-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
To już nie mam pomysłu dlaczego tak jest nigdzie więcej w żadnym module nie znalazłem informacji odnośnie wysokości zawieszenia A jest możliwość gdzieś zrobić nowe nastawy tego czujnika poziomu?
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
Mogę klonem vcds jeszcze spróbować Zastanawia mnie czy te wartości podane od podłoże do wysokości błotnika są dobrze podane w texie bo gdzieś czytałem że powinno się podać wartość od środka felgi do wysokości błotnika ale myślę że firma która przeprowadza kalibrację powinna wiedzieć co się wprowadza Na zdjęciu widać że podali wartości od ziemi do błotnika
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
To dziwne że urządzenie do kalibracji nie może odczytać wartości
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
W module 09 Centralny układ elektroniczny w parametrach rzeczywistych mam poziom lewego czujnika wysokości z przodu brak informacji w z tyłu odczyt jest 44,40% więc myślę że czujnik jest dobry Przedniego nie mam myślę że przez to że mam zwykle xenony
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
Nie wiem czy był podłączony prostownik Przesyłam zdjęcie z programu zadzwoniłem w między czasie aby podesłali mi ten błąd
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
No nie miałem wyboru ponieważ robiłem to z polisy auto szyba ale jak będę w piątek to porozmawiam z nimi jaką dają mi gwarancję że to właśnie szyba nie jest problemem
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
Szyba zamiennik niestety Polski producent polglas czy jakoś tak No błąd pokazywał odnośnie poziomowania ale dokładnie też mi nie przekazali w piątek będę to wejdę i będę widział dokładnie jak to wygląda i jakie są błędy to zrobię zdjęcie i najwyżej wyśle foto
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
Texa Błąd niby coś o poziomowaniu Podłączyłem obd eleven i jak włączyłem. Parametry rzeczywiste i wybrałem przedni czujnik lewy i tylny czujnik lewy poziomowania to tylko na tylnym miałem informacje a na przednim nic nie pokazywało, pomyślałem że ok jest uszkodzony i nie daje informacji pojechałem do domu i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem czujnika z przodu jest tylko z tyłu skutki miało raczej skromne wyposażenie zwykle lampy ceniony z przodu więc domyślam się że tego czujnika z przodu najzwyczajniej nie ma. Dlatego zastanawiam się czy koła mogą mieć wpływ na to że auto i kamerą pokazują inne wartości ponieważ jak nie patrząc trochę wyżej stoi na alusach 18 calowych i 245/ 45 oponach
-
Kalibracja kamery przedniej po wymianie szyby w Audi A4 B9
Witam mam taki problem w Audi A4 B9 po wymianie szyby zakład który to robił ma problem z kalibracją kamery, w aucie nie ma żadnych błędów oprócz błędy z powodu niepowodzenia kalibracji kamery A5 brak nastaw podstawowych Twierdzą że pokazuje im się błąd poziomowania Sprawdziłem i mam u siebie tylko jeden czujnik poziomowania z tyłu auta po lewej stronie jest sprawny według mnie. W aucie mam założone alufelgi od audi A6 z oponami o profilu 45 i nie wiem czy w tym mógłby być problem. Przedstawiciele firmy która daje im urządzenie twierdzą że mam przywrócić auto do oryginału. W piątek jadę ponownie sprawdzić czy kalibracja się uda zmieniając koła na 16 calowe oryginalne od auta oraz pojadę jeszcze zrobić geometrię auta aby mieć pewność że zawieszeniowo jest wszystko w porządku. Co o tym sądzicie, gdzie może być błąd że kalibracja nie chce przejść. Przed wymianą szyby nie było żadnych problemów auto szczytywało znaki oraz działał Lane asist ( który sobie dołożyłem po wymianie manetki z przyciskiem) dodatkowo założyłem sobie virtual kokpit z większym wyświetlaczem i jednostka ale kodowanie przeszło bez problemów w aucie nie ma żadnych błędów ani w kodowaniu ani z przyczyn jakiś niedziałających rzeczy i tak było przez rok czasu. Dopiero problem wystąpił podczas wymiany szyby i przeprowadzeniu kalibracji kamery przedniej. Proszę o pomoc w temacie nie mam pomysłów co jeszcze może być nie tak skoro auto nie widzi żadnych problemów.
-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich na forum od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b9?
-
Wymiana wyświetlacza na większy razem z jednostką w Audi A4 B9
Witam wszystkich na forum. Mam pytanie odnośnie wymiany wyświetlacza wraz z jednostką sterującą. Posiadam w sowim aucie najuboższą wersję czyli radio z małym wyświetlaczem i chciałbym wymienić na wersję z trochę większym wyświetlaczem. Wiem że muszę mieć wiadomo lcd i jednostkę czy coś jeszcze potrzebuje jakieś dodatkowe kable albo coś ? czy wystarczy jak wymienię radio i sam wyświetlacz, czy jest w nich ochrona komponentu?? Bardzo proszę o pomoc w temacie. Pozdrawiam
maciejo86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta