Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak leje jest zle, jak skwar to wszyscy narzekaja, ze niewyrobka, jak mroz to tez niedobrze panowie tylko czasami bywa 25' z przyjemnym lekkim wiaterkiem wiec nie marudzic bo po zlej pogodzie bedzie lepsza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kluczyki musisz podwiesc, o ile zczyta fejsem pin do immo to musi potem zaprogramowac szklanki w kluczykach chyba, ze sam sobie zrobisz adaptacje, jak zegar bedzie robil na stole nie majac samochodu to nie musisz kluczykow przynosic, zreszta nawet nie wiem co masz tam do zrobienia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na dzisiaj Ci nic nie powiem bo nie wiem, przyjedzie kumpel z Niemiec to sie zapytam, tak mi sie tylko wydaje, ze tyle powiedzial, zreszta nie ma to wiekszego znaczenia bo jakbym mial kupowac nowy z innym zamkiem to wolalbym sobie wymiec z innego auta, najbardziej pasilaby mi naprawa mojego zeby zamek byl ten sam choc nawet nie wiem czy jest pod ten sam klucz bo nigdy nie zamykam schowka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski po 4h spryski zaczely dzialac ale swiatla swieca caly czas, nie da sie ich wylaczyc norrmalnie tylko po kluczyku nie chcialem juz tam nic mowic bo balem sie, ze moge zareagowac impulsywnie to wolalem wyjechac na spokojnie co do ceny schowka to tak jak pisalem, ze pewny nie jestem ale zapytam w poniedzialek, wzmocnienie czolowe do paska b5 kiedys kupowalem to byl prawdziwy plebiscyt cenowy od ponad 5 stowek u Bereznickiego do 120zl u Kaczmarczyka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MAD_MAX jade tam na 12-ta na kolejne podlaczenie spryskow- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mowie o schowku, podlokietnik mam ok mam kumpla co montuje bramy, jak chcesz to rzuce ci numerem, na pewno mozesz liczyc na rabat bo duzo wodki wypilem z nim teraz w Egipcie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w komplecie z zamkiem chyba 180zl, glowy nie daje ale tak cos mi sie obilo o uszy, cena oczywiscie nie dla kogos z ulicy tylko z max rabatem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no za naprawe, jakie 450 za sama klapke? ja mowie o moim audi a nie o ferrari enzo za 450 to maske kupie a nie klape od schowka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena w sumie gra role bo jak naprawa przekroczy 200zl to mam to w d.... bo se nowy kupie mialem tak zrobic tylko zeby zmienic zamek to trzeba chyba rozpolowic a ja na pewno to bym polamal i zaraz potem rzucil tym schowkiem o ziemie moge tez miec na zamianke z innego auta free ale nie wiem czy bym czegos nie urwal przy odkrecaniu no i zamek juz bym mial jako zaslepke co by zaklucilo moj spokoj psychiczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Roberto zaradzisz cos z moim schowkiem? moze bysmy sie jakos ustawili na przyszly tydzien?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko ja ogolnie lubie prodigy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko mam ulubiony kawalek Fatboy-a, nadgryziony zebem czasu ale podoba mi sie do dzis http://www.lastfm.pl/music/Fatboy+Slim/_/Star+69- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
az sie boje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kazdy ma jakies swoje skrzywienie muzyczne dlatego sam temat muzyki zawsze bedzie kontrowersyjny na codzien slucham tego co w rmf-ie graja, jak lekka imreza to love parade albo mayday a jak cos mocniejszego to thunderdome, niestety juz coraz mniej czasu na takie wyjazdy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez lubie te stare klimaty od 15 lat niewiele sie zmienia i w sumie dobrze <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto naprawi mi schowek? Wąski czy Ty czasem nie robiles juz tego? bo moze wpadlbym na kawe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko zalezy jakie kto ma wymagania i do czego ma sluzyc tv bo mam jeden standardowy 32 cale i takie upc idzie na nim super a na lcd tylko gram, ogladam programy w hd i filmy, model KDL-40X3500, wiekszego nie moge miec bo jest w sypialni i tak patrze na niego z 3 metrow polecam tym bardziej, ze teraz pewnie w smiesznych pieniadzach mozna taki tv kupic gdzie ja musialem dac w tamtym roku naprawde worek pieniedzy, mozesz Ogrus popatrzec na 46' i na pewno bedziesz zadowolony- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak do tv naziemnej to plazma-bedzie lepszy obraz, w lecie zaoszczedzisz na czajniku bo sobie na niej herbate zagotujesz, jak cyfrowa tv z full hd to tylko lcd, zreszta kazdy fachowiec ci powie na czym to polega, plazma zreszta sypnie sie juz niedlugo bo sie powoli wycofuja producenci, wszystko zalezy ile masz srutu na tv bo jak masz 5tys to bez roznicy bo i tak kupisz gniota bez wzgledu na to czy to bedzie plazma czy lcd, ogolnie celowalbym w pioneera albo sony ale tylko te wyzsze modele- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko LCD- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mega13 bo czasem czujniki sie "za" szybko wlaczaja i tak jak mowilem na spokojnie mozna jeszcze dlugo z tym jezdzic albo olac calkiem czujniki i zrobic zworke albo na wtyczce od czujnika albo juz tak na stale, w a4 b5 pod schowkiem sobie zrobilem zworke i jezdzilem na klockach bez czujnikow- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa to takie buty, teraz juz wiem na co te skladki klubowe ida- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do Łukasza Łacnego na Plaszowska 31 jedzie w sumie Łukasz jest dobry i tani Wąski widze, ze jeszcze nie wszedlem na wyzszy poziom bo ja jeszcze kawy nie dostalem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to po co jestes klubowiczem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie czytam bo nie chce byc klubowiczem, nie mam czasu na takie rzeczy a poza tym to wy alkoholicy jestescie i za duzo pijecie na tych zlotach - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!