Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Red321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Red321

  1. auto po odpaleniu po dodaniu gazu na biegu dławi się i gaśnie przykladowa sytuacja:odpalam auto rano chce jechać do pracy ruszam samym sprzęgłem bi wyjeżdżam z parkingu na ulice po wyjeździe dodaje gazu aby się rozpędzaj auto dławi się i gaśnie chwile postoje na odpalonym silniku i poczeka zaraz będzie prawie nirmalnie bo już mogę nirmalnie jechać lecz auto na przy jeździe na 5 100 km/h po dodaniu gazu na full poszarpane lekko i pojedzie gaz wyregulowany 8 tys temu a przepustnica wymieniona bo poprzednia nie trzymała obrotów
  2. witam kupiłem subwoofer peyinga aktywny i zaciekawiło mnie to wejście na kostkę.Ktoś mądry mógłby mi wytłumaczyć jak tego używać oraz do czego to służy?
  3. no właśnie pracownicy sami nie wiedza ? dlatego chciałem zobaczyć czy ktoś już tak robił
  4. Hej,pytanie.Da się przelać punkty z lotos navigator na druga kartę? tacie własnie upływa okres ważnosci punktów i chcialbym mu przelac aby cos droższego dobrał.
  5. Red321 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam audi rocznik 98 kierownica 4 ramienna poliftowa aktualnie założona a chciałbym założyć 3 ramienna sline.Podejdzie bez żadnych przeróbek na wieloklin i poduszkę ?
  6. właśnie jak sprawdzałem ciśnienie to coś tam jest bo gaz się ulatniał a wentylator prawdopodobnie się nie załącza nie słychać go sprawdzę dzisiaj i będę badać temat
  7. update klimatyzacja uruchamia się naokoło 15 sekund i zaraz automatycznie się wyłącza jeszcze od razu po uruchomieniu auta nawiew nie działał w ogóle przez 2 minuty i zaraz zaskoczył sam
  8. właśnie tak żadna kostka luzem nie wisi
  9. komputer nic nie pokazuje cisnienie w układzie jest a kompresor dalej 0 reakcji
  10. to jest ta mała zielona kosteczka która wisi koło sprężarki
  11. właśnie kostka od kompresora jest mała zielona i jest na pojedynczy pin wiec nie da się jej podpiąć w odwrotny sposób nawet
  12. Witam, wczoraj wymieniłem rozrząd 1.6 ahl pas przedni był odgięty i położony na krześle aby nie spuszczać czynnika z klimy. Od klimatyzacji odpisałem tylko dwie kostki zielone jedna przy wiatraku od klimy druga przy lewej lampie po złożeniu całości klimatyzacja w ogóle nie załącza kompresora Gdzie szukać problemu
  13. Red321 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam auto ma najechane ponad 400 tys Jaki olej najlepszy oczywiście auto w gazie kod ahl aktuaknje zalany 10w40
  14. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w Audi A4 B5
    a dałoby radę jakbym pociągnął kable żeby go podłączyć pod radio jakis bo tylko przednie grają mi a bie mam zielonego pojęcia jaki kabel do jakiego żeby grało
  15. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w Audi A4 B5
    da się jakoś to przerobić aby podpiąć głośnik z polki ?
  16. Red321 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam kojarzy kto od czego jest ta kostka
  17. @FroS-t wiesz może jak można z tym coś zadziałać ?
  18. witam mógłby minutowa opisać te zjawisko bo kompletnie nienwiem dlaczego tak się dzieje jak auto będzie suche j trochę cieplejsze to znika
  19. Red321 odpowiedział(a) na Jasiek12 temat w Audi A4 B5
    update do tematu zrobilem u siebie podsufitkę ze szpilkami i wszystko jest okej kable było czuć na słupkach wiec tam trzeba uważać na środku można śmiało wbijać
  20. Red321 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam czy jak odłączę akumulator i poduszkę z kierownicy to spowrotem trzeba ja jakoś adaptować komputerem czy normalnie można podłączyć i wsyztsko będzie działać ?
  21. Witam ,da ktoś wskazówki jak się za to zabrać aby powierzchnia była jednolita ?
  22. Red321 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam orientuje się ktoś czy przy wymianie przegubu zewnętrznego trzeba zwalać caly zacisk z klockami i tarczą +odkręcać amortyzator i łącznik czy wystarczy samo zbicie dolnego wahacza a potem odciągnięcie zwrotnicy recznie?
  23. dobra temat sam ogarnąłem wystarczyło połączyć czerwony z żółtym i radio ma stałe zasilanie
  24. czyli jakbym miał to zrobić bo nie kapuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.