Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w niemczech blyskaja zoltym swiatlem, przynajmniej tak bylo odrazu po wjezdzie ze Slubic do Frankfurtu __________________________________________________________________________ nie wiem czy to dziala tak jak opisuje autor strony czy sciema http://www.zemsta-za-zdrade.pl/?id=6bd185e2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...... elektrownie atomowa dzieki __________________________________________________ kolesia niby oslepionego przez fotoradar juz wczesniej wynioslo z zakretu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
6tys i jeszcze sporo zostalo? nie pamietam, zebym zrobil mniej niz 30tys na klockach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo wolniej jezdzic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber a ja jakie mam teraz bo juz takich nie chce, felgi mam czyste jeden dzien, wspominalem wlasnie ostatnio Waskiemu o tym ATE ori mialem w B5 i bylem bardzo zadowolony- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo tak jest, jakby wszystkie byly zaladowane, to by byla masakra kiedys testowalismy AR to sie okazalo, ze tylko jeden w calym Krakowie byl aktywny, zreszta widac aparat w srodku, tirowcy odrazu wylukaja jak siedzi w srodku niespodzianka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz nie przesadzajmy z tymi fotoradarami bo po pierwsze malo kiedy sa zaladowane i jak juz to max jeden na calej trasie, o czym zawsze mozna sie dowiedziec na radiu, po drugie polowa jest w druga strone a po trzecie jest ich podobna ilosc a navi informuje tez o fotoradarach, ktore nie istnieja bo je zlikwidowali, od bramek w Krakowie jestem w Cz-wie w godzinke jak sie zwezki nie korkuja, bez rajdow na trasie ale ta trase juz na pamiec ja do W-wy i dalej w tamta stone jezdze tez przez Kielce/Radom ale o innych porach bo wbijesz sie jak wszyscy do pracy jada- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to tak spacerowo raczej przy wjezdzie moze byc roznie z korkami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie dzialaja, w piatek mam znowu podjechac, zamowili wezyk bo nie bylo na stanie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twoja lepsza bo Twoja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lipa, zarysowany zderzak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie w sobote polozylem sie pozno, chcialem dospac godzinke w dzien i obudzilem sie po pieciu godzinach, ogolnie lipa bo znowu mi sie nie chce spac a na na osma jade do ASO- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mialem sie pojawic ale zaspalem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gradu to juz nie wywoluj bo ledwo co beemke sprzedalem przez grad- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo ale oni tam nie siadza 5min, pewnie jak 2h sie spoznisz to i tak beda siedziec bo to schizole sa, chyba, ze ich deszcz jutro przegoni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi tam pasuje taki spot, lukne co tam macie nacudowane w autkach i zawsze moge odgapic jakis ciekawy pomysl- [Małopolska] Widziany, widziana
super dzisiaj sie stalo w tym koreczku jak od rybitw jechalem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Roberto nie bede sprzedawal swoich przetwornic tylko zrobiny chinski pseudo "bixenon"o ile jest taka mozliwosc to jeszcze jedna zarowka jest nam potrzebna jak szalec to szlalec, niech poeiwje wioska i fura zyska na wartosci- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za super obsluge, podjade jeszcze do Ciebie na dniach- [ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
bylem, zalozylem i rewelacja, w radiu cisza, jest tak jak powinno byc, tak wiele za tak nie wiele, polecam przetwornice Wąskiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mi xenon raz swieci a raz nie to znak, ze sie sypie i czas na zmiane czy raczej jakies cyrki z instalacja?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
REC fajny film jak ktos lubi ten gatunek, film troche stary ale jako kraj trzeciego swiata mamy go dopiero teraz w kinach leci- [Małopolska] Widziany, widziana
widocznie kepasa ma bardziej rzucajaca sie w oczy - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!