Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SynDyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SynDyk

  1. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    to się domyślam logów sam nie zrobię bo nie znam się a dwa że nie mam do tego programu. Potrzebuje osoby kto zrobi mi logi i powie mi co może być przyczyną tych błędów a resztę zrobię sobie sam
  2. Witam mam pytanie czy był by ktoś w stanie zrobić mi logi z okolic rzeszowa bo mam ten sam problem co kolega że mam za ubogą mieszankę i wypadanie zapłonu
  3. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    dobra dzieki za pomoc będę z nimi pisał co i jak z logami bo nie za bardzo się znam na tym
  4. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    wydaje mi się że to nie wina gazu bo już wcześniej miałem takie błędy te błedy nie wywalają mi check engine tylko po jeździe na 4-6 tyś obrotów check engine mi mryga
  5. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    sorki mój błąd jak mogę sprawdzić w łatwy i domowy sposób przez co jest uboga mieszanka pomyślałem że mogę podłączyć się pod powrót z listwy paliwowej i sprawdzić ile i w jakim czasie przeleje się paliwo prze powrót
  6. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    a jak mogę w łatwy i domowy sposób sprawdzić złą mieszankę
  7. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w 1.8T
    gaz mam i wiem co to znaczy tylko w tym problem że świece i cewki są dobre bo mają z 3 miesiące
  8. SynDyk opublikował(a) temat w 1.8T
    witam ostatnio pojawił mi się check engine i wyświetliły mi się tę błędy i pytanie brzmi czy ktoś miał taki problem ? i jak z tym się uporał ?
  9. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w Audi A4 B6/B7
    dobra dzięki za podpowiedź
  10. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w Audi A4 B6/B7
    podejrzewam że raczej nagrzewnica bo raz że rozrząd był robiony 30 tyś temu a dwa że musiałem przez jakiś czas zalać wodę do układu więc pewnie woda gdzieś mogła zapchać nagrzewnicę
  11. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w Audi A4 B6/B7
    dobra czyli jednym słowem albo pompa nie pompuje albo nagrzewnica jest zapchana
  12. SynDyk odpowiedział(a) na SynDyk temat w Audi A4 B6/B7
    wąż zasilający jest ciepły wiec pompa wody chyba podaje a tam nie ma zaworu który steruje otwarciem ??
  13. SynDyk opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam takie problem że od pewnego czasu nie wieje mi ciepłym powietrzem w aucie. Chciałem odpowietrzyć nagrzewnicę ale po ściągnięciu opaski i delikatnym zsunięciu węża powrotu nie leci mi płyn chłodniczy i pytanie brzmi czego może być to przyczyna ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.