Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian110

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian110

  1. Jakby ktoś szukał rozwiązania błędu 02823 z kanału 05 Just a moment... MHHAUTO.COM jedyne wyjście aso albo jakiś magik pozdrawiam
  2. Witam Man problem gdyż przy próbie włączenia systemu keyless pojawił się u mnie problem przy odpalaniu auto odrazu z pozycji 0 odpala nie ma sekwencji grzania świec nie naciskam na hamulec pomoże ktoś ? Błędów brak
  3. Witam mam problem mianowicie brak u mnie zapłonu gdy odpalam auto czy przyciskiem czy wkładam stacyjkę auto od razu odpala nie wciskam hamulca próbował obudzić mój system keyless i niestety system działa ale zapłonu nie ma podpowie ktoś co mogłem zepsuć ? ?
  4. Montował ktoś klamki innej marki niż continental które dorównują continental ?
  5. Posiadam książkę serwisowa w którym są wpisywane przebiegi w aso a przebieg jest sprawdzany przy każdym przeglądzie w system sadze ze nie możliwe by bylo oszukanie aż na 100 tys przebiegu stan auta techniczny i wizualny nie wyglada na przebieg który podajesz za prawdopodobny
  6. Dzięki wielkie ,te klamki ciężko znaleźć z continentala a w aso pytałem to 500 zł za klamkę znalazłem na Allegro aukcje firma z Gdańska próbował ktoś wsadzać jakieś inne niż continental ? Jakaś instrukcja jak zakodować poprawnie sterownik 07 może ktoś podpowiedzieć ? ?
  7. Czyli coś się musiało dziać dlatego został wymieniony auto cały czas przebywa w szwajcari a przeglądy tutaj są rygorystyczne i nie ma mowy o cofnięciu liczników
  8. udało się Log-WAUZZZ8K69A115763-192690km.txt
  9. Dzięki zaraz się za to biorę ?
  10. W sensie ? Jestem trochę zielony jeszcze ?
  11. W stu procentach nie ponieważ nie przejdzie to w szwajcari , myśle ze gdy robili program w tej firmie wyczyścili wszystko żeby grało to jak należy ale dzięki za odpowiedz ?
  12. Witam podpowie ktoś o co chodzi z tymi błędami na pierwszym zdjęciu jak znaleźć który sterownik nie jest zakodowany nie dodawałem nic do auta czyli o co chodzi ? , a drugi ciekawią mnie lampy czytając to oznacza ze lampy były z Anglika ?
  13. Czyli git z wartościami bo czasami śmierdzi spalinami ?
  14. Sadze ze tak ponieważ auto cały czas w szwajcari mfk czyli nasze przeglądy są rygorystyczne i nie ma mowy o Lipie plama oleju dyskwalifikuje o przejściu „przeglądu „
  15. Tak na Parking
  16. Witam chciałbym odgrzać kotleta rzuci okiem ktoś na to ? 3.0 tdi 190 tys przebiegu 2008 rok robiony program Ala abt przez certyfikowana firme w szwajcari
  17. @wrclaguna potrzebuje polskie mmi nożem na priv jestem z okolic Rzeszowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.