Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapa na 170 KM do Audi 2.0 TDI CAGC 120 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

czytałem trochę o temacie i oglądałem poradniki, chciałbym spróbować samodzielnie podnieść moc w swoim 2.0 TDI CAGC (120 KM) do okolic 170 KM.

 

Zamierzam kupić interfejs/program MPPS, ale nie mam gotowej mapy pod ten silnik.

 

Pytania:

– czy ktoś ma sprawdzoną mapę na 170 KM dla CAGC?

– czy możecie podpowiedzieć, jak najlepiej się za to zabrać (na co uważać, jakie oprogramowanie, wskazówki)?

 

Wiem, że najbezpieczniej oddać auto do fachowca, ale chciałbym spróbować sam, żeby się czegoś nauczyć.

 

Dzięki za wsze

lką pomoc 🙂

Rozwiązane przez B618t

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Ty chyba nie czytałeś z uwagą żadnych poradników. Materiałów jest od groma w internecie na ten temat, tutaj nikt Ci nie pomoże kiedy ewidentnie pokazujesz, że chcesz odpowiedzi gotowe na tacy. Każdy tutaj zdobył wiedzę nie pytając się jak to zrobić a robił, uwalił nie jeden sterownik ale w ten sposób się nauczył. 

Rada ode mnie : spraw sobie kilka sterowników, bo któryś nawet wiedząc co i jak - za pierwszym razem uwalisz. A no i do zabawy z mapami niezbędny jest zewnętrzny zasilacz 12V do auta, każde Aku padnie przy włączonym zapłonie dłużej jak 30 minut.

Opublikowano
  • Rozwiązanie

lepiej nie baw się w to ze wgrasz mapę innego silnika do tego silnik nawet gotowe mapy pod dany silnik bywają niebezpieczne bo nie wiesz czy ktoś to dobrze zrobil po za tym każdy ma innym stopniu silnik zużyty itp 

lepiej już wyślij komuś swoja mapę i logi i zrobi ci mapkę za 4 stówki 

 

tu jest pełno chłopaków co robi mapki zrób se post ze chcesz żeby ktoś ci mapkę zrobil albo u lokalnego swojego tunera podjedz najszybciej i najbezpieczniej będzie sam badalem temat tunningu i szczerze jak nie chcesz zj***c i naprawiać to zostaw to dla innych 4 stówki a nawet za 3 nie którzy robią mapy po logach 

 

dobry kabel najlepiej v21 bądź lepszy słabsze mogą być nie stabilne plus tak jak kolega wyżej powiedział prostownik potrzebny ci bo akus nie wydali a na odpalonym wiadomo ze nie 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, B618t napisał(a):

tu jest pełno chłopaków co robi mapki zrób se post ze chcesz żeby ktoś ci mapkę zrobil albo u lokalnego swojego tunera podjedz najszybciej i najbezpieczniej będzie sam badalem temat tunningu i szczerze jak nie chcesz zj***c i naprawiać to zostaw to dla innych 4 stówki a nawet za 3 nie którzy robią mapy po logach 

 

dobry kabel najlepiej v21 bądź lepszy słabsze mogą być nie stabilne plus tak jak kolega wyżej powiedział prostownik potrzebny ci bo akus nie wydali a na odpalonym wiadomo ze nie 

 

 

 

 

 

 

Czy program MPPS wystarczy  ?

 

Opublikowano
  • Autor

Na co muszę uważać żeby nie spalić sterownika ?

Opublikowano

Tam masz edc17, chińskim mpps możesz narobić sobie tylko kłopotów, taniej bedzie jechać i zrobić to u kogoś.

Opublikowano
2 godziny temu, Inte napisał(a):

 

 

 

 

 

 

Czy program MPPS wystarczy  ?

 

ja kupiłem kabel i program od znajomego niby ok kabel mój ale bywają kable i programy co są lewe i wadliwe możesz mieć lewy ok program ale kto da ci gwarancje ze akurat ten będzie git ja sam swój testowem na gruzie czy sam mpps wystarczy raczej nie vcds tez potrzebny będzie sam się uczę o tym dopiero sam nie dawno się dowiedziałem jak zczytywac logi ale jak ci chłopak mówi weź se do kogoś podjedz i zrobią ci nie zjebiesz nic a 4 stówki raz zapłacić nie zaboli niż potem naprawiać po sobie 

Opublikowano
2 godziny temu, Inte napisał(a):

Na co muszę uważać żeby nie spalić sterownika ?

tu lukasz13 robi mapki sam mnie nakierunkowal jak robić logi ale ja testuje to na gruzie wiec pogadaj może ci zrobi on zdalnie zgranie i mapkę a jak nie to weź se do lokalnego podjedz tunera

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A jaki sprzęt polecacie do zgania i wgrywania mapy? 

W miarę tani jak można?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.