Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Red321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Red321

  1. witam , będąc pod autem zauważyłem takie wycieki, kojarzy ktoś skąd mogło by to lecieć ?
  2. Red321 odpowiedział(a) na Sorel temat w 1.6
    jak wymienisz pompę to daj znać
  3. Witam, zakładam ten temat w celu uzyskania wskazówek dotyczących malowania auta ostatnio bardzo popularną metodą tzw. wałkiem. Jeśli ktoś już podjął się takiej odważnej próby dajcie poniżej jakieś wskazówki, jak to robiliście, jaką farbą, czy rozcieńczaliście farbę rozpuszczalnikiem, pokażcie efekty.
  4. Red321 odpowiedział(a) na Sorel temat w 1.6
    Miałem podobny problem tyle ,że moje auto nie gasło, a nie chciało odpalać w losowych momentach. Pewnego razu usłyszałem ze ten mały zaworek który chyba służy od odpowietrzenia baku nie cyka. Po wymianie problemy ustały.
  5. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w Audi A4 B5
    sam koszyk możesz kupić według zestawu naprawczego na allegro dobierz po numerach i dam to wymienisz bo siedzi tylko na segerach u mnie temat jest gorszy bo do wymiany mam cały zespół czyli te obudowę z koszykiem bo nie da się tego rozeobrac
  6. Red321 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam ,gniazdo kuliste wraz ze sworzniem kulisty maja taki luz ze biegi czasami nie wchodzą a cały drążek prawie wylatuje ponizszej czesci nie da się nigdzie dostać są tylko oryginały po 500 zł a używki nie ma sensu kupować jak sobie z tym poradziliście
  7. wyskakuje błąd od przepustnicy przepływomierza oraz sady lambda prad dochodzi do pomy paliwa ale pompa w ogóle nie burknie a ma pół roku trzynajac przycisk id gazu i kręcąc autem kiedyś na zepsutej pompie jechałem tak a teraz gaz świruje piszczy caky czas i wszystko mruga od gazu i mechanik posunął pomysł o tym wyłączniku
  8. witam jadąc przez spowalniacz auto nagke zgasło przyjechałem jezcze kilometr i auto zgasło kompletnie wyglada jakby odcinało kompletnie zapłon i dopływ benzyny i gazu jtos wie jak nazywa się ten czujnik i gdzie go szukać ? uderzeniowy czy tam taki wciskany
  9. problem rozwiązany słaba masa
  10. witam podczas jazdy przełącznik od gazu zgaśnie całkowicie nie pokazując ani czy auto jest na gazie czy benzynie za jakis czas pojawi się ponownie i znowu znika panowie gdzie szukać problemu
  11. Okej Wystarczy wypiąć wąż zmienić oring i będzie git? Jest tam jakieś dojście od góry czy najlepiej z kanału?
  12. Dzień Dobry, Od pewnego czasu mam problem z wyciekającym płynem chłodniczym który leci aż po skrzyni biegów. Na drugim zdjęciu widać wyraźne zapocenie i widać tam jakiś jakby czujnik? Mogłby mi ktoś podpowiedzieć z czego to może kapać ewentualnie co to za czujnik Może nad czujnikiem to jest jakiś wąż od wody który przecieka?
  13. @Fazii lub ktokolwiek wie może z jakiego przekaźnika zasilany jest wskaźnik temperatury zewnętrznej na liczniku ?
  14. Witam ,na załączonym filmie widnieje wyświetlacz temperatury zewnętrznej który kiedyś nie działał mechanik coś zrobił ze on pojawił się znowu lecz ostatnio znowu zniknął i nie wiem gdzie szukać przyczyny. //na to ze auto nie odpala nie zwracajcie uwagi IMG_2281.MOV
  15. no ja wiem ale tak się naprawdę zadziało
  16. witam mechanik przy wymianie pompy wymienił mi również przekaźnik od niej przez co auto działało po odebraniu pokazał się po tych naprawach wyświetlacz temperatury zewnętrznej który wcześniej nie działa lecz auto nagke nie chciało odpalać kiedy ten wyświetlacz zniknął tak jak było wcześniej auto nagke nirmalnie odpala od1 jakis magik wie co aie mogło zadziac ?
  17. okej dziekuje
  18. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    pompa wymieniona paliwo leci pompę słuchać poprzednia podpięta pod prostownik nawet nie działa wiec mamy winowajcę po wymianie pompy auto nie chce dalej zagadać na benzynie
  19. subwoofer kupiony jako używany wiec instrukcji fizycznej nie ma a w pdf zbyt dużo bie ma subwoofer podłączony i działa jak ma tylko wyjście zastanawia
  20. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    na benzynie w ogole auta nie da sie odpalic a trzymajac przelacznik na gazie auto odpala w ogole na gazie odkad sie tak dzieje to po dodaniu gazu na maxa auto szarpie a gaz byl regulowany niedawno //pompy w ogole nie slychac zeby pracowala
  21. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    problem sie sam zdiagnozował po pracy auto nie chciało w ogole odpalic ,pompa paliwa umarła
  22. no dobra ale do czego sie tego używa
  23. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    dobra pojadę do mechanika i mi ogarnie pełny skan wtedy wam podeśle zdjęcie wszytsko dzieje się zarówno na gazie jak i na benzynie ,kiedyś miałem podobnie lecz na samym gazie i regulacja pomogła a teraz dzieje się tak na obydwu paliwach
  24. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    jeden był robiony vcds a drugi nie pamietam
  25. Red321 odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    no właśnie problem w tym ze skan był robiony na dwóch różnych programach i orzez dwa różne skanery i nie wykazuje błędu związanego z taka sytuacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.