Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nie twierdzę, że się nie da tylko podobno nie jest to łatwe a nie wiem czy znalazłbym magika, który podjąłby się tego i niczego nie zje-psuł, jak masz takiego to chętnie go przejmę o ile uda mi się tą kiere kupić, widziłem przedwczoraj na alledrogo chyba za 900zł ale coś już dzisiaj jej nie widzę tzn piszę o "swapie" nie o obszywaniu starej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem w ASO i podobno bez rzeźby się nie obejdzie, chciałem tą z tym płaskim dołem, powiedzieli, że nidyrydy bez problemu tego zrobić seryjna jest kaplica i to nie tylko moje zdanie bo już kumpel przed zakupem mi mówił, że to fajne auta tylko kierownice projektował prawdopodobnie ktoś z branży rolnictwa, łapy się pocą i się robi się śliska, w B5 (lift) była zupełnie inna a przynajmniej ja miałem o niebo lepszą, już pomijam fakt, że była wyprofilowana pod palce a teraz mam gładka koszt obszycia podobno w okolicy 250zl, na tą z s-line-a liczyłem się zamknąć w 1200-1500zł jakby była idealna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
robił ktoś sobie obszycie kierownicy w firmie Vantage (Pachońskiego 11) ?? juz mi rozwiali marzenia a kierownicy s-line z B7 więc chyba zdecyduje się na obszycie bo podobno efekt końcowy jest całkiem fajny, seryjna jest do d...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wąski, daj wiecej info na PW pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie już pokazywałem wczoraj kumplowi tą Alvara ale mówi, że wtedy jak pedałki bedziemy wyglądać w niemal identycznych furach wymagający nie jest i może mieć całkowitą serie, skromny chłopak jak mu w tym tygodniu nie przywiozą niczego to może się zdecyduje, oczywiście jeżeli Alvaro jest skłonny obciąć kwote do mniejszych rozmiarów, sprzęt z bagażnika pewnie też kosztuje a jest zbędny dla kumpla, zobaczymy co będzie, może się dogadają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ona to nawet nie wiem ale jej chłopak (mój kumpel) rzuca sie troche w oczy to pewnie widziałeś, albo navara albo mondeo takie z tych ładniejszych, nie siedze w fordach ale jakaś wypasiona wersja żeby nie było niedomówień to nie dmucham kobity kumpla :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie sąsiad ale bywam u sąsiadki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebna druga, może być "goła" bo mi kumpel spokoju nie daje, koniecznie kombi i 1.9, dzięki Cuber za zainteresowanie TrueOgre trza było wołać z daleka :> dla niepoznaki sciągnąłem znaczek z klapy Trzeniu pewnie też wyluka audika bo nawet dzisiaj chwile stalem (chyba pod jego domem?) czasami tam bywam i widze auto, blok nr 17c
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pucować sie kto jeździ na desce bo niebawem rezerwuje miejscówki na hintertuxa (na koncowke pazdziernika-rozpoczecie sezonu w dolinie zillertal) a widze, że na tym forum dużo pożądnych ludzi siedzi, dla niewtajemniczonych hintertux to bardzo fajny lodowiec, na ktorym trenuje czołówka ze świata EX sports, na nartach,sankach czy desce mozna posmigac a dzien pozniej ( okolo 2-3 listopad na tydzien) mozemy wyskoczyc do shram na nurkowanie, kto chetny dawac mi cyne a ja reszta sie zajme z gory przepraszam za moje boby gdyz na wszystkich forach, ktorych bywam nie uzywa sie polskich znakow i bardzo czesto pisze sie na szybko "byle bylo" zwlaszcza na stuncie, dlatego traktujcie mnie jako wyjatek ale nie calkiem wykolejony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorry, że wam tu śmiece ale i tak czysto tematu mało kto się trzyma powiedzcie mi czy wsadzę kierownice od B7 s-line do B6 bez schodów czy raczej muszę się liczyć z dużymi przeszkodami? model prezentujący t-shirty rozczochrany to sprzedaż może kuleć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba już nowy nabywca pojechał na testy smignąc i przetestować Cubrowóz akurat mi trasa na śląsk wypadła i jeszcze klient na karte pojazdu do paska czekał w krk to musiałem cisnąć :> do 180km/h idzie w miare fajnie, potem już mozolnie ale w sumie tyle mi wystarczy jedna rzecz jak na razie w tym aucie jest nie do przyjęcia- kierownica, w B5 miałem dużo lepszą, ta nie dość, że nie jest wyprofilowana pod ręce to jeszcze łapy sie na niej pocą i robi sie śliska, trzeba bedzie wymienić kolege na bramkach pozdrawiam, widziałem ale czas gonił niestety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest juz upatrzona alternatywa tylko nie chce mi sie jechac jak mam na miejscu w sumie byc moze wpadnie mi gruba fura na handel w dobrych pieniadzach to napisze info jak bym juz mial na miejscu, jutro bede wiedzial czy uda sie wygrac przetarg, moze Cuber sie zalapie to tylko by doplacil narazie nie zapeszam, jak bede mial to moge wstawic na forum choc nie jest to A4 tylko A6 w ostatniej budzie i najwyzszej opcji, motor 3.0 TDi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber kupi pewnie B7, ladnie zrobi i za rok znowu od niego kupie :> a ta przejmie kobita bo sie zgrzala na nia a ja myslami juz wyzej jestem i tym sposobem moze znajdzie sobie stalego odbiorce, bedzie cos w rodzaju beta testerem nie chwale dnia bo moze sie chlopak jeszcze rozmysli i nic z tego nie bedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty sie nie przejmujesz to ja tez nie bede
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strachliwy nie jestem, zawsze bede wiedzial gdzie go szukac :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam sobie cos zalatwi to jutro odbieram, srut lezy i czeka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zwariowałeś przejedz sie z Cuberem to zabaczysz na co zachorujesz :gwizdanie: moze juz nie zdazyc sie przejechac z Cuberem
-
17695 - Boost Pressure Control Valve (N249): Open Circuit
Control Module Part Number: 4B0 906 018 AC Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 02 0004 Software Coding: 05701 Work Shop Code: WSC 00222 Faults Found: 17695 - Boost Pressure Control Valve (N249): Open Circuit P1287 - 35-00 - - witam nie moge zlokalizowac usterki, pojawila sie niedawno i nie daje mi spokoju, z autem niby nic sie nie dzieje, nie znam tego bledu, auto A4 1.8T 2000' jak ktos ma jakies info to bylbym wdzieczny, gdzie szukac, co wymienic itp pozdrawiam
-
Kodowanie ABS
dokladnie silnik AEB, dzieki wielkie, jutro zadzialam pozdr
-
Kodowanie ABS
witam, wiecie moze jaki kod do sterownika abs w 1.8T 2000r Control Module Part Number: 8D0 907 389 E Component and/or Version: ABS/ESP allrad D36 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 jakby ktos sprawdzil to bylbym bardzo wdzieczny pozdr
-
VAG 409-1
jak zrobic wiem bez czytania forum, napisalem ze nie zrobi bo wersja internetowa 409 jest jaka jest (niepelna), potrzebuje aktywacji
-
VAG 409-1
kasowac bledy kasuje ale adaptacji juz nie zrobi, [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 14:33 ] wykasowałem zbędną informację z Twojego posta, nie piszemy na forum o takich rzeczach
-
FIS do A4 od A6
powiedzcie mi czy ktos podlaczyl manetki, ja mam wsadzony taki licznik i wszystko niby ok tylko nie moge zmieniac, jedyne co mi pokazuje to drzwi otwarte i ilosc kilometrow do zrobienia na baku, nie ma manetek to i zmiany nie ma, na dodatek mam tak do d*py ze licznik jest od diesla a ja mam 1.8T licznik VDO 8D0 920 932 F druga wada nie polacze sie z nim przez vag tacho usb z nieznanych powodow ale to nie problem bo immo mozna zrobic na stole i tak bylo zrobione, wszystko dziala poprawnie tylko obroty zle wyskalowane ale dzialaja, z tylu licznika sa 3 wtyczki, ja mam tylko dwie a trzecia to pewnie idzie obsluga fisa? czy moze jakos inaczej jest to rozwiazane? myslicie ze jak kupie manetki to bede w domu czy beda dalej schody?