Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

irko

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irko

  1. to znaczy, ze mam najladniejsze B6 w kraku?
  2. latwiej wyczyscic skore duzo lepiej wyglada
  3. furmanka zrob cos dla mnie i nie jedz do v-techu, jedz do bielska albo do warszawy, kto wie, moze kiedys bedzie moja
  4. na wakacje to raczej latam nie jezdze chyba, ze gdzies blisko typu chorwacja/wegry itp ale juz bylem niestety i obecnie nie ma juz ekipy do wyjazdu choc checi sa na mazury lece po dowod rejestracyjny od motocykla bo zarejestrowalem na swoja kobite zeby znizki lapala (pochodzi z mazur) i "tesciowa" odbierala dowod, poczytala troche o szlifierach po jakims reportazu o wypadkach i powiedziala, ze o zadnych motocyklach nie chce slyszec i nie wysle dowodu
  5. no ja zaraz lece w trase 600km w jedna strone to nie zabaluje
  6. kazdy o czyms marzy
  7. moze jakas odpowiedz bardziej szczegolowa? :> Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac
  8. a na europejskim ktos mieszka?
  9. Ogrze Ty mieszkasz gdzies w tych okolicach?
  10. jak masz taka powierzchnie w miescie to juz prosta sprawa, nawet duzo myslec nie trzeba a i kasy swojej nie musisz miec
  11. najlepszy sposob to przestac, 3 pierwsze dni najgorsze, po 10ciu juz nie myslisz o tym przez wiekszosc dnia
  12. zeby dziure zrobic trzeba miec tez na uwadze, ze trumna odpada, w moim przypadku jest to rozwiazanie nie do przyjecia
  13. koledzy powiedzcie mi czy sokol jeszcze zajmuje sie HID-ami? bo przetwornice, ktore mam strasznie mi masakruja CB
  14. wlasnie tez sie zastanawiam skad ten wniosek skoro Cuber jezdzil bez radyjka
  15. Ja zamontowalem radyjko President Harry II ASC + President Missouri, wszystko cacy tylko HID-y tak mi daja, ze sql musze sciagnac na 2-3 godzine bo inaczej lipa pamietajcie, ze UNIDEN PRO 520 XL to radyjko z jednym rodzajem modulacji, jak latacie poza granicami naszego kochanego kraju to mozecie trafic na klody pod nogami, w polandzie radyjko sprawuje sie dobrze
  16. w sumie nic nie robie, ale raczej servo nie sypie sie bo to dzieje sie tylko na luzie albo na sprzegle, poprostu lecisz z gory, wrzucasz luz, wciskasz hamulec i zamienia sie w kamien, wrzucasz bieg nawet nie dodajac gazu i hamulec jest ok, to samo jak sie np toczysz w korku gdzies z gorki na sprzegle to pedal hamulca twardnieje, puscisz sprzeglo o ile jest mozliwosc i pedal normalny, mozliwe, ze zbieg okolicznosci bo na trasie na pewno bys to wyczail, pierwszy raz wystapilo na 4 dzien po zakupie (pamietam bo bylem montowac CB i mialem sie wrocic do serwisu zeby zrobic zadyme ) akurat toczylem sie z lekkiej gorki, w miescie problemu nie ma bo nie jezdzi sie raczej na luzie, podjade do magikow i niech mysla kolego danielo89prezes jak wklejasz fotki cudzych furmanek to przynajmniej bys tafle zaslonil :bicz3:
  17. powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc
  18. cuber powiedz kto blotnik z tylu malowal zebym wiedzial gdzie nie dawac do lakiernika dzisiaj zobaczylem jedzie ktos gdzies na weekend? bo potrzebuje jakis pomysl
  19. kto dzisiaj na mnie trąbił na Grota Roweckiego?
  20. ruch na forum jak nigdy a jutro znowu bedzie: oj jak mnie glowa boli
  21. jutro ma nie padać więc się tak nie stresujcie
  22. ja mam erę od lat i nie wiem co tak narzekacie, kumulacje już mam na ponad 5tys min i ciśgle rośnie obecnie to wszystko jest tak tanie, że byle co weźmiesz i tak będziesz zadowolony
  23. napisałem już do gościa
  24. j/w kwestia gustu, sedany nigdy mi się nie podobały aż tak jak avanciki choć widziałem bardzo łądne więc nie są skreślone, o ile z zewnatrz zwykłe auto to mój gust mówi, że auta z takim środkiem w życiu bym nie kupił, dół jaśniejszy, góra ciemniejsza, środek czarny, kwestie drewna już pomijam ale to właścicielowi ma się podobać
  25. duża cena? nie trybie mi się w sumie tanio wydawało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.