Witam, (Jeżeli temat został umieszczony nie w tej kategorii, to proszę o przeniesienie) Mam specyficzny problem z A4 B6 1.9 130km. Wspomaganie w moim aucie jest zwykłe. Problem polega na tym że podczas jazdy, szczególnie w okolicach prędkości 50 na godzine że kierownica jak chce skręcić ciężko idzie a wręcz przeskakuje jakby, a jak wróce nią do punktu 0 i chce skręcić ponownie w tą samą stronę to już idzie w porządku. Przy szybszych prędkościach jest do albo mniej odczuwalne albo nie występuje. Podczas kręcenia kierownicą na postoju opór jest równy. Zmieniłem w ostatnim czasie wahacze dolne banany i końcówki drążka oraz zwieńczone to wszystko zostało ustawieniem geometrii, która na ten moment jest okej. Nie dzieje się to zawsze. Bywa tak że jade i jest ten dziwny efekt, natomiast po paru kilometrach kierownica zaczyna pracować w porządku. Czy ma ktoś może pomysły gdzie szukać? Czy czepiać się właśnie wspomagania czy zawieszenia?