Treść opublikowana przez marekp24
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Ok. A po co jest potrzebny ten przekaźnik nie można podłączyć bez niego?
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Czyli ten czerwony i biały mam połączyć razem w jedno i do przekaźnika w to samo miejsce? A druga strona białego do zielonej wtyczki?
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Witam. Potrzebuję pilnie pomocy. Jak podłączyć interfejs kamery cofania do rns-e? Który kabel gdzie? Proszę o odpowiedź
-
Gdzie znajduje się moduł bluetooth a4 b6
Sprawdzałem czy mam piny we wtyczce do radia rns-e.
-
Gdzie znajduje się moduł bluetooth a4 b6
A czy może być tak że posiadam instalację ale nie ma podpiętego modułu tylko jest gdzieś luźna wtyczka do której wystarczy podłączyć moduł?
-
Gdzie znajduje się moduł bluetooth a4 b6
To już nie wiem. Czy pod fotelem czy tam gdzie nogi?
-
Gdzie znajduje się moduł bluetooth a4 b6
Witam. Gdzie znajduje się moduł bluetooth w a4 b6? Chcę sprawdzić czy go posiadam czy nie. Wyszukując urządzenia bluetooth w telefonie to nie ma audi ale sprawdzałem piny i instalację w radiu i posiadam instalację do bluetooth.
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
O co chodzi z tym że trzeba usunąć cynę z taśmy? Proszę o odpowiedź
-
Co oznaczają te błędy?
-
Rns-e nie czyta płyty
Witam. Wymieniłem dzisiaj laser i radio nic nie czyta. Co to może być? Wcześniej chociaż czytało oryginalne płyty CD z muzyką. Proszę o pomoc
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
Ok. Dzięki za pomoc.
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
No właśnie mam u siebie teraz uszczelkę z takimi dziurami
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
A jeśli chodzi o te otwory to liczą się te okrągłe czy podłużne, bo u mnie są jedne i drugie?
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
Witam. Muszę wymienić uszczelkę pod głowicą a4 b6 1.9 tdi 130 avf. Z tego co wiem to są różne grubości tych uszczelek. Czy aby wiedzieć jaką mam grubość kupić to muszę zdemontować głowicę i zmierzyć starą? Czy można to poznać po tych dziurkach na boku wystającej uszczelki? Proszę o pomoc.
-
Rns-e nie czyta płyty
Witam. Chciałem zaktualizować soft w Rns-e ale radio nie odczytuje płyty. Nagrywałem na różne płyty i na różne sposoby ale nic z tego. Ostatnio zakupiłem gotową płytę i też nie odczytuje. A jeśli chodzi o oryginalne płyty CD z muzyką to odczytuje. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
-
Jaki olej do skrzyni biegów a4 b6
A pomógłby mi jeszcze ktoś ze znalezieniem jakiegoś zamiennika tego oleju aby miał podobne parametry?
-
Jaki olej do skrzyni biegów a4 b6
Dzięki za pomoc.
-
Jaki olej do skrzyni biegów a4 b6
Kod skrzyni to chyba HCF
-
Jaki olej do skrzyni biegów a4 b6
Witam. Chciałbym wymienić olej w skrzyni biegów. Jaki olej kupić do a4 b6 1.9 tdi avf 130km? Proszę o pomoc.
-
Podświetlane drzwi a4 b6
Witam. Wiem że są już tematy dotyczące oświetlenia drzwi ale są one dla mnie nie zrozumiałe. Czy mógłby ktoś opisać mi krok po kroku co muszę kupić i zrobić aby jak najprościej mieć podświetlenie drzwi (lampki czerwone i białe) proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Uszczelnienie silnika
Witam. Mam audi a4 b6 1.9 tdi avf 130km i mam wycieki z silnika. Czy można gdzieś kupić kompletny zestaw uszczelek do tego silnika. Czy może ktoś mógłby pomoc mi je znaleźć a jak nie ma takiego zestawu to czy mógłby ktoś wypisać mi wszystkie uszczelki, simeringi itp. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Lusterko fotochromatyczne wsteczne
Czyli jednak mam zwykłe lusterko. Dzięki za pomoc. A jaki jest kod jeśli mam głośniki Bose a jaki jak zwykłe?
-
Lusterko fotochromatyczne wsteczne
Witam. Mam pytanie. Posiadam audi a4 b6 i po sprawdzeniu wyposażenia po numerze vin okazuje się że powinienem mieć lusterko wsteczne ściemniane, a posiadam zwykłe. O co tu chodzi. Czy może być taka opcja że posiadam całą instalację pod to lusterko tylko nie jest ono zamontowane? A jeszcze jedno przednia szyba w samochodzie była chyba wymieniana bo jest na niej inny rok. Może to ma coś z tym wspólnego?