Witam,
Chciałem przedstawić mój nowy nabytek, czyli Audi A4 B7 1.8T (BFB) Quattro w kolorze Delfingrau (LX7Z).
Auto pochodzi ze Szwecji, a pierwsza rejestracja miała miejsce w kwietniu 2007. Przebieg auta na ten moment to 197 471 km.
Przebieg jest potwierdzony i historią z ASO i fakturami ze Szwecji (jest nawet FV za zakup auta w salonie) i w szwedzkim CEPIKU i oczywiście komputerowo.
Dane techniczne:
Silnik: 1.8T BFB 163KM (to jeszcze potwierdzę po hamowni 😁 )
Napęd: Jedyny słuszny - Quattro
Skrzynia: Manualna 6-biegowa (GJW)
Most tylny: HNQ
Rok produkcji: 2007
Paket S-line zewnętrzny
Listwy ozdobne wnętrza S-line
Pakiet chrom
Radio Concert 3 + 8 głośników, subwoofer
Elektryczne szyby przód
Przednie fotele kubełkowe podgrzewane
Elektrycznie regulowany odcinek lędźwiowy
Wysuwany odcinek przednich foteli pod uda/kolana
Trójramienna skórzana kierownica multi-funkcyjna
Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
2 kluczyki
Otwieranie i domykanie szyb z pilota
Tempomat
Klimatyzacja dwustrefowa
Czujnik zmierzchu i deszczu
Oświetlenie nóg z przodu i z tylu, oświetlenie drzwi od spodu przód i tył
Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka
ABS, ESP
Spryskiwacze reflektorów
Alarm, centralny zamek, 8x Airbag wszystko prócz kurtyn na kolana.
Podłokietnik przód i tył
Automatyczne wycieraczki
2 komplety dywaników na lato i zimę: gumowe i welur
Felgi: Alu 16'' Audi zima i dokupiony set letni 18''
Dzisiaj odebrałem auto po grubym serwisie (~7k):
Cewki zapłonowe: NGK 48005
Świece zapłonowe: NGK PFR6Q 6458
Zestaw paska rozrządku: Contitech CT909K4
Napinacz paska rozrządu: Febi Bilstein 22347
Pompa wody: HEPU P547
Zestaw łańcucha rozrządu FEBI BILSTEIN 46576
Filtr oleju: MANN-FILTER W 940/66
Filtr powietrza MANN-FILTER C 27 192/1
Filtr paliwa: MANN-FILTER WK 720/6
Filtr kabinowy: MANN-FILTER CUK 3037
Olej silnikowy: Motul 8100 X-cees gen2 5W40
Olej skrzyni biegów: OE G055532A2 (x3)
Olej przekładniowy: OE G052145S2 (x1)
Płyn chłodniczy: HEPU P999-G12PLUS-005
Płyn hamulcowy: Motul DOT 5.1
Pasek wielorowkowy: Contitech 6PK1590
Napinacz paska wielorowkowego: INA (i rolki)
Czyszczenie miski olejowej i smoka (nie było syfu)
Przy okazji zdjętej miski, wymienione panewki korbowodowe
Lampka tablicy rejestracyjnej (prawa): Hella 8E0943022B
Nowe opony zimowe: 205/55R16 Kumho WinterCraft WP52+
Nowe opony i felgi letnie: Hankook Ventus EVO 225/40R18 + Diewe Trina 8Jx18''
Niestety zdjęć za wiele nie mam, bo aura nie sprzyja, ale nadrobię, obiecuję 😁
(P.S. Jedno zdjęcie w klimacie jesiennym jest wygenerowane przez AI, bo chciałem sprawdzić set up letni 😁)