Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do mnie jak Ogrowy dzwoni kolo poludnia to pierwsze o co sie pyta to czy spie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja piernicze 6 rano a ci na nogach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to pisze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sieciowa? mozesz probowac RTCW, CoD, MoH itp lub nakladki sieciowe-urban terror(Q3), counter strike (UT)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrocilem dzisiaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zostaw numer to ja w dzien bede dzwonil- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema lolki co tam u was? bo u mnie temperatura wody 28stopni a na zewnatrz to nie wiem ale lufa z nieba jest i 3 dychy na bide- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
faceci czasami jezdza jak baby a baby jezdza zawsze jak baby- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowy przyznaj sie, ze podrzuciles ludziom dzika- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lol Waski w dodatku filmok w mono wracajac do huty to felgi mi chcieli ukrasc juz mialem kola poodkrecane i kazde kolo stalo na jednej szpilce... no trzeba byc pojebancem biezanow to to samo co np piastow, wszedzie sa ludzie normalni i zjeby ale ja dalej twierdze, ze huta ma najwiecej tych drugich i wspolczuje tym normalnym, ze musza z nimi chocby sie mijac, na szczescie coraz wiecej nowych, zamknietych osiedli powstaje, w hucie tez i poki co oddziela sie tym sposobem ziarno od plew- [B7 BLB] Uszkodzona turbina
mi regenerowana zaczela puszczac po 3 miechach, akurat jak gwarancja sie skonczyla, kupilem nowke bo nerwow nie mialem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie czarujmy sie bo w hucie najwiecej pojebow mieszka, wzielo sie to z tego, ze 40lat temu tam sama wiocha sie przeniosla to i pokolenie debili zakwitlo, blokersi juz tez w krakowie podupadli a w hucie jest ich na peczki Zreszta mieszkalem tam rok i takich mega matolow jak tam widzialem na codzien to w najbardziej patologicznych dzielnicach krakowa nie spotkalem, rozkiwani malolaci to standard a dziewczeta zasilaly swego czasu kameleona i caly ten sped z huty... chocby mi w gratisie tam luksusowy apartament wybudowali to pier***e i nie wzialbym Waski nie dam 4 stowek za auto, na ktorym polowe strace w ciagu roku ja tak jak Ty wole stare budy o tych ringach co gadalismy to tez maja zalozone http://www.allegro.pl/item796125018_ringi_led_bmw_e53_x5_e60_e63_e64_e65_e66_e87_sz_n.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
premiera dzisiaj, jeszcze nikt nie ogladal tylko zwiastuny i juz jest lipny nowe audi a4 b9 tez sadze, ze jest lipne z zalozenia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
slaba ta impreza jak o tej godzinie juz w domu i post napisany bez bledow- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyjedz i pozarazaj wszystkich- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://makus.wrzuta.pl/film/59rsegcldSO/rozbity_aston zyly podciete, ale drzewko zlamal- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza uwazac na wołgi http://englishrussia.com/?p=329- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaka jest roznica miedzy nauczycielem a nauczycielka? nauczyciel drapie sie po dzwonku a nauczycielka po przerwie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
solvay.... tam odrazu ma dobre naglosnienie w gratisie, zdjecia i wideofilmowanie tez odpadnie jak wodki lub jedzenia braknie to zejdzie pierto nizej zrobic zapas i powrot do kolorofonow dzieciaki gosci odrazu zasiada przy konsolach i nie beda przeszkadzac dla zmeczonych wygodne kanapy w sklepie meblowym... falstart, juz mamy takie dresy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakopianka na 20:30 ha ha ha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego idziemy w czwartek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu lipa bo rezerwacje mamy juz na czwartek, biednemu zawsze wiatr w oczy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdyby nie to drewno i inny kolor tapicerki to moze by cos z tego bylo http://www.allegro.pl/item774879092_bmw_535_535d_jak_m5_zobacz_340km_706nm_5s_100kmh.html no i widac, ze debil sprzedaje bo znaczek M5 o tym swiadczy, az dziw, ze zamiast znaczka bmw nie przykleil z ferrari- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedziecie se spiewac ta piosenke co podeslales ostatnio: -"mam a4 z holenderskim gazem" - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!