Treść opublikowana przez Karinktonek
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Karinktonek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4FX5N099868 wauzzz4f85n093969
-
Modyfikacja sterownika ecu Audi A6 C6 2.4 BDW
Wiesz co dzięki za chęci, dziś samochód normalnie chodzi. Mianowicie chodziło o to że złożyłem rozrząd no i przy okazji zachciało mi się wymiany swapa skrzyni z automatu na manual wszystko ogarnąłem by odpalić auto. Samochód po odpaleniu kręcił się tylko do 4 tysięcy obrotów. Ktoś na forum doradził by zamiast wysyłać sterownik do tunera, abym kupił zestaw startowy od manuala(licznik ECU kluczyk itp. Niestety po podmiance silnik na tym sterownik na manual jak i automat dalej kręcił do 4 tys obrotów. Meczyłem się długo z tym aż do dziś coś mnie natknęło aby odłączyć sterownik abs esp po tym samochód w pełnym zakresie aż do odciny wkręcał się. Jedyne co to jeżeli mogę prosić to o informację co z tym sterownikiem abs esp na jaki wymienić i dalsze instrukcje co do kodowania.
-
Modyfikacja sterownika ecu Audi A6 C6 2.4 BDW
Witam, zrobiłem swap skrzyni manual na autom. Mechanicznie jest wszystko złożone, auto odpala. Problem jest taki, samochód pracuje równo natomiast nie wkręca się powyżej 4 tysięcy obrotów za poradą użytkownika z forum kupiłem zestaw startowy kluczyk licznik blokadę kierownicy i ecu. Po złożeniu nie ma błędów ani tego błędu brak komunikacji ze skrzynią automatyczną.
-
Problem z wejściem w blok 8 w Audi A6 C5
Jeszcze się do tego nie zabrałem, poważniejszy problem się stał rozrząd do roboty najpierw rozrząd później wrócę do tematu. Puki co to nasówa mi się pytanie kable, wzmacniacz antena . Wzmacniacz jest umiejscowiony z tyłu odłączyłem go ruszyłem (myślałem że może wilgoć) ale pytanie co ma wzmacniacz do tego że jak siedzi płyta CD w zmieniarcę to jak z panelu chcę uruchomić CD to nie da rady a jest tak że jak odpalałem auto to po chwili samoczynnie potrafiła się płyta załączyć po przełączeniu na FM radio i próba włączenia z powrotem CD wyskakiwał bład komunikat tylko już nie pamiętam teraz jaki to co wzmacniacz byłby odpowiedzialny za brak radia i świrowanie CD
-
Karna wlepka
Panowie, koleżka sobie zbyty że mnie zrobił wkleił naklejkę karny.... Samochód stoi sobie prawidłowo po prostu zepsuty i na żarty mu się wzięło , chcę mu się za to świnstwo odwdzięczyć po kilkukrotnie więc szukam takiego typu naklejki lub drukarni gdzie mogę coś takiego ciężko do usunięcia kupić naklejka w wymiarach 50 50 cm odluczę go jego głupich żartów jak mu się nudzi proszę o jakieś namiary albo pomysł aby drapał tak długo jak ja tylko w postaci większej
-
Tani Mechanik Rozrząd A6C6 2.4V6 BDW
Pójdzie fakt, ale jak zrobię mu rozrzad to będzie służył ten samochód .
-
Tani Mechanik Rozrząd A6C6 2.4V6 BDW
Mam, już za trójkę , szukam jeszcze , może ktoś się znajdzie taniej
-
Tani Mechanik Rozrząd A6C6 2.4V6 BDW
Witam poszukuję mechanika wymiana rozrządu na łańcuchu.
-
Problem z wejściem w blok 8 w Audi A6 C5
Teorie jest tak że po podłączeniu pod vcds-a w żadnych błędów ten radio nie ma ale nie mogę w żadnej fali wyłapać to ja nie wiem co to się dzieje myślałem że może wgrać od nowa MMI nie mam pojęcia
-
Problem z wejściem w blok 8 w Audi A6 C5
W takim razie jakiś pomysł na naprawę radia ?
-
Problem z wejściem w blok 8 w Audi A6 C5
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem a6c6 z2005 roku. Od razu nie bylo w nim radia, żadna fala nie odbierała idąc tym tropem naczytałem się o zielonym menu i aby go odblokować trzeba mieć vcds. Kabel zakupiony nie mogę wejść w blok 8 (error)