Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pmac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam następujący problem. Mój samochód rano na całkowice zimnym silniku odpala jednak zaraz po opaleniu ok 2-3 sekundy utrzymuje obroty na poziomie ok 850-900 a później załącza się ssanie i obroty wzrastają do 1200 po czy po około minucie spadają na wartość 900. Z kolei jak wyłączę rozgrzany silnik i zostawię na około godziny tak że temperatura spadnie do około 50-70 stopni to wówczas aby odpalił trzeba dłużej kręcić zanim złapie. Co może być przyczyną?
  2. Na chwilę obecną wogóle się nie chce klima włączyć. Jak auto postoi na słońcu i się nagrzeje po opaleniu uda się włączyć ale już po ponownym opaleniu nie działa. Odczyt z czujnika na wyłączonej pokazuje 1 bar. Może to po prostu za mało czynnika
  3. Witam. Mam problem z kliką a mianowicie wymieniałem wentylator w chłodnicy i przed założeniem zderzaka sprawdziłem wszystko i elegancko działało. Po założeniu zderzaka klima się nie włącza i wywaliło błąd czujnika G65 zwarcie do plusa jak też zaczął wariować czujnik otwarcia pokrywy silnika. Prze śledziłem wiązkę od tych czujników , sprawdziłem miernikiem i okazało się że przecięte były dwa kable które się zwarły gdy poruszyłem wiązka przy zakładaniu zderzaka. Był to środkowy kabel czujnika ciśnienia klimy i kabel czujnika pokrywy silnika. Po za izolowaniu czujnik pokrywy działa prawidłowo a w dalszym ciągu cały czas świeci ECON i klima się nie włączy i dalej wali ten sam błąd. Wiązka 100 % dobra i niema więcej zwarć. Czy jest możliwość że zwarciem uszkodziło czujnik ciśnienia Klimy? Druga sprawa dziwna że klima włącza się w trakcie jazdy. Po zatrzymaniu wyłącza się a jak podpiąlem kompa to kodowanie klimatronika było 0000. Czy to czasem nie jest tak że rozkodowalo mi klimę.? Proszę o pomoc
  4. pmac opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Szybkie pytanie. Mam Exeo 1,8 t 150KM ale myślę że w Audi będzie to samo. Czy modele z tym silnikiem miały pod pokrywą silnika to czarne wygłuszenie czy nie? Pytam bo wszystkie moje wcześniejsze benzyniaki miały ( m. in. Passat b5, Mitsubishi Lancer) a ten nie ma.
  5. Wiesz co że nie pytałem gazownika jaka była ustawiona. Z tego co raz z nim rozmawiałem to mówił że do Japończyków zawsze wyższą ustawia niż do Niemców. Sprawdzę to napisze. Coś mi się kojarzy że chyba przy wcześniejszym aucie była mowa o 30-35 stopni 42 stopnie
  6. Dzięki wielkie za pomoc. Pewnie tak ma palić i już. Tylko nie wiem co myśleć o opiniach osób które mówią że ten sam silnik pali im max 10,5 LPG /100km. Może temperatura załączania gazu jest ustawiona na 70 stopni i tego co po odpaleniu jedzie na Pb nie odlicza to tak będzie palił? Zawartość dodana 2 minuty później W moim przypadku przy takiej temp. zewnętrznej przełącza się na gaz po ok 1,5-2 km.
  7. udało sie dzisiaj zrobic te logi dynamiczne Zawartość dodana 0 minut później dynamicznylpg.CSV Zawartość dodana 2 minuty później dzisiaj zrobiłem. oceń jak możesz
  8. Kurde no właśnie nie miałem jak dlatego tak na raty
  9. Ok. Jak zrobię to wrzucę jeszcze dynamiczne to jak możesz to oceń tak dla świętego spokoju
  10. Witam. zrobiłem logi statyczne na LPG 2+33(mam nadzieje że dobrze gdyż to był mój debiut) jak ktoś może rzucic okiem jak to wygląda. auto chodzi ogólnie ok tylko spalanie 13l/100 km i czasem obroty zafalują przez moment nieznacznie. dynamiczne bedą jak znajde chwile statycznylpg.CSV Zawartość dodana 2 minuty później grupa 32 lambda -0,4% lambda 2,3% Zawartość dodana 14 minuty później Zawartość dodana 0 minut później Jak możesz to rzuć okiem na te logi. Dynamiczne dorzucę później
  11. Odcinki 2 x 20 km dziennie do pracy plus drobne podjazdy typu szkoła sklep po kilka km. Koła 205/55 r16
  12. Mam vaga ale nie bardzo wiem jak zrobić takie logi. Jak możesz bardziej opisać jak to zrobić. rozumię że wchodzę w bloki pomiarowe i....
  13. Witam. Mam pytanie. Założyłem instalację Stag 4 Q box Basic. Czy średnie spalanie na poziomie 12-13 l/ 100 km jest normą czy coś szukać w regulacji? Dodam że styl jazdy normalny bez pałowania ale i bez specjalnego oszczędzania.
  14. pmac odpowiedział(a) na pmac temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki ?
  15. pmac odpowiedział(a) na pmac temat w Audi A4 B6/B7
    Oczywiście chodzi o pilota centralnego. Koduję go przy użyciu drugiego zapasowego kluczyka którym włączam zapłon a tym który mam do zakodowania przekręcają w drzwiach przyciskajac przycisk zamykania przez kilka sekund. Nie mam problemu z kodowaniem tylko czy to rozkodowywanie jest normalnym zjawiskiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.