Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB


kryspino666

Rekomendowane odpowiedzi

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

Witam wszystkich moglby ktos przeanalizowac te logi?auto slabo ciagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria to nie jest. Turbo nie osiąga zadanego doładowania, przeplywka zaniża i stuki na niebezpiecznym poziomie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj serie i wtedy zrób logi. Na programie zrobionym przez pewną firmę cofało do 7-8 stopni (generalnie przelany). Po wgraniu serii wychodziło około 6 stopni, ale padło podejrzenie na przepływkę. Cofki spadły do ~4,5, ale auto zupełnie inaczej reagowało na gaz. Finalnie na PB cofki zostały jak na serii, na gazie 0,8-1,5 stopnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapchany katalizator będzie powodem cofek. Jeżeli masz możliwość to wstaw logi serii, potem z downpipe zamiast kata. Jeżeli cofki spadną i zapłon poprawi się to znaczy, że sprawcą jest winny kat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik jak sciagal turbo do regen.to mowil ze kat czysty ale ja tego nie widzialem wiec nie wiem,jakies pol roku temu gosciu wgrywal mape zeby troche podniesc moc miesiac po tym auto przestalo nagle odpalac blad sumy kontrolnej sterownika czy jakos tak wiec z powrotem wrocil do serii wiec juz sam nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kryspino666 napisał(a):

no racja to cholera wie co on tam wgral

Do programu polecam @Łukasz13, robi też zdalnie softy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki

Zawartość dodana 6 minuty później

a wiesz moze jak wyglada zrobienie zdalnie takiego softu?bo zielony jestem w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kryspino666 napisał(a):

ok dzieki

Zawartość dodana 6 minuty później

a wiesz moze jak wyglada zrobienie zdalnie takiego softu?bo zielony jestem w tym temacie

Łukasz poinstruuje Cię co i jak. W skrócie wygląda tak, że na podstawie Twoich logów Łukasz przygotowuje plik, robisz logi i ocenia je. Jeżeli jest coś do poprawy to powtarzasz. :)

Na pewno musisz mieć kabel KKL, żeby wgrać wsad.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby coś zrobić to najpierw musi byc sprawne w logach, a narazie to jest dramatycznie zle w tych logach. Wgrać serie, sprawdzić co z ta przepływka i katalizatorem, bo znajać zycie mechanik nic nie sprawdził.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...