Cześć,
pacjent Audi A4 B5 1997 r. Auto mam od roku i radyjko Beta hulało jak trzeba, bez większych problemów. Ostatnio zaczął jednak uciekać dźwięk, zarówno na radio jak i na kasecie - od odpalenia działa, potem nagle przestaje, czasem na prostej drodze czasem na wertepie, zupełnie losowo i już nie odżyje do następnego odpalenia, ale też nie ma reguły. Zakupiłem więc radyjko Concert Plus. Przepiąłem czarną i brązową wtyczkę, odkodowałem radio i nie działa to znaczy - nie ma dźwięku, tak jak przy Delcie, tylko że permanentnie, od samego początku. A do tego przy każdym odpaleniu woła kod. Trochę tak jeździłem w nadziei że jakoś zaskoczy, ale nic z tych rzeczy. Jak przepinam na deltę to działa, ale z tymi samymi wcześniejszymi humorkami.
O co tu może chodzić? Problem z radiem czy głośnikami?