Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B618t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B618t

  1. witam szukam toru samochowego na dolnymŚląsku by poszaleć poleci mi ktoś jakiś tor godny odwiedzenia
  2. https://allegro.pl/oferta/mocowanie-fotela-kubelkowego-dolne-regulacja-fia-10028874355 takie adaptery znalazłem ale tez kupowanie i zwracanie to tez robota w kolko inne adaptery to już wgl nawet podstawy nie maja
  3. witam mam problem lekki z fotelami kubełkowymi dokladny model foteli pod linkiem a problem w mocowaniu szyny są węszę niż punkty montażowe fabryczne w audi jest jakiś adapter czy cos do kupienia bo szukam i nic a mało kto by mi taki zrobil ? https://allegro.pl/oferta/fotel-sportowy-slide-skora-black-17490860980?utm_source=google&utm_medium=product-carousel&utm_campaign=product-listing&utm_content=%2Flisting%3Fstring%3Dfotel%2520slide
  4. wiem ze 220 może się zdarzyć ze tyle wyda ale tyle dala na wcześniejszych wtryskach i innych a nie wiadomo ile na ogol się przyjmuje bezpiecznym doładowaniem dla 1 8 t w sensie tak powszechnie tak no wiesz uznawane za bezpieczne ale maksymalne bo chciałbym wyzylowac ja ile tylko da rade 1 3 słyszałem ze na granicy ale inni w gruzach maja 1 6 nawet i jeździ ale jak długo pojeździ to tez nie wiem wiec chciałbym miej więcej cos no wiedzieć wiem ze turbo każde inne tym bardziej jak chodzi o hybrydy ale chodzi mi bardziej o kolektor ile może bar przyjąć bo kolektor jak i turbo to k03 hybryda na k04 tak samo jak o resztę silnika chodzi niż jak o sama turbinę
  5. ok a jak byście polecali ile można ustawić zadanego doładowania w turbo dla tego avj ? cewki r8 świece rs4 b7 wtrysk 630 cc bosch ic 550 180 65 głowica nówka zawory prowadnice i tak dalej jak nówka odprężony uszczelka grubsza turbo k03 hybryda na k04 awx sprzęgło quattro n75 od opla opc penrtburga i jeśli ma to znaczenie to stożek i oil tank i wszystkie węże od ciśnienia od płynów no wszystko nowe a i sprężyna w zaworze upustowym twarda ale jaka to nie wiem nie ja zakładałem lecz poprzedni właściciel ale porównaniu do oem o twardsza
  6. i idąc w kolejne pytanie ustawić zadanego doładowania myślałem nad 1.3 bar czy trochę za dużo ?
  7. LOG-01-002-031-xxx nowe logi.CSV LOG-01-003-020-xxx nowe logi.CSV LOG-01-115-118-xxx nowe logi.CSV
  8. wymieniłem świece 4 szt i cofka została na cyl 4 tylko plus jest rozbieżność w temacie doładowania odcina mi doładowanie po logach gdzieś około 4 k obr a realnie 6 k obr gayger pokazuje ze dopiero wtedy znika doładowanie a maps sensor pokazuje właśnie inne info i podaje ze ładuje około bar a zegar pokazuje 05 bar maks potem gdy odcina pokazuje 0 równe wiec myślę by 1 świece zareklamować czy kupić nowa jeszcze może pomoże lub cewki jak sadzisz ? i jeszcze temat mapsensora doładowania kupić nowy tylko opcje mam dwie B13676 borsenhung lub 0261230266 bosch co brać ?
  9. Niby z intercarsu bezpośrednio były te NGK ale podobno beru lepsze nic nie słyszałeś o świecach z rs stosowanych do 1 8 t ?
  10. mapa jest nowa seryjna z adaptacja czy kalibracja jak zwal tak zwal pod te wtryski i dopiero teraz pod moc będzie mapa robiona ale chłop mówi ze cofki są i pierw rozwiązać problem mam czyli cofki do akceptacji mam rozumieć ? a co powiesz o tych świecach od rs4 b7 słyszałeś na temat ich w 1 8 t
  11. dysgrafia taka fest mocna wiec pisownia słaba jak chodzi o poprawność słowi ułożenie zdań
  12. powiem ci wypadanie zapłonu kiedyś mialem z powodu cewki ale całkiem inaczej odczuwałem to i vcds pokazywał błąd tu tuner mówi ze cofka jest ps to logi na starych świecach czyli tych NGK pod avj a dzisiaj zrobie kolejne na tych nowych świecach od rs4 b7 beru LOG-01-002-031-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx 1.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV Log-WAUF1GFF5J1066077-64644km waz s3.txt
  13. mialem takie i właśnie była okropna praca silnika na nich podejrzewam ze tez z powodu ze za cieple jak na ten wtrysk
  14. mialem świece od AVJ w AVJ czyli takie jak maja być co nie i cofał się czuc było to nawet podczas jazdy dodam ze wtrysk 630 cc bosch a te co teraz dałem to od audi RS4 B7 i na wolnych dalej c**jowa praca lekko lepsza ale podczas jazdy odzyskał moc ale no dalej jak by mu dalej cos było o ile dłuższą zaraz ci napisze ale słyszałem ze dają takie od rs4 b7 właśnie do 1 8 t plus podobno cewki beru od audi R8 i zestaw igła narazie cewki NGK streekte pod AVJ
  15. głowica 8 k km temu remont miała nowe zawory gniazda prowadnice wszystko nówka powiedz świece od RS4 B7 będą ok dla 1 8t ? niby długością są dłuższe niż od 1 8 t ale weszły i chodzi
