Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no regulaminu sie nie czytalo to fakt ale ciekawi mnie jakim cudem kogos odrzuciliscie, chcial chlopak no i czemu nie mogl? debil czy inny wynalazek? rozumiem, ze nie spelnial warunkow, ktore sa w regulaminie ale chyba chcac wstapic do klubu zapoznal sie z wymogami a wy tacy koledzy byliscie i go udupiliscie bo mial pewnie za dobra furmanke i was zazdrosc zzerala, na pewno Wąski za tym wszystkim stoi klubowiczem nie jestem ale mam dwa rodzaje kalendarzykow, podkladki pod rejestracje i nawet kubek bede mial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wy jeszcze glosujecie kto ma byc klubowiczem? ciekawe czy kiedys ktos zostal niedopuszczony do tego grona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na spokojnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzechu ja to tam wiesz nic bym nie kupil bo mi wystarczy ten z telefonu ale kobita moja chce jakas 700tke tez sonego, z tego ceneo to lipa jest bo w tych sklepach wala krotko mowiac w ch..a, ten co kupowalem to tez byl w duzo nizszych cenach tylko jak dzwonilem to akurat w zadnym nie bylo wiec sceptycznie do tego podchodze, takie aparaty sie sprzedaja i nie widze powodu zeby nie sprzedawac ich na allegro a te sklepy jednak tego nie robia, dlaczego? kumpel mi kiedys mowil dlaczego tyle, ze on tak robil w tej gazetce z elektrogieldy i podobno kazdy tak robil, sa tez na allegro takie lolki z aukcjami prywatnymi z RTV z niemiec, ceny za***iste ale kupic sie nie da
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez sportowy Ogrowy ja sie zasugerowalem najnizsza cena z alledrogo i zrobilem lepsza, pokaz gdzie ten aparat jest w tej cenie bo moze taki jak chce tez bedzie jakos tanio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jak moj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu jak chcesz to Ci sprzedam moj aparat, alpha 300 za 1500, obiektyw 18-70+ zestaw 4 soczewek macro, kupiony czerwiec/lipiec, polska gwarancja, uzywany tylko tydzien
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie sledze kazdej promocji ale nigdy nic w tych marketach na promocji ciekawego nie widzialem a czasami mam wrazenie, ze promocja polega na wciskaniu moze nie tyle lipy co sprzetu niskich lotow, w innych miejscach i tak mozna kupic bez promocji taniej, czasem warto poszukac i pisze to ten co przeplacil 30% za CB, ale przynajmniej zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wymienic to Trzeniek juz pewnie nie bedzie chcial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, nie dla idiotow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wypucowali juz wczoraj bo nie lalo teraz wszyscy pojechali na sniadanie <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dragi juz sa albo jeszcze sa u nas legalne to czemu by nie wyscigi swoja droga ciekawy jestem jaka gosciu kase na tym robi bo pewnie nie mala, mial otworzyc dodatkowo jeden sklep a otworzyl piec i obiecuje, ze w ciagu kilku tygodni powstanie kilkanascie nastepnych, nie ma to jak luka w prawie i malolaci chodza powykrecani legalnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzw TRIAL
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek cos Ci sygnaturka nie bangla albo tylko ja jej nie widze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez, tez, byly sufity w dobrej cenie to zlapal okazje, do kazdego sufitu dwie sciany gratis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie wiem czy dozyje do Niedzieli ostatnio mialem wpasc ale zaspalem, furaka to zmienilem i to piec razy w tym roku :> ale przy tym zostane przynajmniej do wakacji bo juz mam dosc tych zmian i wizyt w UC, US i wydzialach komunikacji a i furmanka jezdzi to nie bede cudowal bo tyle co stracilem na tych wozach w tym roku to szkoda gadac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex Ogrze jak juz zaczalem i przez tyle przeszedlem z tymi spryskami to juz skoncze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber po dwoch wizytach dalej nie dzialaja ale nie ma tego zlego bo fajny nawet ten gosc to sie nie denerwowalem, ale ASO to jednak ASO- co drugi klient chooyami rzuca, poprzednim razem to gosc na caly salon ich tam wyzywal, ze auto 7 tydzien stoi a oni dalej glupa udaja, dluga historia i nie chce mi sie opowiadac ale servisant stal jak debil i nie mial jak sie wyplatac z tej sytuacji bo nerwus mial racje o czym chcial poinformowac, wszystkie osoby znajdujace sie w salonie i na serwisie dzisiaj tez byla akcja tylko bardziej cicha narazie kosztowalo mnie to wszystko trzy stowki i dalej nie dzialaja ale bedzie dobrze, wierze w ASO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mowiles, ze spryski Ci nie dzialaja chyba, ze cos zle zrozumialem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza bylo mowic, mowiles, ze sam nie masz to skad mialem wiedziec, ze sie tym zajmujesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piszesz, ze nie ma sensu kupowac lapsa z nagrywara blu a jaki sens widzisz w zakupie kamery full hd w tym momencie? przeciez nie bede nagrywal materialu na plytach dvd bo gdzie tu caly sens? odtwarzacz tez juz mam kupiony, ba nawet dwa bo jeszcze mam w ps3, teraz tylko kamerka i nagrywarka zeby ladowac filmy wlasnie na blu-raya bo tylko wtedy ma to sens _______________________________________________________________________________________________________ Wąski spryski dalej nie banglaja, teraz braklo zaworka zwrotnego, za tydzien w Piatek mam termin ale jestesmy coraz blizej celu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie wiem czy zbankrutowal czy nie ale za tyle moglem ten tv kupic w Berlinie i to byla moja propozycja, tv kosztowal +/- 12tys a w calym Krakowie zeszli najnizej do 10500, na allegro tez moglem kupic w lekko wyzszej cenie niz w Berlinie i mialy ten model 3 osoby, mniejsza z tym bo tv juz mam teraz jakbyscie mieli jakas turbo promocje na kamere HDR-SR12 to biore i laptopa VAIO z full hd i nagrywarka blu-ray to tak samo, wielkosc matrycy nie ma znaczenia tylko cena, najtaniej pewnie 15' wyjdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile % mozna ubic na maxa u was z ceny? w sony na karmelickiej ubilem 3,6tys na tv, powiedzialem ile moge dac, gosc poszedl sie naradzic, przyszedl podbil lekko moja propozycje i poszlo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko nie nie spal jal Lepper
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
parabole sa dobre i trzymaja sie dlugo :-)