Treść opublikowana przez kryspino666
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
mniej wiecej po 2km zaczyna leciec delikatnie cieple powietrze no ale wiadomo ze wskazowka jeszcze nie rusza
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
no wlasnie tez sie zastanawiam,tylko ze sporo osob pisze ze u nich nagrzewa sie juz po kilku km.(6-7)a u mnie po okolo 4(trasa) dopiero lapie 50st.przy np.-6°C a 90 po ok.20km.
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
Ten będzie dobry? Strony nie znaleziono | Deler.pl DELER.PL
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
dzieki za odpowiedz
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
Nawiew włączam jak wskazówka zaczyna ruszać czyli 50 st, raczej nie przekraczam 2500 tys.obr. 90st. raczej trzyma.No cóż widocznie tak ma być, dzięki za informacje
-
Audi A4 B6 1.8T długo się nagrzewa
witam od dluzszego czasu wydaje mi sie ze auto sie dlugo nagrzewa(po ok. 20km dopiero lapie 90st.)czujnik g62 wymieniany byl ostatnio bo stary fiksowal na zegarze.Temp.na zewnatrz -10st,mozliwe ze termostat do wymiany???
-
Błąd 17511 i 16683 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Wymieniłem sondę i jej błąd zniknął a błąd ciśnienia doładowania już wcześniej przestał się pokazywać, głównie chodziło mi o te szarpnięcia w trakcie jazdy to ustały po wymianie świec
-
Błąd 17511 i 16683 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Wymieniłem świece i póki co problem ustąpił
-
Błąd 17511 i 16683 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Niestety nie, póki co problem rzadko występuje
-
Błąd 17511 i 16683 w Audi A4 B6 1.8T BFB
witam, dzis w trakcie jazdy podczas mocnego przyspieszania poczulem mocniejsze szarpniecie tak jakby chwilowy spadek mocy po czym auto znow odzyskalo moc,podpialem kompa i wyskoczyly 2 bledy:sonda i turbo,czy mial ktos z was podobny przypadek i pomoze?
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
A wiesz może na jaki najlepiej zmienić?
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
Wiadomo co było przyczyną??u siebie mam ten sam dźwięk
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
Wiadomo co było przyczyną??u siebie mam ten sam dźwięk
-
Tłumik środkowy w Audi A4 B6 1.8T
Witam tak zamontowałem około miesiąc temu, na razie jest wszystko ok
-
Odma olejowa w A4 B6 1.8T
witam,orientuje sie ktos jakie sa objawy tego zaworka jezeli nie ma przeplywu powietrza z obu stron??
-
Tłumik środkowy w Audi A4 B6 1.8T
witam,montowal moze ktos ten tlumik srodkowy u siebie? i napisze jak to sie ma do orginalu,chodzi glownie o glosnosc?dzieki za odp.
-
Wygłuszenie maski w A4 B6 1.8T
Spoko dzięki za odpowiedź
-
Wygłuszenie maski w A4 B6 1.8T
No o ten pazdzierz zwany wygluszeniem
-
Wygłuszenie maski w A4 B6 1.8T
Witam odkąd kupiłem auto nie było wygłuszenia maski, orientuje się ktoś czy takie wygłuszenie coś da? W sensie będzie ciszej w środku?1.8T
-
Sprzęgło w A4 B6 1.8T
Witam ostatnio kilka razy gwałtownie ruszalem chcąc sprawdzić w vcds przyspieszenie od 0 do 100,od tego czasu mam problem z ruszaniem strasznie drży gdy puszczam sprzęgło i tu pytanie czy to już sprzęgło siada??dodam że jakiś miesiąc temu wyciągałem kumpla na linkę i sytuacja była podobna przez kilka dni.1.8t Quatro bfb. dzieki za odp.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
no spoko dzieki jeszcze raz
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
ok dzieki Zawartość dodana 6 minuty później a wiesz moze jak wyglada zrobienie zdalnie takiego softu?bo zielony jestem w tym temacie
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
no racja to cholera wie co on tam wgral
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
mechanik jak sciagal turbo do regen.to mowil ze kat czysty ale ja tego nie widzialem wiec nie wiem,jakies pol roku temu gosciu wgrywal mape zeby troche podniesc moc miesiac po tym auto przestalo nagle odpalac blad sumy kontrolnej sterownika czy jakos tak wiec z powrotem wrocil do serii wiec juz sam nie wiem o co chodzi.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
ok tak zrobie.dodam jeszcze ze co jakis czas mam blad katalizatora.