Treść opublikowana przez Andrzejgruz
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
a mógłbyś rozwinąć DW bo drugi raz już mi ktoś o tym pisze, ale aż takiej pompy raczej nie potrzebuje
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
Jest też wybór Walbro 255 lub delphi FG0978-12B1 no ale jest to cała z obudowa koszt ponad 250 zł
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Poprawiony soft, zrobil robotę ☺️
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
Witam was, Tak jak w tytułe prawdopodobnie czeka mnie wymiana pompy paliwa (dowiem się o tym w ciagu kilku dni) ale już rozpoczalem robić rozeznanie w terenie. Jaka pompę montować, zamiennik np. Pierburg już praktycznie nie dostępny, ori kosztuje chore pieniądze, uzywka to jak się trafi, skv ? Magneti ? Metadoria? Może ktoś z was przerabiał ostatnio temat. Przeglądałem tematy na forum ale w sumie nic konkretnego nie znalazłem. Aktualnie auto ma 200 HP, ori wtryski i pompę ori.
-
Lotka, spoiler pokrywy bagażnika AUDI A4 B6 AVANT
Witam, ktoś przerabiał temat dołożenia do klapy bagażnika, lotki? Planuje to u siebie zrobić, ale nw czy szukać ori z b6 lub b7 czy bardziej w nowy zamiennik np. Maxton Doradźcie coś ?
-
Mocowanie tylnej lampy
Jakby ktoś miał problem z tą blaszką, to ja rozwiązałem problem. Zakupiłem spinki ROMIX Spinka Tapicerska ROM 16308 i ją przerobiłem, teraz lampa jest zamocowana na dłuższym gwincie, co jeszcze lepiej jest zamocowana. TEMAT CLOSE
-
Mocowanie tylnej lampy
Witam, szybkie pytanie, czy ktoś posiada numer tej blaszki, lub numer zamiennika? mocowanie lampy tył audi a4 b6 avant
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Tak czytam po całym Internecie jeszcze, a co gdy zawór N75 jest uszkodzony, ale VAG tego nie widzi i cały czas dmucha na gruszkę, może spróbować podłączyć na krótko turbine, tzn muszla i grucha? (nw czy dobrze ogarnąłem) Tutaj stary temat na regenerowanej turbinie, odłączony n75 i też nie ładował na odpiętej 0.3 bara tylko że z 118 Ten log był robiony na ori n75, potem zmieniłem na febiego, a potem znów zmieniłem na ori. W wolny dzień, wymienię jeszcze przewody na nowe od n75, bo to jest nie możliwe co się dzieje. Na tej regenerowanej była uszkodzona grucha, od przeładowania uszkodziła DV, poszła nowa, potem logów po wymienie gruchy chyba już nie robiłem, ale auto poźno wstawało, a na nowej co kupiłem inaczej sie zachowuje auto, wczesniej wstaje, ale tu znów "gruche trza przykręcić" jak znam swojego pecha, to będzie pierdoła
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Skontaktuje się z firma od softu i zobaczę co mi powiedzą.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Jak masz dostęp do katalogu, sprawdź sobie ten numer: KKK53039880005 Co w takiej sytuacji robić? reklamacja?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Nie będę się chwalił ile dałem, bo mam spore zniżki ?, ale kupione w hurtowni, nowe z plombą.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Próbować robić korektę sofu? Dostęp do sztangi bez demontażu turbo jest raczej nie możliwy, chociaż turbo nowe od producenta 3KKK więc teoretycznie powinna dobrze być ustawiona.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
wszystkie logi robione, na nowej przepływce z boscha ori 002+033+155 (log głowny jest na dolnej cześci, bo robiłem kilka przejazdów) Log #772611 LOG.TUNEZILLA.COM 115+118 Log #772612 LOG.TUNEZILLA.COM 115 odłaczone n75 Log #772613 LOG.TUNEZILLA.COM
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Jaki blok pomiarowy, bo jeszcze się uczę tych logów ?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Soft był robiony na starej turbinie, o tych samych numerach. Zamontowana jest nowa tylko o tym samych numerach nie była dostępna, ale była dostępna nowa wersja tej ze starymi numerami. DV sprawne, trzyma ciśnienie. W takim razie udam sie na poprawę softu. A co z przepływomierzem, raczej do wywalania?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Turbo nowe, nie po regeneracji. Było po regeneracji jedno to poszło spowrotem do tego co robil regeneracje i zamontowane jest nowe.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Czyli przepławka do wymiany, czy próbować ją jeszcze czyścić ?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
115+118 Log #771735 LOG.TUNEZILLA.COM 002+033+115 Log #771737 LOG.TUNEZILLA.COM logi robione od 1500 na 3 biegu do odcięcia (no prawię ) w 2 logu 6300 obrotów i tylko 130 g powietrza
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
postaram się ogarnąć logi, jakie bloki ?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Czytałem w tym temacie jutro sprawdzę czy błąd powróci, ewentualnie jak wróci to odłączę przepławkę i sprawdzić czy błąd powróci, błędu nie było po wymianie turbiny, tylko pojawił się gdy wymieniłem stary Ezektor, a zamówiłem oryginalny i założyłem, stary byl rozjebany.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Nadal nie mam jak zrobić logów, zwłaszcza przepływomierza. Błąd P0299 powraca, mam nadzieje że winny jest przepływomierz, a nie pęknięte żeliwo w turbinie ?
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Odłączyłem przepływkę i w sumie nie czułem różnicy, auto jechało jak zwykle, wywaliło błąd tylko od przepławki i mi sie wydaje że jak odłaczyłem to dźwiek ustał, ale to ustale jak jeszcze pojeżdżę trochę. Sprawdziłem też blok 003 i na postoju przy 4400 obrotów daje 16 g/s edit przepławka podczas jazdy na drugim biegu 6200 obrotów 116 g/s wybaczcie, narazie nie mam jak zrobić dynamicznych logów.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
VEED - nie interesuj sie :D WWW.VEED.IO Make stunning videos with a single click. Cut, trim, crop, add subtitles and more. Online, no account needed. Try it now, free. VEED najlepiej filmik obejrzeć bez żadnych bassów, bo nie słychać tego tak wyraźnie. Auto wstaje około 2600 i dźwiek utrzymuje się do 3000 a potem juz nie słychać. (na filmie ruszam z trzeciego biegu, dlatego tak wolniej wstaje). Program robiony na starym turbo, bylo w miarę turbo tylko bralo olej i plyn, dlatego zrobilem wymianę, może korekta mapy pomoże?
-
Kolektor wydechowy do 1.8t
Zamontowany z BEXA, chinol nie jest warty montowania, utrudniony montaż i na innych grupach widziałem różne zdjęcia jak pękają te kolektory, między innymi że nie mają nacięć. CLOSE
-
Kolektor wydechowy do 1.8t
Szukałem też z bexa, ale znalazłem za ponad 200 zł kolektor, a za 300 mam nówkę z chin. Auto też nie jest jakoś upalane na torze, auto tak żeby cieszyło. Pytałem tych co pisali, że ten kolektor to śmietnik, to pisali że kolektor jest źle zaprojektowany, turbo później wstaje, utrudniony montaż i takie tam. Ogl nawet filmik o kolektorach