-
Brak zapłonu
Jakby ktoś szukał rozwiązania błędu 02823 z kanału 05 Just a moment... MHHAUTO.COM jedyne wyjście aso albo jakiś magik pozdrawiam
-
Brak zapłonu
Damian110 obserwuje zawartość Brak zapłonu
- Brak zapłonu
Witam Man problem gdyż przy próbie włączenia systemu keyless pojawił się u mnie problem przy odpalaniu auto odrazu z pozycji 0 odpala nie ma sekwencji grzania świec nie naciskam na hamulec pomoże ktoś ? Błędów brakDamian110 obserwuje zawartość Pomoc w odczytaniu błędu , Odpalanie w niskiej temperaturze i Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8- Odpalanie w niskiej temperaturze
Witam mam problem mianowicie brak u mnie zapłonu gdy odpalam auto czy przyciskiem czy wkładam stacyjkę auto od razu odpala nie wciskam hamulca próbował obudzić mój system keyless i niestety system działa ale zapłonu nie ma podpowie ktoś co mogłem zepsuć ? ?- Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Montował ktoś klamki innej marki niż continental które dorównują continental ?- Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
Posiadam książkę serwisowa w którym są wpisywane przebiegi w aso a przebieg jest sprawdzany przy każdym przeglądzie w system sadze ze nie możliwe by bylo oszukanie aż na 100 tys przebiegu stan auta techniczny i wizualny nie wyglada na przebieg który podajesz za prawdopodobny- Pomoc w odczytaniu błędu
Okej dzięki- Pomoc w odczytaniu błędu
Dzięki wielkie ,te klamki ciężko znaleźć z continentala a w aso pytałem to 500 zł za klamkę znalazłem na Allegro aukcje firma z Gdańska próbował ktoś wsadzać jakieś inne niż continental ? Jakaś instrukcja jak zakodować poprawnie sterownik 07 może ktoś podpowiedzieć ? ?- Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
Czyli coś się musiało dziać dlatego został wymieniony auto cały czas przebywa w szwajcari a przeglądy tutaj są rygorystyczne i nie ma mowy o cofnięciu liczników- Pomoc w odczytaniu błędu
udało się Log-WAUZZZ8K69A115763-192690km.txt- Pomoc w odczytaniu błędu
Dzięki zaraz się za to biorę ?- Pomoc w odczytaniu błędu
W sensie ? Jestem trochę zielony jeszcze ?- Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
W stu procentach nie ponieważ nie przejdzie to w szwajcari , myśle ze gdy robili program w tej firmie wyczyścili wszystko żeby grało to jak należy ale dzięki za odpowiedz ?- Pomoc w odczytaniu błędu
Witam podpowie ktoś o co chodzi z tymi błędami na pierwszym zdjęciu jak znaleźć który sterownik nie jest zakodowany nie dodawałem nic do auta czyli o co chodzi ? , a drugi ciekawią mnie lampy czytając to oznacza ze lampy były z Anglika ?- Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
Czyli git z wartościami bo czasami śmierdzi spalinami ?
Damian110
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta