Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza bylo umowic sie na filmik z kamerki, zazwyczaj pech chce, ze nic nie widac ale kto wie, moze bylbys pierwszy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a o ile to czort go wie, stawiam, ze miedzy 70 a 80k, trafilem? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ch... w to, ze skrecil tylko ze nie powiedzial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jeszcze dobre: #4836 Kumple jechali sobie na wycieczkę rowerową jakąś dość ruchliwą drogą, jak to dość często bywa przy takich drogach stoją panienki....wiadomo jakie panienki. Postanowili zrobić sobie bekę z jednej z nich. podjazd na rowerach - Hej niunia, pójdziemy w las na małe co nieco za 5 dych? - Kochany, za 5 dych to ja ci roweru popilnuje, a ty idź do lasu i sobie konia zwal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek ja nie kupuje bo mi to by sie tam nawet jechac nie chcialo, na xboxa sciagam za darmoszke ale za to na PS3 placilem za gierki po 2 stowki i wiecej wiec sie od......odczep sie http://autentyki.pl/komentarze-z-allegro/10
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jak im sie to oplaca skoro plyta to minimum 6zl? na necie za darmo tylko wlasnie koszt plyty a nagrywa sie tylko na verbatimach DL, ktore w saturnie sa po 11zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w pesa przynajmniej grasz z najlepszymi na boisku a nie jakis tam Trzeniek, przy nim sie nie rozwiniesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze mozesz w PESa albo w fife kontynuowac kariere
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spadek wartosci to pol biedy, zbierajac wszystko do kupy ze wszystkimi gadzetami i koniecznymi dodatkami kosztowalo pewnie w okolicy 60kola w ciagu roku, oczywiscie lacznie z zakupem a teraz trza oddac za troche wiecej niz pol z tego i niech mi ktos powie, ze leasing sie nie oplaca a kumpel mowil: bierz b8, rata 2200, nowe auto, zero dokladki, gwarancja, to mi sie zachcialo stare auto kupowac i powielic ten sam blad z beemka, na ktorej pewnie w ciagu najblizszych 2 lat strace nastepne 40-50 kola ale tutaj leasing bylby troche wiekszy przy nowej bo bunia nowa kosztowala 350kola i teraz pewnie mniej nie kosztuje ale ma to tez dobre strony- jezdzimy wyjsciowo drogimi autami placac nie rzadko 30-40% ceny za dobre auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za 35 bym dal, jak nikt nie bedzie chcial to i za 33 dam, 32 wyplacaja handlarze (kumple co woza wozy)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogolnie to zielony cofnal licznik i wyszedlem raz na debila bo nie wiedzialem, jakas kare kiedys mu sie wymysli narazie nie mam do tego glowy bo znowu z bunia mam problem, nie zostala wymeldowana a nie mam tablic i teraz albo albo, wszystko jest ok tylko znowu kilka dni zwloki do rejestracji Cuber ma tendencje do cofki cyferek i ok, mnie to wali tylko wole wiedziec o ile zebym nie wyszedl na glupa np sprzedajac auto znajomemu, on mnie nie znal wtedy i tylko to go uratowalo w tej chwili dla mnie przebieg nie jest istotny tylko stan ogolny a auto bylo/jest w dobrym stanie... ogolnie kupcow konkretnych mam trzech, kasa lezy na stole tylko troche jej malo bo to handlarze 32 daja odrazu, tam kupe kasy wsadzone, wszystkie wymiany (klocki/oleje/rozrzad itp) robione max 5kkm temu a plyny 1kkm temu, kola zimowe 3,5tys zl, opony letnie 2tys zl itd ale jak beemka stanie na krajowych taflach to powiem zeby dali jeszcze z tysiac na stol i niech biora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to w ogole to czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepsze sa ukryte odciecia bo wbrew temu co tu ktos napisal zlodziej nie ma calej nocy i jak siedzi juz minute w aucie to mu sie odechciewa... kradli i beda krasc, nic na to nie poradzimy, AC czesciowo pokryje szkody finansowe bo za nerwy nie zaplaca ale to i tak duzo audi nie ma az takiego duzego zainteresowania na szczescie w malopolsce, inne marki leca czesciej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo mininova to tracker publiczny i tam moga robic co chca i zreszta robia, to nie jest rip z dvd, popatrz na wage pliku, mogl napisac rownie dobrze w nazwie terminator VI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak dvd ripa jak nie ma jeszcze dvd mmoze jakies R5, na takie filmy to bardziej kino
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no.... za wlosy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kompleks mniejszosci sie zalaczyl.... musze byc szybszy od reszty, szybciej dojade z d*pami do domu a tak w ogole to takie fotele bym zakupil gdyby wlasnie nie ten napis RS4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozna, mozna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mowielm nie graj w pilke z Trzenkiem lepiej na quadzie pojezdzic, tam odrazu kregoslup leci jak cos a tak powaznie to lipa na maxa z tymi wszystkimi kontuzjami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuuuuuuuuuu ale pic mozesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz Kamilo to przesadziles wyglada super ale troche za bardzo rysunkowe, o ile waskiego wyszlo w miare naturalnie to bunia wyglada jakbys ja przed chwila na tablecie narysowal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol jak fota zarzuci to nie ma bata, mysle ze mega padaka wyszlaby kox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos zamotales, kiera ci skrzypi czy cos w kolach? najpierw ustal z ktorej strony i szukajcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak macie zly dzien albo cos to na poprawe humoru... miejscowke chyba zna kazdy, kto bywa na bobrzynskiego/grota roweckiego i w okolicy ruczaju, najbardziej podoba mi sie parking, wreszcie ktos madry wymyslil jak rozwiazac problem wciaz brakujacych miejsc pod blokami http://pokazywarka.pl/46a643-2/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
18tki bylyby lepsze tobie maja sie podobac a nie innym nie licz na oryginal, prawdopodobnie made in italy