Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekp24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekp24

  1. Podpowie ktoś coś jaka może być tego przyczyna?
  2. Podłączyłem dzisiaj zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po włączeniu zmieniarki w radiu pisze cd7 pusty. Proszę o pomoc.
  3. Włączam w radiu zmieniarkę i pisze cd7 pusty. I nic nie gra. Pomoże ktoś co może być nie tak że nie działa ?
  4. Podłączyłem dzisiaj tą zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po podłączeniu tej wtyczki wefa do radia i włączeniu radia od razu pojawiła się zmieniarka bez żadnego kodowania. Czy trzeba zmienić może jakieś kodowanie? Proszę o pomoc.
  5. Podłączyłem dzisiaj tą zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po podłączeniu tej wtyczki wefa do radia i włączeniu radia od razu pojawiła się zmieniarka bez żadnego kodowania. Czy trzeba zmienić może jakieś kodowanie? Proszę o pomoc.
  6. Witam. Zakupiłem emulator zmieniarki wefa wf602 do radia rns-e. I po wyjęciu radia okazuje się że w miejsce gdzie ma być podpięta to jest już kostka z pinami. Co to jest za kostka ? Zmieniarki w schowku nie posiadam. Jak mam podłączyć ten emulator? Proszę o pomoc.
  7. Ten temat jest właśnie obszerny i brakuje w nim zdjęć nie da się ich zobaczyć:(
  8. Witam. Chciałbym zamontować u siebie podświetlenie drzwi. Czy mógłby ktoś mi w tym pomóc opisać co i jak. Bardzo proszę o pomoc. Chodzi mi głównie o przednie drzwi. Bardzo proszę o pomoc. Zawartość dodana 5 minuty później Posiadam taki moduł komfortu 8E0 959 433 AR Czy obsługuje on podświetlenie drzwi?
  9. Już wszystko działa. Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
  10. Witam. Po adaptacji kamery na lamborghini i tak nie mam opcji kamery w radiu o co chodzi? Proszę o pomoc
  11. Witam. Mam przy kamerce te kable jak je podłączyć dlaczego są tak jakby dwa kable + proszę o pomoc.
  12. Witam. Potrzebuję schemat wtyczki drzwi przednich a4 b6. Chodzi mi o rozpiskę który pin we wtyczce do czego. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
  13. Powracam do tematu. Sprawdzałem piny wtyczki która idzie do rns-e i te piny które są do modułu bluetooth są już zajęte. Co to oznacza? Proszę o pomoc
  14. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ4F57N118796
  15. Witam. Padła stacyjka w A6 C6 skrzynia manualna. Kupiłem używaną zamontowałem i działa samochód odpala ale jest jeden problem nie można wyciągnąć kluczyka. Okazało się że ta stacyjka jest z automatu. Czy można coś z tym zrobić? Może wystarczy coś przekodować? Proszę o pomoc.
  16. Dzięki za pomoc. Ja właśnie zmieniałem na 3 i dlatego był błąd. Spróbowałem teraz na 0 i wszystko się udało:) Dzięki.
  17. Gdy wpisze nowe kodowanie to wyskakuje w okienku napis "błąd" ale tylko przy tym jak zmieniam tą cyfrę trzecią na 3
  18. Czytałem to i właśnie dzisiaj wymieniałem manetkę ale mam problem z kodowaniem. Wyskakuje błąd przy tym jednym kodowaniu
  19. Witam. Pomoże ktoś z tym? (post wyżej)
  20. marekp24 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Posiadam u siebie w a4 b6 taki moduł komfortu 8e0 959 433 AR czy obsługuje on komputer pokładowy pełny fis? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
  21. Moduł kupiłem nowy na sklepie internetowym zapłaciłem 450zł. Wystarczy wpisać w Google moduł kamery cofania rns-e i ci wyskoczy
  22. Witam. Mam taki problem że w moim Rns-e po włożeniu płyty coś trzeszczy i nie czyta płyty. Niedawno wymieniałem laser i było wszystko ok a teraz to trzeszczenie. Po rozkrceniu radia okazuje się że ten dzwięk dochodzi z tego miejsca co zaznaczone na zdjęciu podczas przesuwania się lasera i to przesuwanie nie jest płynne zacina się i przeskakuje. Co można z tym zrobić? Proszę o pomoc.
  23. Witam. Ile oleju jest potrzebne do tej skrzyni?
  24. Ok. Dzięki za wyjaśnienie.
  25. I jeszcze jedno gdzie podłączyć zasilanie kamery?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.