon tylko na jeden sezon. Mega różnica w profilu 225/255, temu taka japa w nadkolu
  8. Jedno sezonowo wleciało lato! Na tą chwilę wygląda to tragicznie ale ten jeden sezon musi to polatać. 19' opona 225/35 rotor Na następny sezon letni planuje kupić nowe felgi i opony. Myślę nad rozmiarem 21'lub 20', dylemat też mam w kolorze, srebrny lub bicolor ( czarny odpada) Wlecą też sprężyny obniżające. Co mówicie?
  9. Poszycie właśnie jest takie lekko grafitowe ? Dyfuzor też mi się mega podoba jak wiadomo to kwestia gustu
  10. Dechroming ciąg dalszy... Już pod choinkę dostałem od ukochanej dyfuzor od maxtona, niestety nie było czasu ani pogody by go zamontowac Troche kombinacji bylo z przelozeniem anten i sterownika poniewaz mam otwieranie noga, ale udalo sie z tym uporac. Do pełni szczescia brakowaly mi tylko koncowki z kwasowki w kolorze czarnym Finalnie siadło to tak! Emblematy na drzwiach i błotnikach również zrobiły out Przy okazji zbliżał się serwis olejowy. Ostatnio był wymieniany 11 miesięcy temu, a zrobiłem 12tys km, więc od razu zamówiłem pełen pakiet Udalo mi sie rowniez dorwac za pol ceny prawe poszycie tylnego blotnika, ktore mam do wymiany. Nowe z aso bez skazy. Jestem już umówiony na lipiec z blacharzem w Polsce, na wymianę Do pelnego pakietu black brakuje tylko wymiana chromów z przedniego zderzaka ale mam na to sposób i prawdopodobnie wleci zderzak al'a rs look ale więcej o tym dopiero w lipcu.
  11. U mnie ten sam kod błędu. Komunikat o awarii napędu. Objaw brak. Komunikat pojawią się czasami po 20 mintach jazdy, czasami po godzinie, czasami jak mocniej przycisnę pedal gazu. Do wymiany czujnik cisnienia doładowania? Gdzie on się w ogóle znajduje ?
  12. Jaki bezpiecznik i gdzie on się znajduje? Mam tej sam błąd ale auto zachowuje się normalnie. Błąd wyświetla się po 20- 50 minutach jazdy. Po zgaszeniu znika i znowu po kilkudziesięciu minutach się pojawia
  13. Chodzi ci o tą mniejsza ramkę która w standardzie wychodziła w chromie? Ja malowałem łącznie z gałką i usługą obszycia kierownicy
  14. Sezon zimowy tuż, tuż. Wleciały nowe opony zimowe, stare nadawały się do wyrzucenia. Wybór padł na Goodyear Ultragrip performance+ Nastepnie doszły emblematy w kolorze piano black, a drodze jest jeszcze listwa zgarniajaca od strony kierowcy bo tej mi brak.
  15. Listwy kompletowałem przez prawie pół roku. Sprawdzałem nawet zagraniczne aukcje. Teraz niedawno pojawiła się prawa karoseryjna i ja kupiłem. Musisz często sprawdzać allegro, olx itp Szyby tylne wycinałem i kleiłem sam. Ramka ali jest do poprawki bo coś slabo świeci, jak poprawie to wrzucę fotkę. Cena wydaje mi się ze odpowiednią do jakości. Tylko radzę ja od razu okleic ppfem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.