-
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line - C7 CHRIS
Witam, Chciałem przedstawić mój nowy nabytek, czyli Audi A4 B7 1.8T (BFB) Quattro w kolorze Delfingrau (LX7Z). Auto pochodzi ze Szwecji, a pierwsza rejestracja miała miejsce w kwietniu 2007. Przebieg auta na ten moment to 197 471 km. Przebieg jest potwierdzony i historią z ASO i fakturami ze Szwecji (jest nawet FV za zakup auta w salonie) i w szwedzkim CEPIKU i oczywiście komputerowo. Dane techniczne: Silnik: 1.8T BFB 163KM (to jeszcze potwierdzę po hamowni 😁 ) Napęd: Jedyny słuszny - Quattro Skrzynia: Manualna 6-biegowa (GJW) Most tylny: HNQ Rok produkcji: 2007 Paket S-line zewnętrzny Listwy ozdobne wnętrza S-line Pakiet chrom Radio Concert 3 + 8 głośników, subwoofer Elektryczne szyby przód Przednie fotele kubełkowe podgrzewane Elektrycznie regulowany odcinek lędźwiowy Wysuwany odcinek przednich foteli pod uda/kolana Trójramienna skórzana kierownica multi-funkcyjna Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne 2 kluczyki Otwieranie i domykanie szyb z pilota Tempomat Klimatyzacja dwustrefowa Czujnik zmierzchu i deszczu Oświetlenie nóg z przodu i z tylu, oświetlenie drzwi od spodu przód i tył Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka ABS, ESP Spryskiwacze reflektorów Alarm, centralny zamek, 8x Airbag wszystko prócz kurtyn na kolana. Podłokietnik przód i tył Automatyczne wycieraczki 2 komplety dywaników na lato i zimę: gumowe i welur Felgi: Alu 16'' Audi zima i dokupiony set letni 18'' Dzisiaj odebrałem auto po grubym serwisie (~7k): Cewki zapłonowe: NGK 48005 Świece zapłonowe: NGK PFR6Q 6458 Zestaw paska rozrządku: Contitech CT909K4 Napinacz paska rozrządu: Febi Bilstein 22347 Pompa wody: HEPU P547 Zestaw łańcucha rozrządu FEBI BILSTEIN 46576 Filtr oleju: MANN-FILTER W 940/66 Filtr powietrza MANN-FILTER C 27 192/1 Filtr paliwa: MANN-FILTER WK 720/6 Filtr kabinowy: MANN-FILTER CUK 3037 Olej silnikowy: Motul 8100 X-cees gen2 5W40 Olej skrzyni biegów: OE G055532A2 (x3) Olej przekładniowy: OE G052145S2 (x1) Płyn chłodniczy: HEPU P999-G12PLUS-005 Płyn hamulcowy: Motul DOT 5.1 Pasek wielorowkowy: Contitech 6PK1590 Napinacz paska wielorowkowego: INA (i rolki) Czyszczenie miski olejowej i smoka (nie było syfu) Przy okazji zdjętej miski, wymienione panewki korbowodowe Lampka tablicy rejestracyjnej (prawa): Hella 8E0943022B Nowe opony zimowe: 205/55R16 Kumho WinterCraft WP52+ Nowe opony i felgi letnie: Hankook Ventus EVO 225/40R18 + Diewe Trina 8Jx18'' Niestety zdjęć za wiele nie mam, bo aura nie sprzyja, ale nadrobię, obiecuję 😁 (P.S. Jedno zdjęcie w klimacie jesiennym jest wygenerowane przez AI, bo chciałem sprawdzić set up letni 😁)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam koleżanki i kolegów z A4 Klub Polska! Już "chwilę" temu stałem się posiadaczem A4B7 (5 styczeń), ale dopiero jutro ją odbieram po grubym serwisie. Niebawem wrzucę więcej detali w odpowiednim dziale!
C7 CHRIS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta