Treść opublikowana przez luqash
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
koledzy czy ktoryś z Was zajmuje sie hobbystycznie lub zawodowo detailingiem? djacie znac razie co gdyż sprawe mam:) pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
koledzy czy ktoryś z Was zajmuje sie hobbystycznie lub zawodowo detailingiem? djacie znac razie co gdyż sprawe mam:) pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok dzieki czekam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakis namiar na niego?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hej mozecie podrzucic namiar na dobrego lakiernika w Elblągu? kuzyn zza granicy na urlop przjezdza i potrzebuje pomocy lakiernika zeby auto porzadnie wygladalo pozdro
-
potrzebny VAG w Pasłęku lub elblągu
ok dzieki
-
potrzebny VAG w Pasłęku lub elblągu
witam jak w temacie szukam kogoś oblatanego w VAGu z Pasłęka lub okolic, podpięcie potrzebne do weryfikacji przebiegu i ewentualnych błędów, jakby ktoś miał chwilę proszę o kontakt pw lub tel 503-774-744 pozdro
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
koledzy nie spodziewałem się, że temat rozbudzi takie emocje i będzie tyle postów ja z tą sprawą nic nie będę robić w nosie mam wystawione auto, może sprzedający będzie w przyszłości ostrożniejszy i uważniejszy proponuję zamknąć temat i uspokoić emocje niektórych forumowiczów pozdrawiam
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
koledzy pohamujcie swoje emocje i nie wypisujcie epitetów etc. jak nie znacie moich zamiarów a ich nie znacie dodam tylko ze z takimi którzy wypisywali tu posty typu baran i hiena napewno założyłbym sprawe a tak poważnie auto kupiłem żeby uświadomić sprzedającemu jak duży popełnił błąd i liczyłem na kontakt od niego z jakimś wytłumaczeniam a jak zadzwonił to tylko na huki chciał mnie wziąc co do prawa to poczytałem troche w necie o takich sprawach i faktycznie kiedyś jakiś gość kupił auto po zaniżonej cenie i sąd orzekł ze sprzedający musi mu auto sprzedać za taką kwotę jaką wylicytował a z drugiej strony w prawie cywilnym jest paragraf pozwalający na odstąpienie od umowy kupna-sprzedazy jest sprzedający lub kupujący popełni błąd co do któregoś zapisu w tej umowie i pamiętajcie wszyscy prawi i sprawiedliwi za głupotę trzeba płacić i nie wywnętrzajcie się już
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
witam jeśli pisze nie tu gdzie trzeba to przenieście posta kupiłem rano audi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1086634431 wieczorem dzwoni facet i ani be ani me tylko mówi że pomyłka i po temacie, że on jest " na prawie" i nie mam co walczyć o to auto za te pieniądze pal licho auto bo i tak nie liczyłem że pójdzie łatwo potraktowałem to jak zabawę ale gość troche mnie wku..ił :gwizdanie: jak to widzicie? pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
dz Co będzie następne?Zaglądaj do nas dzieki za mile słowa ale nic na razie nie bedzie pozdro 371#msg1028371 date=1249463464] Co będzie następne?Zaglądaj do nas ieki za mile słowa w sumie
-
Spoty Olsztyńskie
i Audi poszło w inne równie dobre ręce do zobaczenia koledzy
-
Spoty Olsztyńskie
witam niestety z przyczyn finansowych muszę sprzedać swoje A4 , może ktoś z Was zna kogoś kto chciałby kupić pozdrwiam http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9469741
-
Spoty Olsztyńskie
zbychzzz postaram pojawic sie jeszcze w lipcu ale mimo że mnie na nich nie ma to forum śledzę na bieżąco pozdrawiam hej
-
Spoty Olsztyńskie
zbychzzz czujność u Ciebie słaba przejechałem koło Ciebie dziś ze 3 razy na Dworcowej koło 16 a Ty nic:( może zajęty byłeś planowaniem manewru haha pozdro a i jeszcze coś tzn dymi co ostro z rury jak ruszasz
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
Kkolego polecam klej do szyb, miałem podobny problem więc podjechałem do zakładu, który montuje szyby samochodowe i temat załatwiony
-
Spoty Olsztyńskie
obyś Taktuś się nie mylił
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki zbychzzz za otuchę tez mam taka nadzieję pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
no to szkoda spotkamy się w taki razie po sezonie pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
siema kolezanki i koledzy ponawiam propozycje o przeniesieniu spotow na dzien powszedni zaczyna sie sezon i wiecie wyjazdy grille i takie tam :gwizdanie: ostatnio na moja propozycje odpowiedziala jedna osoba moze teraz bedzie inaczej pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
Koledzy! Jako że rozpoczął się sezon weekendowych wyjazdów proponuję przenieść termin spotów na dzień miedzy poniedziałkiem a czwartkiem sytuacja jest i będzie taka, że zaczniemy wyjeżdżać na wypoczynek weekendowy i spoty będą miały marną frekwencje a przez to i my nie będziemy mieli okazji spotkać się i pogadać moja osoba jest najlepszym przykładem bo opuściłem już jeden spot a i dzisiejszy opuszczę pozdro i licze na dużo fotek z hamowni i spota dzisiejszego
-
Spoty Olsztyńskie
Wesołych Świąt dla wszystkich
-
[ALL B5] Stukanie z tyłu - czyżby amortyzator ?
witam! mój problem polega na tym, że z tyłu z zawieszenia dobiegają do mojego ucha stuki pochodzące prawdopodobnie z lewej strony. stukanie słychać nawet wtedy kiedy jadę drogą z kostki brukowej gdzie nie ma dziur. W listopadzie wymieniałem z tyłu tuleje i sprawdzałem amory(ok 70-60% skuteczności) a wtedy już stukanie było słyszalne. Mechanik który wymieniał mi tuleje twierdzi, że stukanie dobiega z wnętrza amortyzatora tzn. cyt."któryś z cylinderków w jego wnętrzu padł i stuka". i taraz Koledzy i Koleżanki pytanie do Was czy jest to możliwe co podpowiada mi mechanik bo nie chce kupować nowych amorków żeby okazało się, że stukanie nie minęło pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
no niestety mnie na najbliższym spocie nie będzie wyjazd weekendowy się szykuje i coś czuje że nic się nie zmieni także liczę na dużo fotek po spocie pozdro
-
[B5 AFN] Jak się nazywa ta część układu dolotowego (foto)?
ostatnio chciałem kupić taką gumową złączkę w ASO i cena to 98 zik0