Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w odczytaniu błędu


Damian110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podpowie ktoś o co chodzi z tymi błędami na pierwszym zdjęciu jak znaleźć który sterownik nie jest zakodowany nie dodawałem nic do auta czyli o co chodzi ? , a drugi ciekawią mnie lampy czytając to oznacza ze lampy były z Anglika ? 

4A3355EF-1E75-4DE6-BFF0-5D8493F03275.jpeg

DED86E13-C08F-41F6-9EA5-2FCB99BC834F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny autoscan a nie zdjęcia.

W sensie ? Jestem trochę zielony jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz vcds, wybierasz funkcję autoscan, wybierasz po lewej stronie Twój model (A4 B8) i startujesz autoscan. VCDS skanuje wszystkie sterowniki i gdy zakończy pokazuje Ci protokół diagnozy. Naciskasz po lewej stronie na zapisz i protokół diagnozy zostaje zapisany w wersji pliku tekstowego .txt. Ten zapisany plik wrzucasz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Podpinasz vcds, wybierasz funkcję autoscan, wybierasz po lewej stronie Twój model (A4 B8) i startujesz autoscan. VCDS skanuje wszystkie sterowniki i gdy zakończy pokazuje Ci protokół diagnozy. Naciskasz po lewej stronie na zapisz i protokół diagnozy zostaje zapisany w wersji pliku tekstowego .txt. Ten zapisany plik wrzucasz tutaj.

Dzięki zaraz się za to biorę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02988 - Przełączanie z ruchu lewostronnego na prawostronny aktywne - bawiłeś się ustawieniami w MMI i uruchomiłeś tryb turystyczny. Wyłącz go to błąd zniknie.

 

03286 - Czujnik dotknięcia zewnętrznej klamki przednich prawych drzwi - czujnik keyless w klamce pasażera do wymiany.

 

00193 - Czujnik dotknięcia klamki zewnętrznej drzwi tylnych prawych - to samo w tylnej lewej klamce.

 

01042 - Sterownik niezakodowany - zakoduj poprawnie w sterowniku 07

 

00920 - Ogrzewane lusterka zewnętrzne; strona kierowcy (Z4); strona pasażera (Z5) - albo zaśniedziały kontakty od ogrzewania lusterek albo wkłady spalone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ,te klamki ciężko znaleźć z continentala a w aso pytałem to 500 zł za klamkę znalazłem na Allegro aukcje firma z Gdańska próbował ktoś wsadzać jakieś inne niż continental ? Jakaś instrukcja jak zakodować poprawnie sterownik 07 może ktoś podpowiedzieć ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damian110 napisał(a):

Jakaś instrukcja jak zakodować poprawnie sterownik 07 może ktoś podpowiedzieć

W VCDS pokazuje podpowiedzi.

Zakoduj zgodnie z nimi pod posiadane wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał(a):

W VCDS pokazuje podpowiedzi.

Zakoduj zgodnie z nimi pod posiadane wyposażenie.

Okej dzięki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...