Treść opublikowana przez B618t
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
to chcesz podnieść moc ale nie teraz xD ? weź se kasę zbierz tanie to nie jest jak ma być dobrze w sensie tanie czy nie tanie zależy kto ile zarabia xD
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
chyba ze chcesz cos z metalu i jedynie łączenie za pomocą gum wiesz o co chodzi mniej zabawy a cena myślę ze podobna a nawet tańsze może
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
przecież to kupujesz sztuki mordo xD już ci tłumacze pierw proszę podaj mi szerokość i wysokość i grubość swojego ic zobaczę miej więcej co to masz po tem pomogę ci ukompletowac rurki a dokładnie przewody zwal jak zwal xD kupujesz np rurę 10 cm długa kat 30 stopni i tak dalej i tak dalej i po malu z osobnych rur robisz komplet xD
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
kup se mordo jakiś centralny po temacie mówisz surowe ale ic centralny przechodzi normalnie wystarczy zrobić go schludnie weź jakiś szeroki ładny wydajny weź i po temacie rurki jakieś czarne gumy weź i po temacie nawet rzucać się tak nie będzie
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
wymiary zobacz bo taki jakiś malutki się wydaje ale centralny to lepszy i tak ale fajnie by było włożyć jakiś dobry jak już wkładać co do parametrów bierz poprawkę na ic gdy jest napisane np ic do 500 koni pamiętaj ze pewnie 400 maks osiągniesz na nim dla ic co niby ma maks 400 koni osiagianiesz 300 koni no odejmuj se ta 50 czy 100 bo lubią przekłamywać producenci swoje zmierz i podaj wymiary na neta i porównasz do innych miej więcej do ilu koni on jest
-
Skrzynia biegów Multitronic w Audi A4 B8 jest cały czas w trybie S
wyszukaj na yt filmu gościu kiedyś jakiś nagrywał poradnik jak zmieniać bieg z D na S bez zmiany drążkiem lecz systemowo powinnes łatwo go znaleźć może ci pomoże ty byś zamian ustawiać zmiany na s ustawił byś se ze ma nie zmieniać jeśli nie pomogło by to jeszcze jest szansa ze ktoś inny podpowie cos lub na FB sprawdź se B6/B7 lifestyle grupkę chłopaki dobrze tematy ogarniają tam nie tylko b6 b7 tematy się przewijają
-
Ocena pracy łańcucha i napinacza w Audi A4 B6 1.8 T BFB
mordo jeśli terkocze ci to zdejmij pokrywę i luknij se w moim przypadku łańcuch sie rozciągnął i nawet nie dawał żadnego o sobie znaku a tarł jak powalony po pokrywie tani zestaw to 500 zł napinacz łańcuch uszczelka pokrywy i reszta uszczelniaczy
-
Skrzynia biegów Multitronic w Audi A4 B8 jest cały czas w trybie S
cały czas masz na myśli ze nie idzie żadnego innego biegu wbić ? czy po prostu na D masz Sporta ? nie które audice maja opcje ustawienia ze sport jest ciagle wlaczony nawet na D tak było z tego co pamietam ale czy resetowało się to po zgaszeniu nie wiem sprawdź w komputerku podkładowym czy przypadkiem on tak nie ma ustawione ze ma D na S zmieniać ( wyjaśniam w a6 było tak ze wbity bieg był D ale komp pomimo ze drążek zmiany biegów był na D to systemowo zmieniał na S chociaż drążek dalej był na D ) jak nie to nie pomogę
-
Za wąskie opony na felgi 8.5" ET35 19" w Audi A4 B9
spalanie miedzy 235 a 245 to różnica minimalna aż ciężko powiedzieć jaka różnicę byś odczul przy 185 porównując z 245 a tak to prawie różnicy nie będzie
-
Za wąskie opony na felgi 8.5" ET35 19" w Audi A4 B9
tym szersza tym większą stabilność pojazdem lepsza trakcja i wgl lepiej się słucha auto kierowcy im wąskie opony tym bardziej podatne do gubienia trakcji oraz mniej się słucha wąskie mniejsze opory szersze większe opory jak chodzi o przyspieszanie prędkość i wgl wąskie mniejsze szersze większe spalanie ale pomiędzy 235 a 245 to różnica prawie nie odczujesz ja nie odczuwam naprzyklad miedzy 225 a 235 wiec na luzie zmieniaj a te jak chcesz utylizować to przyjmę chętnie pomogę zuzylizowac takie oponki xd powiem ci te małe pojemności nawet se radzą ok znajomy mial to ładnie jeździło jak chodzi o lato wiadomo nie ma potrzeby do takiego autka taka oponę dawać ale jak chce to niech daje
-
Jaki rozrząd do Audi A3 8L 1.9 TDI ATD?
znajomy już zamówił wiec ogarnięte na zwykłym napinaczu ma być sprawdziliśmy fizycznie na aucie jaki jest i taki sam się zamówiło no ale małe zakłopotanie było na początku z tym pierwszy raz widziałem taki napinacz hydrauliczny do 1 9 😅 ale dzięki za chęci
-
Jaki rozrząd do Audi A3 8L 1.9 TDI ATD?
już właśnie doszliśmy do tego ale dziwiło nas ze po silniku mu wychodziło taka i taka wersja i nie wiedzieliśmy która jest odpowiednia podobnie niby ta i ta mogla by podejść ale już wziął na sprężynie jak było jak sprawdziliśmy
-
Jaki rozrząd do Audi A3 8L 1.9 TDI ATD?
no właśnie mam kod silnika modelu auta nie mialem strzeliłem ze b5 bo znajomy prosił o zadanie pytania o rozrząd pod ten silnik bo po vin dwa takie występowały i nie wiedział który brać
-
Jaki rozrząd do Audi A3 8L 1.9 TDI ATD?
witam mam zamiar kupić rozrząd a dokładnie cały zestaw problem w tym ze występuje on z jakiś amorem. czy cos po zdj nr katalogu zestawu jest jedna część więcej niż na innym zestawie i chodzi to o pompę wody kod kat z dodatkowa części CT1028WP10 a tu kod kat CT1028WP8 niej ktoś wytłumaczy co to i czy brać to czy to
-
Numer sondy lambda w Audi S3 8V
witam czy sonda 8V0906262D jest kodem oem z tego co udało mi się ustalić a nie mam jej dostępnej można ja zastąpić 0258027215 ta sonda ?
-
Jaki olej do skrzyni i dyfra w Audi A4 B6 1.8T quattro?
w sensie ? klatka jak by była to by była z homologacja przez jedna z firm profesjonalnych zrobiona bo znam taka spoko firmę ale wiesz kłopot w tym ze nie chcą podbijać pytałem
-
Jaki olej do skrzyni i dyfra w Audi A4 B6 1.8T quattro?
w sensie kupiłem skrzynie nowa w sensie używkę i ledwo co włożyłem i odrazu zgrzyt był nawet nie była jeszcze upalana będę reklamować . robić czy koszt przewyższa wartość nowej w sensie ( używki `) co do upalania auto typowo pod kajotesy i amartorskie zawody na żwirze bez klatki lecz z rolbandem i rozporkami tył przód lecz jeszcze myślę czy dam rozporki czy jeszcze nie ale Rolband będzie ( nie pełna klatka bo czasem na zlot chciałbym się pochwalić ) a wiadomo klatka równa się brak przeglądu
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
masz różnej szerokości wysokości i grubości napewno byś cos znaleźl ja mam do 500 km ty na spokojnie o polowe chudszy i lekko wyższy do 400 byś znalazł
-
Jaki olej do skrzyni i dyfra w Audi A4 B6 1.8T quattro?
a który z niska / średnia polka będzie ok z tych marek chodzi mi o jakiś gesty bo grzeje ostro na obrotach po za tym mam problem przy zmianie z 2 na 3 albo z 4 na 3 mi zawsze 3 zgrzyta przy wbijaniu synchronizator czy co mogło by być ?
-
Prawidłowa praca napinacza paska klinowego w Audi A4 B7 1.8T BFB
u mnie tez skakał chwile po wymianie marki INA podobno cos się ona zepsuła z jakością w moim przypadku lekko widać było wymienilem na continental można powiedzieć ze poprawiło się lecz u mnie trochę bardziej było to zauważalne
-
Jaki olej do skrzyni i dyfra w Audi A4 B6 1.8T quattro?
a jak już temat oleji to jaki olej polecicie do Dyferka i skrzyni ? auto typowo pod upalanie ciagle full obroty
-
Kolor oleju w Audi A4 B7 1.8T
temat ten Lubie bardzo twój olej na ok wyglada ale jak chcesz to wymieniaj z płukanka olej to będzie ładniejszy dużo ludzi różne zdania ma ale u mnie widać było efekty np a6 mialem czarny ciagle nawet po zalaniu odrazu czarny po 3 4 k km jakoś tak odrazu jak smoła zrobiłem wymianę z płukanka pojeździłem na nowym oleju 15 km i znów dałem płukankę i zlałem olej i wlałem finalnie olej ostateczny dopiero przy 8 było widać mocniejsze zużycie
-
Popsy i strzały po logach w Audi A4 B6 1.8T AVJ
mordo kup se 1 6 tdi ciesz się ze to się toczy jak brzydzi cie warkot silników a po za tym auto nie będzie używane w ruchu publicznym lecz na torach żwirowych by se polatać bo nikt na chłopski rozum nie pojedzie autem co będzie mieć klatkę na ulice by potem smutnym pana tłumaczyć a po za tym mordeczko terroryzować ? żebyś wiedział gdzie mieszkam to byś mógł cos powiedzieć ale kilka km od każdej z stron od mojego domu to pola uprawne które należą do mojej rodziny a jakieś domy w okolicy to wujkowie i ciotki wiec spokojnie jeździj dalej se w 1 6 dieslku licząc ze tłoki nie pękną
-
Montaż short shiftera w Audi A4 B6
na ktore oczka najbardziej optymalnie będzie zmontować shorta w b6 w sensie chce najkrótsza wersje przełożeń zdj poglądowe shorta
-
Popsy i strzały po logach w Audi A4 B6 1.8T AVJ
wtryski będą 630 bosch turbo będzie tez inne k03 na k04 hybryda jest a będzie k04 064 bądź cos z amg lub z subarynki cos zastanawiam się jeszcze są rzeczy za i przeciw ic według mnie do 500 ogarnie znajomy ma ten sam i 400 cos fakt inny motor ale ic ten sam co do wydechu downpip i wszystko zrobione z sztuka pytanie kolejne czy jest możliwość Multi map w avj ? i głównie interesuje mnie podtrzymanie turbo i popsy i strzały tez popsy pod odjęciu gazu strzały na odcinie ale fajnie by było odłączać to wiadomo panowie policjanci różne podejścia maja do tego