Treść opublikowana przez Red321
-
zimny silnik i problem z ruszeniem
auto po odpaleniu po dodaniu gazu na biegu dławi się i gaśnie przykladowa sytuacja:odpalam auto rano chce jechać do pracy ruszam samym sprzęgłem bi wyjeżdżam z parkingu na ulice po wyjeździe dodaje gazu aby się rozpędzaj auto dławi się i gaśnie chwile postoje na odpalonym silniku i poczeka zaraz będzie prawie nirmalnie bo już mogę nirmalnie jechać lecz auto na przy jeździe na 5 100 km/h po dodaniu gazu na full poszarpane lekko i pojedzie gaz wyregulowany 8 tys temu a przepustnica wymieniona bo poprzednia nie trzymała obrotów
-
Subwoofer
witam kupiłem subwoofer peyinga aktywny i zaciekawiło mnie to wejście na kostkę.Ktoś mądry mógłby mi wytłumaczyć jak tego używać oraz do czego to służy?
-
Lotos Navigator
no właśnie pracownicy sami nie wiedza ? dlatego chciałem zobaczyć czy ktoś już tak robił
-
Lotos Navigator
Hej,pytanie.Da się przelać punkty z lotos navigator na druga kartę? tacie własnie upływa okres ważnosci punktów i chcialbym mu przelac aby cos droższego dobrał.
-
kierownica sline
witam audi rocznik 98 kierownica 4 ramienna poliftowa aktualnie założona a chciałbym założyć 3 ramienna sline.Podejdzie bez żadnych przeróbek na wieloklin i poduszkę ?
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
właśnie jak sprawdzałem ciśnienie to coś tam jest bo gaz się ulatniał a wentylator prawdopodobnie się nie załącza nie słychać go sprawdzę dzisiaj i będę badać temat
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
update klimatyzacja uruchamia się naokoło 15 sekund i zaraz automatycznie się wyłącza jeszcze od razu po uruchomieniu auta nawiew nie działał w ogóle przez 2 minuty i zaraz zaskoczył sam
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
właśnie tak żadna kostka luzem nie wisi
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
komputer nic nie pokazuje cisnienie w układzie jest a kompresor dalej 0 reakcji
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
właśnie kostka od kompresora jest mała zielona i jest na pojedynczy pin wiec nie da się jej podpiąć w odwrotny sposób nawet
-
klimatyzacja z dnia na dzień nie załącza
Witam, wczoraj wymieniłem rozrząd 1.6 ahl pas przedni był odgięty i położony na krześle aby nie spuszczać czynnika z klimy. Od klimatyzacji odpisałem tylko dwie kostki zielone jedna przy wiatraku od klimy druga przy lewej lampie po złożeniu całości klimatyzacja w ogóle nie załącza kompresora Gdzie szukać problemu
- Olej
-
Tajemnicza kostka
a dałoby radę jakbym pociągnął kable żeby go podłączyć pod radio jakis bo tylko przednie grają mi a bie mam zielonego pojęcia jaki kabel do jakiego żeby grało
-
Tajemnicza kostka
da się jakoś to przerobić aby podpiąć głośnik z polki ?
-
Tajemnicza kostka
-
Schodzi klar z nadwozia. Da się coś zrobić?
dzięki za pomoc bardzo
-
Schodzi klar z nadwozia. Da się coś zrobić?
@FroS-t wiesz może jak można z tym coś zadziałać ?
-
Schodzi klar z nadwozia. Da się coś zrobić?
witam mógłby minutowa opisać te zjawisko bo kompletnie nienwiem dlaczego tak się dzieje jak auto będzie suche j trochę cieplejsze to znika
-
Pinezki w podsufitce
update do tematu zrobilem u siebie podsufitkę ze szpilkami i wszystko jest okej kable było czuć na słupkach wiec tam trzeba uważać na środku można śmiało wbijać
-
poduszka kierownicy
witam czy jak odłączę akumulator i poduszkę z kierownicy to spowrotem trzeba ja jakoś adaptować komputerem czy normalnie można podłączyć i wsyztsko będzie działać ?
-
Schodzi klar z nadwozia. Da się coś zrobić?
-
przegub zewnętrzny
Witam orientuje się ktoś czy przy wymianie przegubu zewnętrznego trzeba zwalać caly zacisk z klockami i tarczą +odkręcać amortyzator i łącznik czy wystarczy samo zbicie dolnego wahacza a potem odciągnięcie zwrotnicy recznie?
-
kostki od radia
dobra temat sam ogarnąłem wystarczyło połączyć czerwony z żółtym i radio ma stałe zasilanie
-
kostki od radia
czyli jakbym miał to zrobić bo nie kapuje