-
Wyciek płynu chłodzącego w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Ok, zamówione. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
-
Wyciek płynu chłodzącego w Audi A4 B9 2.0 TFSI
@wuPiotrek@Rob@k Dziękuję serdecznie za pomoc Panowie! Jesteście w stanie podać jeszcze numer tej części którą powinienem zamówić? Czy to będzie to oznaczone numerem 22? Winowajcą może być czasem kuna... Bo wygryzła wyciszenie maski. Pewnie skakała po tym i złamała 😀 bo chyba samo nie pękło? Edit: wyglada na to że to ta cześć którą powinienem wymienić? https://allegro.pl/oferta/aso-vw-przewod-wodny-8w0121081ed-audi-17423696230
-
-
Wyciek płynu chłodzącego w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Witam, kilka tygodni temu zauważyłem spadek poziomu plynu w zbiorniku. Uzupełniłem płynu, okolo 100 ml. Teraz zauważyłem że zbiorniczek wyrównawczy jest mokry na rancie. Mokry jest również ten jakby trójnik z drugiego zdjecia. Zdjąłem zawleczkę i ściągnąłem go. W środku wydaje mi się że jest oring i to być może on przepuszcza ten płyn. Czy wystarczy wymiana tego oringa? Ma ktoś może numer tej części? Mam w domu pełno oringów i na pewno bym dobrał taki, ale wolę sie upewnić, być może to musi być jakiś specjalny. O ile w ogóle to jest przyczyną tego wycieku... Proszę o poradę od czego zacząć. Dodam jeszcze że po odkręceniu korka i ściągnięciu tego wężyka poziom w zbiorniku wzrósł... Przed odkreceniem było równo z min. Z góry dziękuję za wszystkie udzielone wskazówki.
-
Demontaż przewodu od zbiorniczka płynu chłodzącego w A4 B9
Co się działo że musiałeś to ściągać? U mnie właśnie ubywa płynu w zbiorniku. Płyn zbiera się na tym rancie zbiornika ale zbiornik jest szczelny. Mokry jest ten taki jakby trójnik, nie wiem dokładnie jak to nazwać - łączą się na nim dwa te przewody. Dokładnie to co rozbierałeś.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Boost działa?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Nie próbowałem, a ty?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Czy próbował ktoś uruchomić sport layout za pomocą car scanner? https://youtu.be/anHf6uhJ1zE
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Czyli pierw zrobiłeś aktualizację a później sport layout s4 za 200 kredytów?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
@t.gazda sport layout robiłeś przez obdeleven z gotowca?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
I jeszcze jedno pytanie. Tutaj mam zaznaczyć Bit 1. Rozumiem że Bit 3 i 4 zostają zaznaczone bez zmian?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam, mam zamiar wykonać aktualizację za pomocą OBD11. Przeczytałem całą instrukcję kilka razy. Moja wersja oprogramowania to 0309. Mam już pliki na karcie SD ale nic jeszcze nie uruchomiłem. Pierw chciałbym sobie to wszystko sprawdzić "na sucho". W OBD11 w adaptacjach mam na ten moment Potwierdzenie zmiany konstrukcji (OB2E) 0 Czy odpowiednia liczba do wpisania w kalkulatorze pojawi się dopiero po tym jak uruchomie aktualizację za karty SD? Dodam że nic jeszcze nie uruchomiłem żeby czegoś nie uwalić.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Póki co wszystko działa. Jeśli masz vcds za 3500 zl to gratuluję, póki co nie zamierzam kupować takiego sprzętu na własne potrzeby. Kupiłem obdeleven za 370 zl na własne potrzeby. Jak wspomniałem wcześniej chodziło mi o skasowanie informacji o przeglądzie itd. W zestawie było 200 kredytów które można wykorzystać więc pomyślałem żeby zmienić ten licznik. Skoro twórca aplikacji przewidział takie coś to czemu z tego nie skorzystać. Zapytałem dla pewności...
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Nie posiadam wersji pro żeby mieć możliwość kodowania. Tak na prawdę to kupiłem obdeleven tylko po to żeby skasować informacje o serwisie, zaprogramować akumulator po wymianie i cofnąć tłoczki przy wymianie klocków. Z gotowców zwiększyłem sobie zasieg otwierania szyb z pilota i myślałem właśnie o tym liczniku żeby zmienić
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Jak sprawdzić wersję softu? Czy ewentualnie mogę to kliknąć i nic się nie stanie nawet jak się nie uda?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Czy można osiągnąć ten efekt za pomocą OBDELEVEN? Jest tutaj takie coś jak na w screenie ale tego nie uruchamiałem bo nie się żeby czegoś nie uwalić
Dżangobajana
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta