Treść opublikowana przez marekp24
-
Zmieniarka Wefa z Rns-e i brak dźwięku w A4 B6
Podpowie ktoś coś jaka może być tego przyczyna?
-
Zmieniarka Wefa z Rns-e i brak dźwięku w A4 B6
Podłączyłem dzisiaj zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po włączeniu zmieniarki w radiu pisze cd7 pusty. Proszę o pomoc.
-
Montaż bluetooth audi rns-e audi navigations plus
Włączam w radiu zmieniarkę i pisze cd7 pusty. I nic nie gra. Pomoże ktoś co może być nie tak że nie działa ?
-
Montaż bluetooth audi rns-e audi navigations plus
Podłączyłem dzisiaj tą zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po podłączeniu tej wtyczki wefa do radia i włączeniu radia od razu pojawiła się zmieniarka bez żadnego kodowania. Czy trzeba zmienić może jakieś kodowanie? Proszę o pomoc.
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
Podłączyłem dzisiaj tą zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po podłączeniu tej wtyczki wefa do radia i włączeniu radia od razu pojawiła się zmieniarka bez żadnego kodowania. Czy trzeba zmienić może jakieś kodowanie? Proszę o pomoc.
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
Witam. Zakupiłem emulator zmieniarki wefa wf602 do radia rns-e. I po wyjęciu radia okazuje się że w miejsce gdzie ma być podpięta to jest już kostka z pinami. Co to jest za kostka ? Zmieniarki w schowku nie posiadam. Jak mam podłączyć ten emulator? Proszę o pomoc.
-
Podświetlenie drzwi a4 b6
Ten temat jest właśnie obszerny i brakuje w nim zdjęć nie da się ich zobaczyć:(
-
Podświetlenie drzwi a4 b6
Witam. Chciałbym zamontować u siebie podświetlenie drzwi. Czy mógłby ktoś mi w tym pomóc opisać co i jak. Bardzo proszę o pomoc. Chodzi mi głównie o przednie drzwi. Bardzo proszę o pomoc. Zawartość dodana 5 minuty później Posiadam taki moduł komfortu 8E0 959 433 AR Czy obsługuje on podświetlenie drzwi?
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Już wszystko działa. Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Witam. Po adaptacji kamery na lamborghini i tak nie mam opcji kamery w radiu o co chodzi? Proszę o pomoc
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
-
Schemat instalacji drzwi przednich A4 B6
Witam. Potrzebuję schemat wtyczki drzwi przednich a4 b6. Chodzi mi o rozpiskę który pin we wtyczce do czego. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Gdzie znajduje się moduł bluetooth a4 b6
Powracam do tematu. Sprawdzałem piny wtyczki która idzie do rns-e i te piny które są do modułu bluetooth są już zajęte. Co to oznacza? Proszę o pomoc
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ4F57N118796
-
Stacyjka A6 C6
Witam. Padła stacyjka w A6 C6 skrzynia manualna. Kupiłem używaną zamontowałem i działa samochód odpala ale jest jeden problem nie można wyciągnąć kluczyka. Okazało się że ta stacyjka jest z automatu. Czy można coś z tym zrobić? Może wystarczy coś przekodować? Proszę o pomoc.
-
Moduł komfortu a4 b6
Dzięki za pomoc. Ja właśnie zmieniałem na 3 i dlatego był błąd. Spróbowałem teraz na 0 i wszystko się udało:) Dzięki.
-
Moduł komfortu a4 b6
Gdy wpisze nowe kodowanie to wyskakuje w okienku napis "błąd" ale tylko przy tym jak zmieniam tą cyfrę trzecią na 3
-
Moduł komfortu a4 b6
Czytałem to i właśnie dzisiaj wymieniałem manetkę ale mam problem z kodowaniem. Wyskakuje błąd przy tym jednym kodowaniu
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Witam. Pomoże ktoś z tym? (post wyżej)
-
Moduł komfortu a4 b6
Witam. Posiadam u siebie w a4 b6 taki moduł komfortu 8e0 959 433 AR czy obsługuje on komputer pokładowy pełny fis? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Moduł kupiłem nowy na sklepie internetowym zapłaciłem 450zł. Wystarczy wpisać w Google moduł kamery cofania rns-e i ci wyskoczy
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Witam. Mam taki problem że w moim Rns-e po włożeniu płyty coś trzeszczy i nie czyta płyty. Niedawno wymieniałem laser i było wszystko ok a teraz to trzeszczenie. Po rozkrceniu radia okazuje się że ten dzwięk dochodzi z tego miejsca co zaznaczone na zdjęciu podczas przesuwania się lasera i to przesuwanie nie jest płynne zacina się i przeskakuje. Co można z tym zrobić? Proszę o pomoc.
-
Jaki olej do skrzyni A6 C6 2.0tfsi 2007r.
Witam. Ile oleju jest potrzebne do tej skrzyni?
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
Ok. Dzięki za wyjaśnienie.
-
Podłączenie interfejsu Rns-e
I jeszcze jedno gdzie podłączyć zasilanie kamery?