kredar

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kredar

1. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8UXHR089802 Dziękuję, pozdrawiam.
  2. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K79A003537 Dziękuję, pozdrawiam.
  3. Dzięki za odpowiedź. Masz może pomysł z jakiego źródłu zasilania skorzystać.
  4. Chciałbym podpiąć opisany pilot pod sygnał kierowany do świateł drogowych. Nie wiem czy dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie kabli idących do wtyczki lamp przednich ( które piny są od świateł drogowych ?? ). lub inny przycisk wykorzystać w kabinie. Będę wdzięczny za pomoc i rady.
  5. Tak filmik widziałem. Pytanie tylko czy oryginalna gałka 8K1 713 139 R będzie pasowała czy kupić zamiennik tak jak gość z Y.T. na AliExpress.
  6. Obecnie posiadam gałkę zmiany biegów 8K1 713 139 A. Czy do mojego modelu będzie pasowała gałka o numerze katalogowy części: 8K1 713 139 R. Na Allegro pojawiły się zamienniki do A4 B8, które do złudzenia przypominają gałkę z wersji po faceliftingu. Czy ktoś to sprawdził w swoim aucie i jest w stanie udzielić odpowiedzi?
  7. Witam wszystkich klubowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B8 z 2008 roku Pozdrawiam Wszystkich Darek
  8. Witam wszystkich klubowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B8 z 2008 roku Pozdrawiam Wszystkich Darek