Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Neonek20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Rozwiązania

  1. Neonek20 odpowiedź w S-tronic DL501 w A4 B8 - stukanie i wibracje na R (wstecznym) został oznaczony jako odpowiedź   
    Witam, auto w koncu naprawione... co się stało co generowało ogromne wibracje oraz okropny dźwięk na wstecznym !? 
    SPRZĘGŁA !!!!!!!!!! Były tak spalone ze mechanik za głowę się złapał... tak 160 tyś przebiegu a kosz martwy winna prawdopodobnie leży w poprzednim właścicielu który zalał za mało oleju bo nie wiedział ze trzeba auto mieć odpalone żeby sobie zassała brakowało 1L!!!
     
    Dla osób ciekawych w styczniu kiedy brakowało tego 1L zalałem Ravenol auto jeździło tak samo a nawet gorzej ... sam mechanik teraz mówi ze klientom już nie poleca Ravenola a Febiego który leci na 1 montaż do tej skrzyni jako olej ASO !!! 
     
    Wymieniliśmy - 
    Olej 500zł
    Kosz 4300zł ( aso niemcy ) 
    Oringi i inne spinki 200 zł 
    + Duża zniżka na robociznę ja płaciłem 1000 zł  ( obiecana po poprzedniej dużej naprawie ) u was przypuszczam ze wyjdzie z 1500...2000
     
    Powiem wam tak
    Auto nie do poznania !
    Nic nie szarpie Nic nie stuka Biegi zmienia super szybko nie odczuwalnie w końcu chodzi jak S-Tronic 
     
    Jak macie podobne objawy wymieńcie kosz ze sprzęgłami i olej tylko na Febiego ! 
    ( Umie kosz nie nadawał się do ponownego montażu miał rysy oraz przebarwienia więc kupiłem cały zestaw  ) 
     
    @whatever Teraz już wiesz co robić u siebie  ew + mechatronikę jak stan oleju poprawny 
      
  2. Neonek20 odpowiedź w Czujnik zajęcia siedzenia - 9447189 w Audi A4 B8 został oznaczony jako odpowiedź   
    Dobra wprowadziłem w błąd ostatnia wiadomość sory . Po przeglądnięciu zdjęć w galerii jednak fotel kierowcy ma ten kabel. 
     
    Odpowiedz na moje zapytanie jest prosta ??‍♂️
    - czujnik zajęcia fotela pasażera airbag jest w eu po stronie pasażera 
    - ja mam go teraz po stronie kierowcy gdyż mam fotel od kierowcy strony ( pasażera ) 
    - w fotelu kierowcy EU nie musi być maty gdyż auto nie pojedzie bez kierowcy bez sensu było by ja wkładać w każdy fotel……. ??‍♂️??‍♂️
     
    odpowiedz na moje pytanie to przełożenie maty z mojego fotela do 2 fotela albo puszczenie pod podłoga kabla z pinem do 2 kostki ( ja będę siedział ale będzie widzieć to jako pasażer )  ( łatwiejsza opcja ) i błąd zniknie 
     
    dzieki wielkie na naprowadzenie @Muskel1??
     
     
  3. Neonek20 odpowiedź w Grzechotanie w silniku A4 B8 2.0TFSI przy puszczaniu gazu został oznaczony jako odpowiedź   
    Rozwiązaniem było wymiana całej strony gorącej wraz klapka westgate oraz kolektorem dolotowym koszt 900 zł z robocizna w przypadku cdnc 211... ten klips jak kolega pisze wyżej nic nie daje tylko niweluje luz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.