-
Trzecia opcja fisa w a4 b6 jak zrobić samemu w audi
Nie wywala żadnego błędu poza radio które siedzi Sony póki co, na dniach wpada concert 2 od b7 pod mulitifunkcje, nie mam możliwości zrobić sobie testu na stole bo już dawno bym to zrobił Sorki tam w poprzednim poście źle napisałem, mój błąd po prostu. Błędu panelu nie wywala, wywala tylko radio i nic poza tym
-
Trzecia opcja fisa w a4 b6 jak zrobić samemu w audi
Sorki Banan, źle napisałem, kodowanie z VCDS przyjmuje i zapisuje pod to i później wyświetla błąd tego panelu BTW, to ty mi pomagałeś przerobić ten licznik z diesla na benzynę za pomocą team vievera nie wiem czy pamiętasz haha
-
Bartq129 obserwuje zawartość FIS - dziwne zachowanie komputera pokładowego , Trzecia opcja fisa w a4 b6 jak zrobić samemu w audi , Kierownica a4 b6/b7 i 4 innych
-
Trzecia opcja fisa w a4 b6 jak zrobić samemu w audi
Może mi ktoś wytłumaczyć? Na kolor fisie chce dołożyć te 3 menu, mam panel pokretlo/menu, wiązkę poprowadziłem do licznika, bezpieczników, dodaje to VCDS i zero reakcji, próbowałem z 3 różnymi panelami, nie chce się poddać ale już brakuje mi pomysłów
-
Kierownica a4 b6/b7
Błąd zapalnika poduszki pokazało, kabli jeszcze nie ruszałem
-
Kierownica a4 b6/b7
Sorry za odkop ale też zamontowałem kiere od b7 do swojej B6, kostkę 2x2pin kupiłem mimo to nadal świeci błąd poduszki, co zrobić żeby było dobrze?
-
Kolektor ssący 2.0 alt z b7 do b6
Bez problemu, przekładałem silnik z b7 do B6 i podeszło plug and play W zasadzie to cały silnik i osprzęt pasuje z b7 do B6 Alt :-)
-
[B6] Przycisk, panel Menu
Witam, mam zegar 8e0920930gx oryginalnie był zwykły czerwony fis chyba z końcówka F chciałbym dołożyć panel menu w celu włączenia opcji wentylacji itp, nie mam webasto, navi, telefonu, mam panel z samym pokrętłem i przyciskiem menu, podłączyłem odpowiednio do zegarów, zakodowałem i dalej nie działa, pomocy panowie, może ktoś mial podobny problem
-
blad 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)
Sorry ze odkopuje po takim czasie ale mam w swojej B6 dość nietypowy problem, tak jak w temacie chodzi mi o błędy w module klimy, wyskakuje mi 01207 i 01317, w zegarach wszystko okej, adaptacja na kanale 61 3331 w klimatroniku nadal dwa błędy wymienione wyżej, przywracałem adaptacje kanałem 0 ustawienia klap, zgasiłem odpaliłem auto i dalej ten sam błąd
-
Moja ALTówka
Wyprodukowana w 2001,. Zakupiona przeze mnie w sierpniu 2021r z przebiegiem 435k km, obecnie 470k km, z gazowana fajna furka, dołożony tempomat, kolor fis, dołożony i zgrany panel navi, na przyszłość planuje zrobić kilka ciekawych modów ale póki co brak czasu że względu na dziecko i rodzinę ;-) służy jako rodzinne auto, trochę serca i kasy włożone ale wiem że auto przeżyje nowe konstrukcje
-
FIS - dziwne zachowanie komputera pokładowego
Lambda, przepływka
-
Bartq129 obserwuje zawartość Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Pw
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Sorry za odkop ale chce w swoim alcie zrobić kolor fis, znalazłem zegar od diesla pasujący rocznikowi auta, auto 2001 zegar też, oba rb4. Czy będzie dużo kombinowania poza zmiana tarcz? Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak przeskalować obroty w VCDS badzi w czymś innym?
Bartq129
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta