Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B618t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B618t

  1. dokładnych wymiarów nie podam bo nie pamietam pół wysokości chłodnicy i cala szerokość chłodnicy albo nawet ponad a gruby jak jasny c**j miej więcej na długość palca gruby producent opisywał do 500 koni turboworks wiadomo tanszt nic fmic podobnych rozmiarów na fmic tez był i równiez opisywane do 500 km 550 180 bądź 600 180 jakoś tak
  2. z fmic będzie stożek wcześniej był wkład k n ten sam material jest stożek
  3. tu lukasz13 robi mapki sam mnie nakierunkowal jak robić logi ale ja testuje to na gruzie wiec pogadaj może ci zrobi on zdalnie zgranie i mapkę a jak nie to weź se do lokalnego podjedz tunera
  4. ja kupiłem kabel i program od znajomego niby ok kabel mój ale bywają kable i programy co są lewe i wadliwe możesz mieć lewy ok program ale kto da ci gwarancje ze akurat ten będzie git ja sam swój testowem na gruzie czy sam mpps wystarczy raczej nie vcds tez potrzebny będzie sam się uczę o tym dopiero sam nie dawno się dowiedziałem jak zczytywac logi ale jak ci chłopak mówi weź se do kogoś podjedz i zrobią ci nie zjebiesz nic a 4 stówki raz zapłacić nie zaboli niż potem naprawiać po sobie
  5. lepiej nie baw się w to ze wgrasz mapę innego silnika do tego silnik nawet gotowe mapy pod dany silnik bywają niebezpieczne bo nie wiesz czy ktoś to dobrze zrobil po za tym każdy ma innym stopniu silnik zużyty itp lepiej już wyślij komuś swoja mapę i logi i zrobi ci mapkę za 4 stówki tu jest pełno chłopaków co robi mapki zrób se post ze chcesz żeby ktoś ci mapkę zrobil albo u lokalnego swojego tunera podjedz najszybciej i najbezpieczniej będzie sam badalem temat tunningu i szczerze jak nie chcesz zj***c i naprawiać to zostaw to dla innych 4 stówki a nawet za 3 nie którzy robią mapy po logach dobry kabel najlepiej v21 bądź lepszy słabsze mogą być nie stabilne plus tak jak kolega wyżej powiedział prostownik potrzebny ci bo akus nie wydali a na odpalonym wiadomo ze nie
  6. a stożek to mój po prostu kaprys by jakoś wyglądało jak podnoszę maskę
  7. już ci mowie 1 8 t avj głowica szeroki kanał przerobiona fabryczna a avj plus nowe prowadnice zaworów zawory nowe lepsze jakieś tam nie pamietam firma tym się zajmowała nowe szklanki i wszystko w głowicy nowe po za walkami bo ok stan łańcuch i inne nowe napisz itp króce od głowicy i wszystkie inne w alu zamiast plastiku turbo k03 hybryda na k04 w sensie wiesz środek cewki 2 0 tfsi beru świece innej ciepłoty nie pamietam dokładnie jakie stag lpg pod 300 koni wydech downpip cały przelot 2 środkowe przelot i końcowe 2 przelot 2 5 cal Brembo 18 z 345 przód tył 288 2 0 tfsi uszczelka pod głowice grubsza by odprężyć wtryski benzynowe będą 630 bosch ale to później ic centralny pod 500 koni wydajność i orurowanie cale 2 5 cal a leci do mnie paka z chłodnica oleju nowa short shiftem body kit caly ładny bo heble wielkie przednie to dystans 20 mm musiał wlecieć felga 8 5 i 9 przód i tył wiec body powiększające leci i skrzynia GYY 2 0 tfsi quattro dwumas i sprzęgło awx
  8. a centralnego w Germanii nie dopuszcza ? dobry centralny tez dużo by cie nie wyniósł mowie o takim małym budżetowym
  9. stożek nie zawsze obniża moc u mnie z kwestii stylistycznych chce se dać i tak wiem nie ważne z skąd turbo zaciągnie powietrze czy z tyłu czy przodu cieple czy zimne powietrze to i tak turbo nagrzeje to do temp x i ic ma za zadanie to wychłodzić najlepiej jak się da po prosty o stylistkę chodzi mi i oszczędność miejsca mam plan tam cos jeszcze po modyfikować
  10. weź se z 2024 bo tańsze czasem nawet o 2 stówy od wersji z 2025 jeśli bardzo chcesz już cos taniej kupić ale starsze nic 2024 nie kupuj opona ma już inna twardość wtedy i wgl guma nie lapie trakcji tak dobrze na autostradach raczej jeździsz nie 50 na h wiec pamiętaj ze lepiej mieć oponę co dobrze będzie trzymać tor jazdy lepsze nawet są z średniej polki nowe niż stare z wysokiej ale za 400 zł z wysokiej znajdziesz tak jak ci mówiłem continental jest teraz w dobrych cenach 400 cos z 2024 roku
  11. w swojej audi wcześniej mialem hankoki jeśli to tak się pisze ta markę średnia plus jakoś tak polka jakościowa wychodziła ich i dawały super rade w mieście i po za miastem gdzie więcej śniegu dokładnego modelu nie pamietam teraz mam komoran czyli najniższa Polka ale dają rade jak na quattro a do bmw kupujemy continental za 400 cos szt 2024 rok za 500 cos jest ta sama oponka ale 25 rok za szt wiadomo tył napęd to lepiej cos z lepszej polki
  12. te wtryski daj mapa i może turbo jak tanio masz turbo świece i cewki zmień bo jak stare to pewnie nie dają tak dobrych prądów jak powinny możesz fabryczne cewki dać ale jak już dawać to lepiej te z beru z 2 0 tfsi zawsze lepsza stabilność będzie co do ic na seryjnym 200 albo okolice powinny być osiągnięte tylko wiadomo tym cieplej się nagrzeje turbo itp no tym więcej przejazdów tym cieplej a seryjny ic nie wychłodzi tak dobrze ważne możesz spróbować centralny dać a jak cena turbo będzie taka sama jak hybrydy to bierz hybrydę już tłumaczę nie dość ze na przyszłość będziesz mial potencjał to tez lepiej wstawać będzie i no cewki i świece nowe tez w jakiś stopniu się temy przyczynia co do wtrysków wiadomo kupujesz pewnie używki to tez jakoś wysłużone będą miej to na uwadze
  13. niby 5 lat opona ma swoje właściwości według mnie lepiej cos nowszego kupić do 400 za szt na luzie cos znajdziesz nawet z wysokiej polki sam teraz kupowałem
  14. powinno pyknąć tylko dobra mapa będzie ci tez potrzebna możesz tez świece nowe dać i cewki beru fajne są z 2 0 tfsi zawsze bedzie to na plus
  15. ten z ecs mega wyglada myślałem nad takim ale z drugim kierunku by był ale ten tez ok ale cena kosmos szukać chciałem tak do 5 stów ale chyba nic z tego z tym budżetem i tylko własną robota
  16. ja właśnie zastanawiam się czy nie zlecić takie cos do wykonania spawaczowi z rodziny by wykonał kilka takich sztuk
  17. witam mam skrzynie GYY w B6 mojej tak swap był skrzynia to 6biegowka myślałem by kupić taki gotowy dla jeszcze lepszego skrócenia wybierania co myślicie o tym jakieś opinie allegro.pl ALLEGRO.PL
  18. witam mam b6 1 8 t i zastanawiam się czy ktoś wie gdzie można kupić castomowa obudowę pod stożek pod te same miejsce gdzie fabryka przewiduje
  19. Na dole klapy bagażnika po lewej A4 (lub inne A3 / A6 i tak dalej ) po prawej 1.8T (lub jaki tam masz silnik ) i pod inicjałami silnika emblemat quattro jeśli taki napęd posiadasz . na Google pełno takich zdjęć poglądowych
  20. witam z checia odkupie wtryski 630 cc bosch do 1 8 t
  21. szukam kogoś kto tanio po logach zrobi popsy i strzały tam niby jakaś mapa jest na osiągi ale jak by ktoś mógł to luknął by i może poprawił to k03 hybryda na k04 wydech przelot od turbo do końca downpip w banzdazu cewki beru 2 0 tfsi ic centralny do 500 km
  22. w temacie turbin slaby jestem myślałem nad jakimś stanim zestawem P&P do montażu z turbina k04 lub inna tez myślałem nad TD05 od subaru tez TD04 dobra jest i tak trochę szukam dobrego taniego rozwiązania
  23. witam mam plan włożyć do audi b6 sedan z avj 1 8 t turbo k04 064 szukam takiej P&P wie ktoś cos na temat gdzie mogę taka znaleźć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.