Treść opublikowana przez marekp24
-
Montaż oryginalnej kamery cofania w Audi A4 B8/A5 8T
Witam. Zamontowałem u siebie w A4 B8 2015 rok MMI 3G+fabryczną kamerę cofania zrobiłem kodowanie, kamera działa tylko nie wyświetlają się na ekranie linie pomocnicze. Co może być nie tak?
-
Problem z kamerą cofania w Audi A4 B8
Witam. Zamontowałem u siebie w A4 B8 2015 rok MMI 3G+fabryczną kamerę cofania zrobiłem kodowanie, kamera działa tylko nie wyświetlają się na ekranie linie pomocnicze. Co może być nie tak?
-
Jakie nagłośnienie do Audi A4 B8?
A jak bym zamontował coś takiego? https://audio-system-polska.com.pl/zestawy-dedykowane/audi/a4-b8-avant/r10evo-fitbox-mono
-
Jakie nagłośnienie do Audi A4 B8?
A jest np. możliwość zamontować jakiś nie fabryczny wzmacniacz tylko pod te głośniki które bym założył Audio system? Było by mniej roboty?
-
Jakie nagłośnienie do Audi A4 B8?
Sam montowałeś B&O ? Dużo z tym roboty? Też myślałem o montażu ale nie wiem jak sie za to zabrać czy jest to skomplikowane
-
Jakie nagłośnienie do Audi A4 B8?
Witam. Posiadam Audi A4 B8 lift 2015 rok z MMI 3G+ Niestety jest w nim zwykłe nagłośnienie bez wzmacniacza które gra słabo. Co można zrobić aby poprawić jakość dźwięku, myślę nad wymianą samych głośników na Audio System R165EM na tył i R200EM na przód. Czy bedzie to lepiej grało?
-
A4 b6 panel sterowania zapalniczka
-
Wymiana kierownicy A4 B8
Widziałem że w A4 B6 ktoś zamontował podgrzewną kierownicę i działa w B8 się nie da?
-
Wymiana kierownicy A4 B8
Witam. Czy istnieje możliwość wymiany kierownicy w A4 b8 lift na podgrzewaną z łopatkami zmiany biegów np. z a6 c7 ? Robił ktoś coś takiego? Obecnie posiadam zwykłą bez łopatek z przyciskami do sterowania
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
marekp24 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K6FA137273
-
Kupię napęd do RNS-E
Ile wysyłka?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
marekp24 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G4CN050493
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
marekp24 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K5EA162647
-
Kupię napęd do RNS-E
Podeślesz zdjecia napędu?
-
Kupię napęd do RNS-E
Witam. Ma ktoś może na sprzedaż napęd do RNS-E wersja zwykła nie led. A może ma ktoś nie drogo uszkodzone całe radio RNS-E
-
Kodowanie licznika w Audi A4 B6 z kolorowym FIS
Witam. Posiadam Audi a4 b6 2003 rok. Posiadam licznik z czerwonym fis chciałbym wymienić na kolorowy. Czy jest bardzo skomplikowane jeśli chodzi i kodowanie itp. Czy można to zrobić programem vcds? Sprawdziłem po vin i mam rocznik modelowy 2004. Czyli powinien pasować licznik o numerze 8EO920930R ?
-
Problem RNS-E w Audi A4 B6
Witam. Mam taki problem że w moim Rns-e po włożeniu płyty coś trzeszczy i nie czyta płyty. Niedawno wymieniałem laser i było wszystko ok a teraz to trzeszczenie. Po rozkrceniu radia okazuje się że ten dzwięk dochodzi z tego miejsca co zaznaczone na zdjęciu podczas przesuwania się lasera i to przesuwanie nie jest płynne zacina się i przeskakuje. Co można z tym zrobić? Proszę o pomoc.
-
Montaż subwoofer A4 B6
Taki zestaw jest ok? https://allegro.pl/oferta/jbl-skrzynia-tuba-basowa-1000w-wzmacniacz-kable-8737706591
-
Montaż subwoofer A4 B6
Wiem że musi być dodatkowy wzmacniacz tylko jaki i jak to wszystko podłączyć bo nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak się do tego zabrać ?
-
Montaż subwoofer A4 B6
Chodzi mi o coś takiego. https://audio-system-polska.com.pl/pl/p/JBL-STAGE-1210-MDF-sub30cm-1000250W-RMS-Wroclaw/5928
-
Montaż subwoofer A4 B6
Witam. Jak najprościej zamontować subwoofer do a4 b6? Posiadam radio RNS-E i fabryczny subwoofer w półce bagażnika (nie jest to BOSE). Chciałbym zamontować coś mocniejszego jakąś skrzynie JBL. Proszę o pomoc jak to podłączyć
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
To może być powodem ten adapter? Wymienię go i dam znać czy pomogło:)
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
Nie mam jak zrobić teraz zdjęcie ale zrobiłem to tak że odłączyłem kostkę tą co była i w jej miejsce (kostka zaznaczona na zdjęciu w załączniku) podłączyłem zmieniarkę wefa. Kodowanie jakie mam to 0101757.
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
Wymieniłem i podłączyłem wszystko tak jak ma być i nie ma dźwięku.
-
Montaż zmieniarki Wefa do A4 B6
Pomoże ktoś czy nikt nie wie co jest nie tak?