-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
Można prościej. Jakie nr wzmacniacza potrzebuje wystarczy ten 23 pinowy 25, czy 32. Poprostu chce tylko podłączyć sygnały wejściowe zasilanie i tylne głośniki. subufera nie będzie, sa wzmacniacze jakieś pisza chłopaki pełne Bose wtedy przód tył idzie z wzmacniacza NIE Bose tylko tyle nie znam nr właśnie żeby poszukać na olx. A jakby mnie naszło to może 2 przewody bezpośrednio do głośnika subufera kiedyś bym podciągną trochę strata na kablu ale coś by tam grało narazie nie.
-
dandy1984 obserwuje zawartość Logi Audi A4 B6 1.9 TDI AVF , Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant i Nowicjusz - wątek powitalny
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
witam mam podobną sytuację oryginalnie auto z salonu wyjechało z instalacja audio pod nie oryginale radio. Kupiłem a4b6 i podobało się mi oryginalne radio więc takowe zakupiłem a co za tym poszło nie grają tylne głośniki. chciałbym założyć tylko wzmacniacz podciągnąłbym kabelki w okolice schowka przewody tylnych głośników mam przy kostce głośników brązowej przydłużył bym żeby dostały do wzmacniacza i myślę że by to hulało. Mama tylko prośbę o wskazówkę który wzmacniacz "BOSSE nie BOSSE" mam zastosować w sensie nr byłby ktoś w stanie mi podpowiedzieć. a może przejściówkę z neta zakupić skoro woofera nie będę montował. z góry dziękuję za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Logi Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
Witam jestem swierzym posiadaczem a4b6 i już problemy. Mógłbym prosić grono o wypowiedź na temat moich logów. Ogólnie auto jest po wirusie wloskim sprowadzone z Włoch od początku w zasadzie w jednej okolicy. I na tym samym programie. Stała 2 lata bo była mała stłuczka. Obecnie wróciła na drogi jednak łapie niedoładowanie. Jak chce zmienić z 4 na piąty bieg nie podniesie się i łapie niedoładowanie. Pozdrawiam
dandy1984
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta