Treść opublikowana przez marekp24
-
Błędy w Audi A4 B6
Wtyczka w zbiorniczka płynu jest podpięta nawet ją odłączyłem i spryskałem preparatem do styków i wpiąłem ale dalej to samo. A jeśli chodzi o ten czujnik maski to chodzi o ten co po otworzeniu maski wyświetla się na liczniku że jest otwarta? Bo jak tak to ten czujnik działa
-
Błędy w Audi A4 B6
Proszę o pomoc. Dlaczego mam te błędy na liczniku
-
Błędy w Audi A4 B6
Czy o to chodzi?
-
Błędy w Audi A4 B6
-
Błędy w Audi A4 B6
To świeci mi na desce (na wyświetlaczu licznika)
-
Błędy w Audi A4 B6
Nie mam komputera żeby podłączyć
-
Błędy w Audi A4 B6
Świecą się u mnie 3 błędy : Niski poziom płynu chłodzącego Niski poziom oleju Zużyte klocki hamulcowe A poziom oleju i płynu jest prawidłowy, klocki też nowe. Jaka może być tego przyczyna?
-
Błędy w Audi A4 B6
Mam pytanie. Czy gdy pojawi się np. błąd zużyte klocki hamulcowe to czy po ich wymianie ten błąd sam powinien zniknąć czy będzie on nadal po naciśnięciu przycisku na dasce?
-
Komputer pokładowy a4 b6
Czy aby mieć komputer pokładowy w a4 b6 to wystarczy tylko wymienić manetkę i aktywować komputerem? Czy konieczna jest też wymiana modułu? Posiadam tempomat.
-
Klakson działa tylko przy włączonym zapłonie?
Ok. A można to zmienić komputerem?
-
Klakson działa tylko przy włączonym zapłonie?
Witam. Dlaczego w a4 b6 klakson działa dopiero gdy włączę zapłon? Czy tak ma być.
-
Podświetlane daszki przeciwsłoneczne
Witam. Czy istnieje możliwość montażu podświetlanych daszków przeciwsłonecznych? Proszę o odpowiedź i jakąś instrukcję.
-
Spolszczenie a4 b6 rns e
Witam. Czy można wgrać spolszczenie a4 b6 do RNS E? Oraz wyświetlacza na liczniku. Proszę o odpowiedź.
-
Nie świecą lampki w drzwiach A4 b6
Witam. Mam A4 b6 sedan i w żadnych drzwiach nie świecą te czerwone lampki. Jaka może być tego przyczyna? Proszę o pomoc.