-
Jaki rozmiar paska klinowego napinacza w A4 B7 2.0TFSI?
Wymieniłem napinacz, i po problemie.prawdopodobnie "mechanik"założył mi stary. Dziękuję za pomoc
-
Jaki rozmiar paska klinowego napinacza w A4 B7 2.0TFSI?
Będę próbował wymienić napinacz,jak na mnie to wygląda na zużytą sprężynę .sprzęgiełko alternatora sprawdziłem działa jak należy. VID_20240403_175345.mp4
-
-
Jaki rozmiar paska klinowego napinacza w A4 B7 2.0TFSI?
Witam,w mojej B7 2.0 tfsi BWT, założony jest klinowy pasek 1573, napinacz przy obciążeniu zaczyna pukać o ogranicznik, dziś założyłem 1570,i niby napinacz w prawidłowym położeniu,Ale tak hałasuje że hej.O co chodzi? Może ktoś pod powie? Rolki niby są ok, sprawdziłem. Dziękuję
-
Napinacz paska alternatora ( klikanie na zimnym)
Mam to samo,i tylko przy obciążeniu . Mówisz że wystarczy wymienić pasek na krótszy? VID_20240324_140520.mp4
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Byłem dziś u mechanika,powiedziano najważniejsze żeby opiłków nie nawalił ,i raczej wałek do wymiany
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Dziękuję za pomoc.wlaśnie coś podobnego chciałem usłyszeć.temat zamknięty, będę robił wszystko po kolei,,?
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Nie mam pojęcia, samochód u mnie dopiero miesiąc,tam ten kawałek popychacza, właśnie mnie martwi,i prawdopodobnie,tak z żoną przejechaliśmy 1300 km, oddać na warsztat?
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Panowie,nie znam się,za bardzo ale wymieniałem dziś popychacz pompy wysokiego ciśnienia,i niespodzianka
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Dzięki, odpisze po "operacji ”
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Dziękuję. Nie chcę ale chyba będę musiał ?
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Ok. Dziękuję. I ostatnie,czy konieczne ściągać miskę oleju po zalaniu nafty?
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
To znaczy, że tylko remont? może jakąś płukankę polecacie, żeby te otworki przeczyszczić na pierścieniach? Wiadomo że to nie naprawi, tylko chodzi mi o wydłużenie czasu do remontu,bo jednak pójdzie kasy na remont
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Dziękuję, myślałem i o ceramizerze,jak by zużycie się zmniejszylo,to było by mniej więcej wiadomo, gdzie jest problem
-
Co jeszcze mam sprawdzić , żeby zmniejszyć zużycie oleju? A4 B7 2.0TFSI BWT
Aha,ok Również myślałem że wina uszczelniaczy
vanoshustik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta