-
Dostęp upoważniony w vcds do modułu klimatyzacji w A4 B6?
Dzięki już widziałem ten spis, tego 08-Auto HVAC 20103 już próbowałem ale popsprawdzam w takim razie inne
-
Dostęp upoważniony w vcds do modułu klimatyzacji w A4 B6?
A jest jakiś spis kodów możliwych ?
-
Dostęp upoważniony w vcds do modułu klimatyzacji w A4 B6?
Tak jest też napisane. A jak taki dostęp upoważniony zdobyć ? 20103 jaki znalazłem nie pasuje
-
Radu5 obserwuje zawartość Montaż podłokietnika A4 B6 , Dostęp upoważniony w vcds do modułu klimatyzacji w A4 B6? , Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7 i 1 inny
-
Dostęp upoważniony w vcds do modułu klimatyzacji w A4 B6?
Skąd można ogarnąć login code do logowania w vcds do modułu klimatyzacji ? Mam niby moduł z końcówką AA czyli ten od 16st ale mam 18 najmniej, kanał mam niedostępny bo jest wymagany dostęp upoważniony ?
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Mam sterownik 8E0 820 043 AA czyli teoretycznie od 16st, docelowo mam 18st najmniej. Niestety kanał 11 w adaptacji mam niedostępny. Jest możliwość odblokowania go bądź coś ?
-
Czujnik nasłonecznienia A4 B7
Odkopuje mam ten sam problem gdy temperatura 20-25stopni i pochmurno to fajnie chłodzi i temperatura spada i prędkość nawiewów, gdy tylko jest cieplej a dodatkowo smaży słońce to nie może dobić ustawionej temperatury a z nawiewów leci tylko chłodne powietrze
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Jest w podłokietniku taka gumowa uszczelka delikatna, bardzo cieniutka schowana w plastikach
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Według tego troszkę zbyt duża dziura mi wyszła w prawą stronę. Nurtuje mnie tylko przyleganie podłokietnika do tunelu, na łapie posunąłem na max do konsoli
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Nie nie spokojnie to jest tylko zdjęcie u mnie jak wygląda. Podłokietnik mam kompletny
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Kompletuje wszystko do montażu podłokietnika, cały poradnik jest jasno i przejrzyście opisany. Mam tylko jedno pytanie, u mnie wnętrze w tunelu wygląda tak jak na zdjęciu załączonym z tym że śruba u mnie zaznaczona na czerwono tam nie ma nakrętki i jest taka dłuższa niż na zdjęciu i nie ma po całości tej jakby białej blachy. To nic nie będzie kolidowało przy montażu? Wolę się upewnić nim dziurę wytnę
Radu5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta