Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekp24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekp24

  1. Witam. Zamontowałem u siebie w A4 B8 2015 rok MMI 3G+fabryczną kamerę cofania zrobiłem kodowanie, kamera działa tylko nie wyświetlają się na ekranie linie pomocnicze. Co może być nie tak?
  2. Witam. Zamontowałem u siebie w A4 B8 2015 rok MMI 3G+fabryczną kamerę cofania zrobiłem kodowanie, kamera działa tylko nie wyświetlają się na ekranie linie pomocnicze. Co może być nie tak?
  3. A jak bym zamontował coś takiego? https://audio-system-polska.com.pl/zestawy-dedykowane/audi/a4-b8-avant/r10evo-fitbox-mono
  4. A jest np. możliwość zamontować jakiś nie fabryczny wzmacniacz tylko pod te głośniki które bym założył Audio system? Było by mniej roboty?
  5. Sam montowałeś B&O ? Dużo z tym roboty? Też myślałem o montażu ale nie wiem jak sie za to zabrać czy jest to skomplikowane
  6. Witam. Posiadam Audi A4 B8 lift 2015 rok z MMI 3G+ Niestety jest w nim zwykłe nagłośnienie bez wzmacniacza które gra słabo. Co można zrobić aby poprawić jakość dźwięku, myślę nad wymianą samych głośników na Audio System R165EM na tył i R200EM na przód. Czy bedzie to lepiej grało?
  7. Sprzedam panel sterowania przycisk menu zapalniczka Audi A4 b6 8EO919721A Cena 100zł do negocjacji
  8. Widziałem że w A4 B6 ktoś zamontował podgrzewną kierownicę i działa w B8 się nie da?
  9. marekp24 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Czy istnieje możliwość wymiany kierownicy w A4 b8 lift na podgrzewaną z łopatkami zmiany biegów np. z a6 c7 ? Robił ktoś coś takiego? Obecnie posiadam zwykłą bez łopatek z przyciskami do sterowania
  10. Ile wysyłka?
  11. Podeślesz zdjecia napędu?
  12. Witam. Ma ktoś może na sprzedaż napęd do RNS-E wersja zwykła nie led. A może ma ktoś nie drogo uszkodzone całe radio RNS-E
  13. Witam. Posiadam Audi a4 b6 2003 rok. Posiadam licznik z czerwonym fis chciałbym wymienić na kolorowy. Czy jest bardzo skomplikowane jeśli chodzi i kodowanie itp. Czy można to zrobić programem vcds? Sprawdziłem po vin i mam rocznik modelowy 2004. Czyli powinien pasować licznik o numerze 8EO920930R ?
  14. Witam. Mam taki problem że w moim Rns-e po włożeniu płyty coś trzeszczy i nie czyta płyty. Niedawno wymieniałem laser i było wszystko ok a teraz to trzeszczenie. Po rozkrceniu radia okazuje się że ten dzwięk dochodzi z tego miejsca co zaznaczone na zdjęciu podczas przesuwania się lasera i to przesuwanie nie jest płynne zacina się i przeskakuje. Co można z tym zrobić? Proszę o pomoc.
  15. Taki zestaw jest ok? https://allegro.pl/oferta/jbl-skrzynia-tuba-basowa-1000w-wzmacniacz-kable-8737706591
  16. Wiem że musi być dodatkowy wzmacniacz tylko jaki i jak to wszystko podłączyć bo nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak się do tego zabrać ?
  17. Chodzi mi o coś takiego. https://audio-system-polska.com.pl/pl/p/JBL-STAGE-1210-MDF-sub30cm-1000250W-RMS-Wroclaw/5928
  18. Witam. Jak najprościej zamontować subwoofer do a4 b6? Posiadam radio RNS-E i fabryczny subwoofer w półce bagażnika (nie jest to BOSE). Chciałbym zamontować coś mocniejszego jakąś skrzynie JBL. Proszę o pomoc jak to podłączyć
  19. To może być powodem ten adapter? Wymienię go i dam znać czy pomogło:)
  20. Nie mam jak zrobić teraz zdjęcie ale zrobiłem to tak że odłączyłem kostkę tą co była i w jej miejsce (kostka zaznaczona na zdjęciu w załączniku) podłączyłem zmieniarkę wefa. Kodowanie jakie mam to 0101757.
  21. Wymieniłem i podłączyłem wszystko tak jak ma być i nie ma dźwięku.
  22. Pomoże ktoś czy nikt nie wie co jest nie tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.