Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kody błędu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ostatnio pojawił mi się check engine i wyświetliły mi się tę błędy i pytanie brzmi czy ktoś miał taki problem ? i jak z tym się uporał ? 

 

obd2 1.jpg

obd2.jpg

Opublikowano
9 minut temu, SynDyk napisał(a):

ktoś miał taki problem ?

A gdzie tam, ty pierwszy masz z tym problem :wink:

Nie wiesz co to misfire a co to system too lean? Ubogo i wypadanie zapłonów.

 

Gaz masz bo może przez to? Albo trzeba szukać robiąc odpowiednie logi.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

Wypadanie zapłonu - uszkodzone świece, cewki lub przewody.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Pieterb napisał(a):

A gdzie tam, ty pierwszy masz z tym problem :wink:

Nie wiesz co to misfire a co to system too lean? Ubogo i wypadanie zapłonów na  2 cyl.

 

Gaz masz bo może przez to? Albo trzeba szukać robiąc odpowiednie logi.

gaz mam i wiem co to znaczy tylko w tym problem że świece i cewki są dobre bo mają z 3 miesiące 

 

Opublikowano
Teraz, I Matt I napisał(a):

Wypadanie zapłonu - uszkodzone świece, cewki lub przewody.

No ale też nie koniecznie, bo przez złą mieszankę też może być wypadanie zapłonów.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Pieterb napisał(a):

No ale też nie koniecznie, bo przez złą mieszankę też może być wypadanie zapłonów.

a jak mogę w łatwy i domowy sposób sprawdzić złą mieszankę 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Pieterb napisał(a):

No ale też nie koniecznie, bo przez złą mieszankę też może być wypadanie zapłonów.

Racja, nie zauważyłem w opisie auta instalacji LPG.

Opublikowano

Ale już masz błąd ubogiej mieszanki, to co chcesz sprawdzać?

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Pieterb napisał(a):

Ale już masz błąd ubogiej mieszanki, to co chcesz szukać?

sorki mój błąd jak mogę sprawdzić w łatwy i domowy sposób przez co jest uboga mieszanka 

 

pomyślałem że mogę podłączyć się pod powrót z listwy paliwowej i sprawdzić ile i w jakim czasie przeleje się paliwo prze powrót 

Opublikowano

Zakręć gaz i pojeździj kilka dni na bp wcześniej kasując błędy, jeśli błędy nie będą wracać to włala, winne LPG i trzeba tam szukać. A na 90% obstawiam że tam będzie przyczyna. A jeśli nie to trzeba szukać przyczyn w bp.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Pieterb napisał(a):

Zakręć gaz i pojeździj kilka dni na bp wcześniej kasując błędy, jeśli błędy nie będą wracać to włala, winne LPG i trzeba tam szukać. A na 90% obstawiam że tam będzie przyczyna. A jeśli nie to trzeba szukać przyczyn w bp.

wydaje mi się że to nie wina gazu bo już wcześniej miałem takie błędy 

 

te błedy nie wywalają mi check engine tylko po jeździe na 4-6 tyś obrotów check engine mi mryga 

 

Opublikowano

No to jest na forum temat gdzie opisane jest jakie grupy logować dla 1,8 turbo. I trzeba zrobić wrzucić na forum koledzy będą pomagać.

Wcześniej znaczy kiedy?

Co nie zmienia faktu że jeżdżenie na ubogiej mieszańce i jeszcze na gazie to nie wróżę długiej kariery temu motorowi.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Pieterb napisał(a):

No to jest na forum temat gdzie opisane jest jakie grupy logować dla 1,8 turbo. I trzeba zrobić wrzucić na forum koledzy będą pomagać.

Wcześniej znaczy kiedy?

Co nie zmienia faktu że jeżdżenie na ubogiej mieszańce i jeszcze na gazie to nie wróżę długiej kariery temu motorowi.

dobra dzieki za pomoc będę z nimi pisał co i jak z logami bo nie za bardzo się znam na tym 

Opublikowano

Tym co masz logów nie zrobisz bo to badziewie a nie narzędzie diagnostyczne.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tym co masz logów nie zrobisz bo to badziewie a nie narzędzie diagnostyczne.

to się domyślam 

 

logów sam nie zrobię bo nie znam się a dwa że nie mam do tego programu. Potrzebuje osoby kto zrobi mi logi i powie mi  co może być przyczyną tych  błędów a resztę zrobię sobie sam 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.