Treść opublikowana przez Red321
-
kostki od radia
kostki ogarnięte po pośpiechu nowego radia i ustawieniu na przykład godziny ponsyjeciu kluczyka radio wraca do ustawień fabrycznych czyli prąd jest calokowicie odcinany ktos wie jak z tym zadziałać ?
-
kostki od radia
Witam wyjmując radio w celu włożenia nowego sony zauważyłem ze kostki kolorowe maja zmostkowane chinche moglby mi ktoś powiedzieć która kostka jest za co odpowiedzialna bo nie bardzo ogarniam elektrykę
-
Bardzo opadnięte drzwi
niee reszta drzwi jest okej tylko od kierowcy tak jest 400 k nalotu i wiek robią już chyba swoje
-
Bardzo opadnięte drzwi
Drzwi w moim audi są tak bardzo opadnięte że nie da rady z nimi nic zrobić.Regulacja rygla na słupku nie nie pomaga tesotowałem kazda pozycje gorna dolna zeby drzwi dociągało i nie,za każdym razem drzwi tak samo bardzo zle sie zamykaja + straszne szumienie podczas normalnej jazdybo drzwi nie dociągają. Pod śruby drzwi mam podłożone podkładki aby drzwi były wyżej bo bez tak bardzo wiszą ze mogę włożyc pięść miedzy ramkę drzwi a dach kiedy je przymknę. Mogłby mi ktoś dopasować zawiasy albo powiedziec co mam z tym zrobic bo juz szlak mnie trafia
-
Pisk po włączeniu klimy
Witam,problem zaczyna sie kiedy uruchomię klimatyzacje. Uruchomię klimę coś piszczy bardzo głośno przez kilka sekund i potem jest cisza. Pisk podobny do tego który by wydawał pasek lecz pojawia sie on tylko po włączeniu klimy a jak w czasie piszczenia ją wyłączę to zaraz pisk ucicha.
-
Pinezki w podsufitce
w nocy wygląda jak podsufitka gwiezdna z rolls royca
-
Pinezki w podsufitce
znajomy ma powbijane ponad 4 opakowania i wszystko jest git tylko pytanie czy tak trafił czy faktycznie można bez obaw tak zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam,trochę poczytałem forum i chyba zostanę tutaj na dlużej.Mam 19 lat a tutaj jest tyle przydatnych informacji dla młodych osób ,że aż żal nie rozwiązywac tych problemów samemu.
-
Problem z elektryka
o dziękuje bardzo za rozjaśnienie jeśli mogę to przeniosę wątek zaraz od niedawna mam to auto i myślałem ze coś jest nie tak z tym awaryjne w ogóle nie gasną cały czas są podświetlane a wycieraczki cały czas mogę również włączyć
-
Problem z elektryka
Witam,niedawno zakupiłem audi a4b5 1.6 ahl 101 km sedan.Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i zamknięciu auta przycisk od świateł awaryjny pali się cały czas tak samo jak światło w bagażniku czy lampki w aucie które są ustawione na podświetlanie przy otwartych drzwiach.Tak samo mogę włączyć kierunkowskazy bez kluczyka po czym włącza sie światła mijania.Z wycieraczkami jest taka sama historia. Mógłby mi ktoś powiedzieć od czego zacząć bo bezpieczniki są okej.