  16. vcds nie pokazuje wypadania zapłonu czasem kiedyś zdarzało mu się żeby wypadł zapłon ale to na świecach i cewkach starych po wymianie na te NGK było ok wszystko jedynie czasem raz na rok wypadł bo w piz*e dałem na gazie i cos chyba gaz mu nie zasmakował ale to było raz na rok ale na benzynie zawsze ok na tych NGK a teraz co tak właśnie nie równo pracuje na wolnych i zachowuje się jak by cofał się zapłon logi pokazują jak robiłem logi jak by ciśnienia nie było to czym by mogło się to objawić jeszcze ? pytam bo dopiero za jakiś czas będę mial możliwość dopiero zmierzenia
  17. wtryski miejscami nie zamieniałem obstawiałem ze świece straciły ciepłoty swoje ale dalej cos nie tak w sensie jak pisałem nie faluje obrotomierz i nie buja silnikiem już ale po słuchu słychac nie równa prace wcześniej inni tunerzy robili mapy to przelewali lub robili tak ze na wolnych obrotach mial ciagle 2 3 k obrotów jakoś i no mial moc i wgl i nie było słychać nie równej pracy auto ma tez instalacje gazowa wiec gdy tamci dawali mapy badziewne to na gazie jeździłem to nie było tych objawów ale potem już mapę mialem zrobiona u innego niby git wyszła ale takie kwiatki z tym wyszły ze niby cofa zapłon na gazie już nie sprawdzę czy będzie tak jak na benzynie bo mapa gazowa nie wykalibcowana
  18. witam mam problem z cofaniem się zapłonu w audi a4 b6 avj 1 8t nie wiem co jest problemem ogólnie audi ma modyfikacje zrobione wtryski 630 bosch ic 550 180 65 hybryda k03 N75 od opla opc cewki NGK ok 30 k km przebieg po vin świece były NGK po vin równie wymianie przy cewkach ale dzisiaj dałem beru świece rs4 b7 mapa byla wcześniej zrobiona i jeździło w miarę ok brało auto dość dużo oleju przez prowadnice zaworowe już nie bierze wszystko w aucie zrobione i ogólnie remont był i jeździło jakiś czas dalej na wtryskach starych gdy juz włożyłem wtryski 630 to jakiś czas jeździłem na mapach co przelewały w końcu ktoś mi ogarnął mapkę ze w miarę ok działa czuc było przy świecach od NGK ze tak nie równo pracuje i cofa się zapłon nawet po silniku na wolnych obrotach ze silnik tak przygaszą momentami i szarpie nim po log wyszło ze cofa się zapłon teraz są świece od rs4 b7 i ciekawy jestem czy ok ze takie dałem czy jednak inne dać lepiej ale no ogólnie na początku ok chodził teraz po 20 km przejechanych na wolnych czuć po odgłosach wydechu ta nie równa prace ale już tak nie buja autem bo to było tak jakby przygasał i nagle normalnie i znów i tak dalej obrotomierz na początku falował po jakimś czasie tylko zostało to co opisałem ale obrotomierz pokazuje ze nic nie faluje już
  19. witam BERZSE032 czy inne beru polecacie ?
  20. witam problem z BANG OLUFSEN 8v0035412c subuferem na polce tylnej bagażnika podobno można przerobić to tak ze w obudowę subufera włożyć inny głośnik 2 cewkowy i będzie grało ktoś cos już robił i poleci jakieś rozwiazanie pacjent s3 8v
  21. podobno jest jakaś opcja na przerobienie tego w prosty sposób by lepiej działało i prościej bo ogólnie u mnie to już padło ten króciec padł , zamówiłem cały nowy zestaw plus węże oplatane no wiesz żeby wymienić wszystko na nowe ale podpowiedzili mi ze gdzieś tam ktoś to przerabiał ze prościej było zrobione i mniej zawodnie . ogólnie problem tez taki ze turbo ładowało 1.5 bar i schodziło do 1.0 bar a teraz ładuje czasem 1.5 i schodzi do 0.5 a odłączyłem n75 to ładowało tylko do 0.5 i schodziło do 0.4 jakoś tak czasem nawet do 0.3 wiec tez slyszlaem ze od PIERBURG od opla są lepsze i P&P i widzę ze na fmic jest zestaw taki ale tez jak szukam po modelu na hurtowniach to konstrukcja podobna do tego z fmic ale inny kszalt ma ten n75 ale tez PIERBURG ale z fmic 115 zł a tam 450 zł jakoś i pytanie brać z fmic czy dopłacać do tamtego
  22. witam mam pytanie jak pozbyć się tych węży podobno idzie to jakoś przerobić pozbywając się polowy z nich u mnie i tak one dokonały żywota kto już cos Dzialal z tym i powie co jak zrobić
  23. witam w okolicy nikt nie umie ogarnąć wtrysków żeby chodził prawidłowo albo robią tak ze się dusi abo ze na 3 k obrotów non stop jest padaka jednym słowem fachowcy niby wielcy . przez tel tez wysyłkowo ludzie w d*pie to maja wiec przychodzę z prośbą do was żeby ktoś jak ma odsprzedać gotowca dla 1 8 t avj miej więcej pasującymi modyfikacji pod wtrysk 630 bosch wtryski 630 bosch przelot 3 potem 2.5 cal ic centralny 550 180 65 k03 hybryda na k04 silnik po remoncie skrzynia gmv sprzęgło awx
  24. mi chodzi o pelne kubły jak do rajdówki
  25. szukam foteli kubełkowych odkupie z radością za fajna cenę najlepiej jak by były skórzane czarne lecz inne tez dopuszczam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.