-
Red321 obserwuje zawartość wyświetlacz temperatury zewnętrznej , Wycieki przy skrzyni biegów w A4 B5 , Malowanie samochodu wałkiem i 6 innych
-
Wycieki przy skrzyni biegów w A4 B5
-
Audi A4 B5 1.6 ANA, a benzyna E10
jak wymienisz pompę to daj znać
-
Malowanie samochodu wałkiem
Witam, zakładam ten temat w celu uzyskania wskazówek dotyczących malowania auta ostatnio bardzo popularną metodą tzw. wałkiem. Jeśli ktoś już podjął się takiej odważnej próby dajcie poniżej jakieś wskazówki, jak to robiliście, jaką farbą, czy rozcieńczaliście farbę rozpuszczalnikiem, pokażcie efekty.
-
Audi A4 B5 1.6 ANA, a benzyna E10
Miałem podobny problem tyle ,że moje auto nie gasło, a nie chciało odpalać w losowych momentach. Pewnego razu usłyszałem ze ten mały zaworek który chyba służy od odpowietrzenia baku nie cyka. Po wymianie problemy ustały.
-
gniazdo kuliste
sam koszyk możesz kupić według zestawu naprawczego na allegro dobierz po numerach i dam to wymienisz bo siedzi tylko na segerach u mnie temat jest gorszy bo do wymiany mam cały zespół czyli te obudowę z koszykiem bo nie da się tego rozeobrac
-
gniazdo kuliste
witam ,gniazdo kuliste wraz ze sworzniem kulisty maja taki luz ze biegi czasami nie wchodzą a cały drążek prawie wylatuje ponizszej czesci nie da się nigdzie dostać są tylko oryginały po 500 zł a używki nie ma sensu kupować jak sobie z tym poradziliście
-
auto odcina dopływ paliwa -czujnik zderzeniowy ?
wyskakuje błąd od przepustnicy przepływomierza oraz sady lambda prad dochodzi do pomy paliwa ale pompa w ogóle nie burknie a ma pół roku trzynajac przycisk id gazu i kręcąc autem kiedyś na zepsutej pompie jechałem tak a teraz gaz świruje piszczy caky czas i wszystko mruga od gazu i mechanik posunął pomysł o tym wyłączniku
-
auto odcina dopływ paliwa -czujnik zderzeniowy ?
witam jadąc przez spowalniacz auto nagke zgasło przyjechałem jezcze kilometr i auto zgasło kompletnie wyglada jakby odcinało kompletnie zapłon i dopływ benzyny i gazu jtos wie jak nazywa się ten czujnik i gdzie go szukać ? uderzeniowy czy tam taki wciskany
-
przełącznik od gazu gaśnie całkowicie
problem rozwiązany słaba masa
-
przełącznik od gazu gaśnie całkowicie
witam podczas jazdy przełącznik od gazu zgaśnie całkowicie nie pokazując ani czy auto jest na gazie czy benzynie za jakis czas pojawi się ponownie i znowu znika panowie gdzie szukać problemu
-
Wyciek płynu chłodzącego w A4 B5 1.6
Okej Wystarczy wypiąć wąż zmienić oring i będzie git? Jest tam jakieś dojście od góry czy najlepiej z kanału?
-
Wyciek płynu chłodzącego w A4 B5 1.6
Dzień Dobry, Od pewnego czasu mam problem z wyciekającym płynem chłodniczym który leci aż po skrzyni biegów. Na drugim zdjęciu widać wyraźne zapocenie i widać tam jakiś jakby czujnik? Mogłby mi ktoś podpowiedzieć z czego to może kapać ewentualnie co to za czujnik Może nad czujnikiem to jest jakiś wąż od wody który przecieka?
-
pompa ,przekaźnik i wyświetlacz temperatury
@Fazii lub ktokolwiek wie może z jakiego przekaźnika zasilany jest wskaźnik temperatury zewnętrznej na liczniku ?
-
wyświetlacz temperatury zewnętrznej
Witam ,na załączonym filmie widnieje wyświetlacz temperatury zewnętrznej który kiedyś nie działał mechanik coś zrobił ze on pojawił się znowu lecz ostatnio znowu zniknął i nie wiem gdzie szukać przyczyny. //na to ze auto nie odpala nie zwracajcie uwagi IMG_2281.MOV
-
pompa ,przekaźnik i wyświetlacz temperatury
no ja wiem ale tak się naprawdę zadziało