rbielejec

PB

Osiągnięcia rbielejec

Reputacja

1. Dziękuję bardzo za info i fotki. Bardziej myślałem o miarce do tego silnika w oryginale. ale widzę że jakiś to ciężki temat do zgryzienia. nigdzie nie można do tego silnika takiej miarki kupić. Pozdrawiam. Może jeszcze ktoś się odezwie w tej sprawie i coś jeszcze podpowie.
  2. Witam. A mogę Cię kolego prosić o zdjęcie tej miarki i silnika jak masz ją zamontowaną. Pozdrawiam. Robert.
  3. Czy ktoś podjął się tematu zakupienia miarki poziomu oleju do Audi A4 B9 1.4 TFSI 150KM??? Jeśli tak to poproszę o wszelkie informację. Dziękuję i pozdrawiam.
  4. Witam. Narazie temat spryskiwacza tylnej szyby odkładam do wiosny. Jak kilkakrotnie naciskałem spryski to wylatywał płyn w formie takiego gestego kiślu a później już wogule nic nie leciało, pewnie gdzieś się zrobił w wężyku korek. Myślę że będę musiał się dobrać od strony zbiorniczka płynu spryskiwaczy zdjąć wężyk z pompki i dmuchnąć sprężonym powietrzem pod ciśnieniem. A od strony zbiorniczka dlatego że może być zawór zwrotny żeby płyn nie cofał się do zbiorniczka. Pewnie trzeba nadkole zdemontować żeby się dostać do zbiorniczka. A może ktoś wie i już to robił? Proszę o podpowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Robert.
  5. Nie zauważyłem bo auto stoi na nie utwardznym terenie. Muszę wjechać do garażu i włączać spryski. Jutro spróbuję.
  6. Witam. Jestem tu nowym klubowiczem. Będę się starał pomóc na różnego rodzaju zagadnienia związane z Audi. Ale dzisiaj ja potrzebuję pomocy. Jak widzę został poruszony temat nie działających spryskiwaczy tylnej szyby w modelu b9. Mam taką samą przypadłość silniczek działa dysze są drożne a płyn nie leci. Czy komuś udało się rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc.