Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolektor wydechowy do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ktoś miał do czynienia z kolektorem zamiennikami np. turbo works? 

AUDI A4 B6 1.8T 

 

 

test.png

Rozwiązane przez Andrzejgruz

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Ja miałem taki kolektor w swoim poprzednim silniku, co potrzeba?

Opublikowano

Tak, nie psuj sobie auta tym badziewiem.

Opublikowano
16 minut temu, Łukasz13 napisał(a):

Tak, nie psuj sobie auta tym badziewiem.

A czemu Łukasz?  Ja tam polecam nie są to jakieś ogromne koszty przepływ jest większy i mi samochód najpierw Ty stroiłeś na innym kolektorze (seryjnym) i na innym Turbo, później stroił Soul bodajże dwie turbiny przeszliśmy hybrydy i ostatnie finalna została z karambola i ten kolektor i bez problemu doszliśmy prawie do 300KM na bezpiecznych nastawach.

Dodam że lubię różne testy takie i wyzwania i dlatego go kupiłem i testowałem.

 

W ilu samochodach miałeś ten kolektor i co się działo że go nie polecasz?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, morelo napisał(a):

Ja miałem taki kolektor w swoim poprzednim silniku, co potrzeba?

Chce zakupić do swojej 1.8T co ma 210hp

 

Jakie szpilki kupowałeś, bo kolektor jest grubszy i trza dłuższe śruby

 

Pytałem na różnych grupach i jedni polecają, jedni nie polecają (chociaż nawet tego nie montowali w swoich autach)

Edytowane przez Andrzejgruz

Opublikowano

Pomierz swój kolektor i ten nowy i będziesz wiedział jakie śruby i widzisz sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Niektórzy nawet w rękach nie mieli, nie mieli z tym styczności a się wypowiadają niestety tak wygląda dyskusja w internecie.  Też się naczytałem różnych pierdół i niestety biorę na wszystko poprawkę.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, morelo napisał(a):

Też się naczytałem różnych pierdół i niestety biorę na wszystko poprawkę.

Szukałem też z bexa, ale znalazłem za ponad 200 zł kolektor, a za 300 mam nówkę z chin. Auto też nie jest jakoś upalane na torze, auto tak żeby cieszyło.

Pytałem tych co pisali, że ten kolektor to śmietnik, to pisali że kolektor jest źle zaprojektowany, turbo później wstaje, utrudniony montaż i takie tam.

Ogl nawet filmik o kolektorach 

 

Opublikowano
  • Autor
  • Rozwiązanie

Zamontowany z BEXA, chinol nie jest warty montowania, utrudniony montaż i na innych grupach widziałem różne zdjęcia jak pękają te kolektory, między innymi że nie mają nacięć.

 

CLOSE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.