Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nawet nie wiedzialem bylem przekonany, ze sroda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema kulawy w srode prawdopodobnie pojdzie z nami do kina kumpel ten co ma ta B8, ktora mialem brac to oblukasz
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
tak dla scislosci nie wyprodukowala jeszcze zadna firma auta, o ktorym mozna powiedziec, ze jest full opcja tej do fulla sporo brakuje a mozna by jeszce sporo wymieniac ogolnie ladna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1, ja sie pisze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak sie juz zdecydujecie na gokarty to tez podjade, moze Ogrowego namowie- na towarzystwo bo nie na gokarty w obecnym stanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalezy o jakich filtrach rozmawiamy, filtr oleju do mnie grosze jakies, niecala stowke, glowa zaczyna bolec przy filtrze do skrzyni tzn do bmw bo audi to calkowity koszt wymiany wynosil mnie tyle ile olej czyli w okolicy 2stowe i litr jeszcze w zapasie zostawal, filtr i wymiane mam gratis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filmik genialny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
katowicka zawsze sie oplaca, 7ka to nie droga tylko jakas sciezka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podjade tylko musze uchwyt na kubek kupic za nastepne 4 stowki bo beda gadac, ze nowobogacki auto se kupil i na nadlamany uchwyt juz braklo zamowilem ale powiem wam, ze dopiero teraz czuje co znacza koszta samochodu bo B6 przy tym to jakies drobne, ale rozgrzac to auto potrafi podczas jazdy jak i nawet wtedy gdy stoi gdzies dalej, samo pelne ubezpieczenie w pierwsze fazie scielo mnie lekko z nog bo jak mi pani kazala 10400pln polozyc to jakos tak cieplo mi sie odrazu zrobilo, polecam na zime, nastepna kwota juz byla duzo przyjemniejsza choc dla mnie i tak abstrakcyjna ale.... auto kox :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol to nie tak, w aso litr oleju 150zl, wymiana 400zl co lacznie daje nam z czesciami 2575zl, ja liczylem tanim kosztem olej kupie w hurtowni bo jest chyba po 79zl choc kumpel za darmo by mi to zrobil to juz zaszaleje i dam te 4 stowki za wymiane bo przynajmniej pociagne historie auta w ASO zreszta do Ciebie to tam kropelka tego oleju wchodzi a u mnie to juz nie przelewki, zeby zalac silnik i skrzynie potrzebuje jedyne 18 litrow z hakiem a ja myslalem, ze Sokol 3jka jezdzi tzn dalej tak mysle e91 320D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupcie sobie BMW... filtr oleju 775zl, tulejka uszczelniajaca 50zl, narazie zaplacilem 825 pln jeszcze tylko 9 litrow oleju po 100 za litr i jak talala mam spokoj ja pyerdole 1700 za wymiane oleju w skrzyni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski zapragnal zamieszkac w miescie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze sie znajdzie jakas gierka, ktorej dana konsola moze nie miec choc obecnie jest ich malo nie gram w fpp na konsolach bo sa slamazarne, w fpp tylko na laptopie lupie, zakupilem jakies CoD-y na Ps3 i mam tez na x360 ale nawet w to nie gralem bo kiszka ale co kto lubi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek.... PS3 ma to cos czym jest najlepszy pad na swiecie i blu ray X360 ma piraty jak pad nie jest dla Ciebie priorytetem to bierz x360 bo szybko odrobi sie roznica w cenie gier i kupisz sobie kilka odtwarzaczy blu ray jezeli chodzi o gry to jeden.... i ten sam to samo sie tyczy tez wiekszosci funkcji, po sieci idzie lacznie z piratami tylko nie mozna grac w sieci wczesniej w gry, ktore jeszcze premiery nie mialy bo banuja najlepiej miec dwie konsole, ja mam obecnie 4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrowia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo RWD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no na prezent dwumiesieczna gwarancja mnie nie ratowala Ogrze jak Gunia przejdzie to Ci pozycze, po co bedziesz kupowal?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja kupilem bo potrzebuje na jutro na prezent irko<-----idiota a tak powaznie to z tego co widze na alledrogo zle na tym nie wyszedlem bo wszystkie te konsole po 1200 maja gry, ktore juz mam a Aga uparla sie na uncharted 2, ktora zakosze i tak bym musial wybecalowac 2 stowki, jeden czort
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co z tymi konsolami? macie jakies info? mi cos Pablo pisal ze dzisiaj maja byc ale juz sie nie odezwal, ktory mnie podkupil... przyznac sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian, obalam Twoja teorie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ja tez chce taka konsole, swoja dam synowi jak cos to kasiorke Ci moge jakos podrzucic wczesniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki olej lejecie do furmanek? bo sam juz nie wiem co wlewac, motul? castrol? a moze vavoline? do tej pory lalem motul ale czy dobrze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam widze, ze blizej tym zegarom do A8 niz do beemki, chodzi o uklad nie o bajerki, wczesniejsze zegary bmw mialy swoje widzimisie (np spalanie chwilowe/temp/paliwo) w zegarach rpm i km/h zreszta wejdz do A8 D3 jak jest ciemno na zewnatrz i sam sobie odpowiedz i tu juz nawet nie o zegar chodzi tylko o caly srodek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zegary troche jak z audi? http://www.seriouswheels.com/pics-2009/bc/2009-BMW-5-Series-Gran-Turismo-Dashboard-1920x1440.jpg