Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciejo86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To już nie mam pomysłu dlaczego tak jest nigdzie więcej w żadnym module nie znalazłem informacji odnośnie wysokości zawieszenia A jest możliwość gdzieś zrobić nowe nastawy tego czujnika poziomu?
  2. Mogę klonem vcds jeszcze spróbować Zastanawia mnie czy te wartości podane od podłoże do wysokości błotnika są dobrze podane w texie bo gdzieś czytałem że powinno się podać wartość od środka felgi do wysokości błotnika ale myślę że firma która przeprowadza kalibrację powinna wiedzieć co się wprowadza Na zdjęciu widać że podali wartości od ziemi do błotnika
  3. To dziwne że urządzenie do kalibracji nie może odczytać wartości
  4. W module 09 Centralny układ elektroniczny w parametrach rzeczywistych mam poziom lewego czujnika wysokości z przodu brak informacji w z tyłu odczyt jest 44,40% więc myślę że czujnik jest dobry Przedniego nie mam myślę że przez to że mam zwykle xenony
  5. Nie wiem czy był podłączony prostownik Przesyłam zdjęcie z programu zadzwoniłem w między czasie aby podesłali mi ten błąd
  6. No nie miałem wyboru ponieważ robiłem to z polisy auto szyba ale jak będę w piątek to porozmawiam z nimi jaką dają mi gwarancję że to właśnie szyba nie jest problemem
  7. Szyba zamiennik niestety Polski producent polglas czy jakoś tak No błąd pokazywał odnośnie poziomowania ale dokładnie też mi nie przekazali w piątek będę to wejdę i będę widział dokładnie jak to wygląda i jakie są błędy to zrobię zdjęcie i najwyżej wyśle foto
  8. Texa Błąd niby coś o poziomowaniu Podłączyłem obd eleven i jak włączyłem. Parametry rzeczywiste i wybrałem przedni czujnik lewy i tylny czujnik lewy poziomowania to tylko na tylnym miałem informacje a na przednim nic nie pokazywało, pomyślałem że ok jest uszkodzony i nie daje informacji pojechałem do domu i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem czujnika z przodu jest tylko z tyłu skutki miało raczej skromne wyposażenie zwykle lampy ceniony z przodu więc domyślam się że tego czujnika z przodu najzwyczajniej nie ma. Dlatego zastanawiam się czy koła mogą mieć wpływ na to że auto i kamerą pokazują inne wartości ponieważ jak nie patrząc trochę wyżej stoi na alusach 18 calowych i 245/ 45 oponach
  9. Witam mam taki problem w Audi A4 B9 po wymianie szyby zakład który to robił ma problem z kalibracją kamery, w aucie nie ma żadnych błędów oprócz błędy z powodu niepowodzenia kalibracji kamery A5 brak nastaw podstawowych Twierdzą że pokazuje im się błąd poziomowania Sprawdziłem i mam u siebie tylko jeden czujnik poziomowania z tyłu auta po lewej stronie jest sprawny według mnie. W aucie mam założone alufelgi od audi A6 z oponami o profilu 45 i nie wiem czy w tym mógłby być problem. Przedstawiciele firmy która daje im urządzenie twierdzą że mam przywrócić auto do oryginału. W piątek jadę ponownie sprawdzić czy kalibracja się uda zmieniając koła na 16 calowe oryginalne od auta oraz pojadę jeszcze zrobić geometrię auta aby mieć pewność że zawieszeniowo jest wszystko w porządku. Co o tym sądzicie, gdzie może być błąd że kalibracja nie chce przejść. Przed wymianą szyby nie było żadnych problemów auto szczytywało znaki oraz działał Lane asist ( który sobie dołożyłem po wymianie manetki z przyciskiem) dodatkowo założyłem sobie virtual kokpit z większym wyświetlaczem i jednostka ale kodowanie przeszło bez problemów w aucie nie ma żadnych błędów ani w kodowaniu ani z przyczyn jakiś niedziałających rzeczy i tak było przez rok czasu. Dopiero problem wystąpił podczas wymiany szyby i przeprowadzeniu kalibracji kamery przedniej. Proszę o pomoc w temacie nie mam pomysłów co jeszcze może być nie tak skoro auto nie widzi żadnych problemów.
  10. witam wszystkich na forum od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b9?
  11. Witam wszystkich na forum. Mam pytanie odnośnie wymiany wyświetlacza wraz z jednostką sterującą. Posiadam w sowim aucie najuboższą wersję czyli radio z małym wyświetlaczem i chciałbym wymienić na wersję z trochę większym wyświetlaczem. Wiem że muszę mieć wiadomo lcd i jednostkę czy coś jeszcze potrzebuje jakieś dodatkowe kable albo coś ? czy wystarczy jak wymienię radio i sam wyświetlacz, czy jest w nich ochrona komponentu?? Bardzo proszę o pomoc w temacie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.